Навигация
Реклама
Реклама

«Ти полетиш над Прагою і над Римом ...»

  1. Концерт в «Банківському інституті»

В середині квітня 2011 року, після концерту в Німеччині, в Прагу, за спеціальним запрошенням   Зденека окунек   , Приїхала одна з найпопулярніших виконавиць авторської пісні, учениця Булата Окуджави Вероніка Долина

В середині квітня 2011 року, після концерту в Німеччині, в Прагу, за спеціальним запрошенням Зденека окунек , Приїхала одна з найпопулярніших виконавиць авторської пісні, учениця Булата Окуджави Вероніка Долина.

Виступивши з двома концертами в Празі, для учнів Czech Prestige, в Банківському інституті, і в міській бібліотеці Праги, вона постала перед слухачами з простими і нехитрими пісеньками «про жіноче»: «Коли б ми жили без витівок, я народила б дітей .... »,« А хочеш, я навчуся шити? »,« Ніхто не знає, що мій будинок літає ... ».

Вероніка Долина - російська поетеса, одна з найяскравіших представниць бардівського руху.

Писати пісні і акомпанувати собі на гітарі шестиструнної Вероніка Долина початку в 15 років. Більшість пісень написано на її власні вірші.

Як автор пісень стала відома в середині 70-х років. У 1986 році, через десять років після перших публічних появ на сцені, після безлічі журнальних публікацій віршів виходить перший диск, незабаром - другий, тиражем понад мільйон. У 1987 році виходить і перша збірка віршів, в Парижі. У 1989 році фірма "Мелодія" випустила перший компакт-диск Вероніки Доліної "Елітарні штучки".

На сьогоднішній день у В. Доліної випущено понад 20 видань віршів, 9 вінілових дисків, десятки компакт-дисків. І зараз вона дає концерти по всьому світу, вона об'їздила Францію, Чехію, Голландію, Великобританію, Австралію, Японію, Бельгію, Люксембург. Регулярно виступає в Ізраїлі, США та Канаді.

Творчість Вероніки Доліної дивно самобутньо, за манерою виконання її не переплутати ні з ким. Її м'який голос, незмінна крихта гумору, домашній стиль концерту - все це притягує слухача знову і знову. "Не пускайте поета в Париж", "Мій будинок літає", "Як Ваша світлість поживає?" - на пам'яті у багатьох. "Кожна людина - особливий" - про це розповідають і нагадують пісні Вероніки Доліної.

Після концертів Вероніка Долина дала інтерв'ю Радіо Свобода і Чеському радіо. А також відвідала міста Чехії, найбільше поетесі сподобався Чеський Крумлов.

Вероніка Долина в одному з інтерв'ю сказала:

«Авторська пісня - жанр некомерційний. Їй потрібен підготовлений глядач, здатний нескладно споживати готові форми, а вслухатися і співпереживати. У цьому є якась схожість з театром. Наш час - не найсприятливіший для глибоких пошуків, але мені доводилося доглядати, як сучасні підлітки - мої вихованці в літньому таборі, шанувальники рейву і техно, - завмирали, коли я співала їм, як вміла, ваші пісні, і просили: ще, ще ! Що їх притягувало? І чого не вистачає гучної музики в їх навушниках? »

Характерно, що свої пісні вона називає не пісні, а «віршами з музикою».

Концерт в «Банківському інституті»

Кліп на пісню Вероніки Доліної "Мій будинок літає".
Відео з мультфільму студії Pixar "Вгору" (UP!)

Запрошуємо вас відвідати і наш канал на YouTube.

»,« А хочеш, я навчуся шити?
Не пускайте поета в Париж", "Мій будинок літає", "Як Ваша світлість поживає?
Що їх притягувало?
І чого не вистачає гучної музики в їх навушниках?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.