Навигация
Реклама
Реклама

Туроператор "Санрайз тур" | Новини туризму | Найпопулярніші пам'ятки світу для Селфі

До слова, щодня користувачами розміщується не менше 1 млн. Фото в Інстаграме по всьому світу. При цьому нерідко тури онлайн по відомим містах набували саме любителі такого популярного і сучасного розваги як Селфі.
До слова, щодня користувачами розміщується не менше 1 млн Цілком очікуване перше місце зайняв символ Парижа і Франції, в загальному - чудова Ейфелева вежа, яка тільки в постах Інстаграм згадувалася майже 11 000 разів. Кожен приїжджає в Париж турист, не кажучи про місцевих жителів, вважає своїм обов'язком увічнити свій образ на тлі цієї ажурною металевої конструкції, яка внесла особливий сенс в історію світових подорожей. Популярні Селфі на тлі творіння геніального Ейфеля і вдень, і вночі, коли всі вежа освітлена міріадами вогнів - це просто дивовижне видовище. Мандрівники роблять Селфі біля вежі або піднімаються на її рівні, щоб відобразити ще й прекрасну панораму денного або нічного Парижа. Можна забронювати столик в ресторані «Жюль Верн», здійснюючи підбір туру онлайн, проте слід потурбуватися цим заздалегідь, оскільки потік бажаючих дуже великий, а місткість закладу становить всього 120 чоловік.
Друге місце - розважальний комплекс Disney World у Флориді, Орландо (близько 10 000 постів). Це найбільший і відвідуваний розважальний центр в світі (52 млн. Чоловік щорічно), відкритий в 1971 р і складається з 4-х тематичних зон і 2-х величезних аквапарків. Ідея його створення була озвучена самим Діснеєм в 1959 р, через 4 роки після відкриття каліфорнійського Діснейленду. Тут же побудовані численні тематичні готелі і ресторани, поля для гольфу та ін. Протягом свого існування парк постійно поповнювався новими атракціонами та розвагами, будучи найулюбленішим місцем дозвілля дітей та дорослих. Magic Kingdom - перша зона, місце проживання всіх героїв світу Дісней, символом якого є надзвичайно красивий замок Попелюшки. Animal Kingdom (двері якого відчинилися в 1998 р) - це вражаючий за розміром зоопарк, де привільно живе більше трьохсот видів птахів, ссавців і плазунів, а Epcot, наприклад, являє собою зону, присвячену розвитку людської цивілізації з павільйонами, де виставлені досягнення науки і техніки.
На третьому місці розмістилася вежа «Бурдж Халіфа» в Дубаях , Яку можна було спостерігати в 8800 постах. сюди купити тур онлайн прагне також величезна кількість мандрівників. Велична будівля у формі сталагміта незмінно притягує тисячі туристів, охочих відобразити її міць і висоту - 800 м, це найвища будівля на Землі. Вежа побудована за принципом вертикального міста, а всі її рівні мають певне призначення, є там і парки, сквери та бульвари, а також готелі, офіси, апартаменти (наприклад, 100 поверх повністю належить індійському мільярдерові Б. Шетті) і торгові центри. Проект розробляло дуже відоме американське архітектурне бюро, а генеральним підрядником стало підрозділ компанії Самсунг. На «Бурдж Халіфа» розмістилася найвища оглядовий майданчик в світі - 555 м, просто дух захоплює від пейзажів, що відкриваються відвідувачам, який піднявся на таку карколомну висоту. При цьому можна милуватися Дубаєм з висоти пташиного польоту навіть на відкритому майданчику, а не тільки за склом. У вежі знаходиться і найвищий ресторан - Атмосфера (122 поверх). Можна сказати, що її творці прагнули представити максимальну кількість рекордів, що їм більш ніж вдалося.
Крім трьох лідерів, в топ 10 пам'яток для Селфі увійшли такі «монстри» світової культури і архітектури як лондонський Біг-Бен, Empire State Building в Нью-Йорку, римський Колізей і собор Саграда Фамілія у Барселоні - шедевр від Антоніо Гауді. Кожне з цих творінь людського генія має давню і дуже багату історію, з ними пов'язано безліч подій світового значення, так що не дивно, що відвідують Лондон, Рим або Барселону туристи не упускають можливості сфотографувати себе на тлі таких важливих будівель.
Крім того, портал склав окремо список британських пам'яток, найбільш часто з'являються на фотографіях як заднього плану. Крім Біг-Бена це Лондонський міст і Букінгемський палац - офіційна резиденція настільки улюбленої англійцями Єлизавети II. Її будівництво було розпочато в 18 ст для герцога Букінгемського, але придбано згодом королем Георгом, оскільки тодішня резиденція перестала влаштовувати монарха.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.