Навигация
Реклама
Реклама

Путівник по містах і країнах: фотографії міст і країн, розповіді про поїздки, поради туристам, фото мандрівників, пам'ятки з усього світу.

Збірники місць Rutraveller

Збірок місць 540 Місць в збірниках 5 891 Лайко 3 353 Країн зі збірниками 125
  • Мені подобається! 5

    Гори Словаччини - це, звичайно ж, великі масивні Карпати. Прекрасні, мальовничі скелі, покриті снігом і лісами, створюють неповторний вигляд, що притягує серця мільйонів мандрівників, які бажають відпочити душею і подихати цілющим гірським повітрям. Засніжені вершини створюють неповторної краси вид, а біля підніжжя розкинулися кілька прекрасних термальних курортів. Від RuTraveller - добірка самих мальовничих гір Словаччини ....

  • 0 коментарів

Гори Словаччини - це, звичайно ж, великі масивні Карпати. Прекрасні, мальовничі скелі, покриті снігом і лісами, створюють неповторний вигляд, що притягує серця мільйонів мандрівників, які бажають відпочити душею і подихати цілющим гірським повітрям. Засніжені вершини створюють неповторної краси вид, а біля підніжжя розкинулися кілька прекрасних термальних курортів. Від RuTraveller - добірка самих мальовничих гір Словаччини.

Ломницький Штіт являє собою одну з найбільш високих вершин гори Високі Татри. Висота над рівнем моря - 2632 метра. Перший підйом був здійснений англійським мандрівником Робертом Тоунсоном в 1793 році, який практично безпомилково визначив висоту Ломніцкого Штіта. Перший підйом взимку був здійснений в 1891 року.
У XVIII столітті кілька поколінь кежмарскіх Фабрі на північних схилах проводили видобуток срібла і малахіту, і не втрачали надію знайти золото. Південні схили були відомі мисливцям. Члени сім'ї Фабрі знайшли дорогу в Скалнате долину через Ломницький сідло, а сам Якуб Фабрі потрапив на кінець Ломніцкого Штіта.
З 1940 року, коли була побудована канатна дорога, Ломницький Штіт став однією з найбільш відвідуваних вершин гори Високі Татри. Тут була побудована обсерваторія з аналогічною назвою, а також ретрансляції станція (1957 рік) і лінія електропередачі з Скалнате долини (1965 рік).

Словацьке Середньогір'я - гірський регіон, розташований в центрі Словаччини, в суб-провінції Внутрішні Західні Карпати. Приблизно посередині знаходиться місто Зволен. На півночі і північному заході Словацьке Середньогір'я межує з Фатрансько-Татранской областю, на сході - з Словацьким Рудогорьем, на півдні - з Югословацкой улоговиною, і з Паннонской низиною - на південному заході.
Найвища точка регіону - згаслий вулкан Поляна, висота яких - 1 458 метрів. Словацьке Середньогір'я ділиться на наступні гірські хребти: Втачник, Кремницьку Врхи, Погронскі Іновец, Штьявніцке Врхи, Поляна, явір, Зволенска Котлина, Оструожкі, Крупинського Планина.

Герлаховський-Штит є найвищу гору, розташовану в регіоні під назвою Верхні Татри, Словаччина. Вона є складовою частиною гірського масиву Верхні Татри і входить в гірську систему Карпат. Вершина гори знаходиться на висоті 2654 метрів над рівнем моря, а її середня висота досягає 2354 метрів, що робить її найвищою горою не тільки Словаччини, а й Чехії, Угорщини.
Найменування гори складається з двох компонентів. Перша частина назви походить від невеликого поселення, розміщеного у її схилів. Друга частина в перекладі зі словацької означає «вершина», «пік» або «щит». Через нестабільну політичну ситуацію на території країни, де знаходиться Герлаховський-Штит, його найменування дуже часто змінювалося.
Коли він входив до складу Угорщини, його називали Герлах. Потім назва гори було перейменовано на Гора Франца Йосипа. Починаючи з 1919 року її називали і Герлаховка, і Словацька Штит, і Штит Легіонерів. У період з 1949 по 1959 роки Герлаховський-Штит був названий Сталінсікім Штіта, з 1959 року гора придбала свою сучасну назву.

Гора Снінскій Камінь знаходиться в Словаччині. Гора, висота якої - 1005 метрів, входить до складу гірської системи Вигорлат. З 1982 року територія навколо гори, що складається з двох частин - Малого Снінского каменю, 1005 метрів, і Великого Снінского каменю, 998 метрів, площа якої - близько 6 гектарів, охороняється як пам'ятник природи.
Андезитовий скельний масив Снінскій камінь є популярним туристичним об'єктом. На вершини ведуть залізні сходи. Потрапити до гори можна від села зємплінскі Гамра по зеленій туристичної стежці, від міста Сніна - по синій стежці, від села Реметске - по червоній, від озера Морське око йде наукова стежка.

Однією з вершин Високих Татр є гора Кривань. Її висота над рівнем моря становить 2494 метри, а перепад висоти від поселення Три Студнічка - 1353 метри. Сусідкою гори Кривань на сході є Важецька долина, де розташоване озеро Зелене плесо.
Гора Кривань - це словацьку національну вершина, символ цієї країни. Словаки дуже люблять природні краси Кривань і розповідають найрізноманітніші легенди про назву гори. Найцікавіша з них говорить про те, що Бог послав ангела розкидати по Татрскім горах природні краси. І ангел зачепився мішком за гору Кривань, звідти посипалися озера, гірські потоки, луки, річки. А вершина гори так і залишилася кривої.
Першовідкривачем цієї гори вважають Й. Чірбеша, який в 1722 році піднявся на вершину зі своїми друзями. До вершини гори можна піднятися від озера Штрбско Плесо, і це не вимагає від туристів якоюсь особливою підготовки, тому що Кривань належить до числа найбільш доступних вершин Словаччини. Тому і в наші дні сходження на цю гірську вершину залишаються дуже затребуваними і користуються незмінною популярністю у туристів.

Вельки Розсутец є гірською вершиною головного хребта, розташованої в гірському масиві під назвою Мала Фарта. Гора знаходиться в Словаччині, в Жилінський край, в районі Жиліна, вважається найвищою горою Кваньской частини гірського масиву. Пік Вельки Розсутец розміщений на висоті 1609,7 метрів над рівнем моря, в самому центрі національного заповідника під назвою Розсутец, так як його схили є місцем проживання рідкісних вимираючих тварин і рослин.
Пік Вельки Розсутец сформувався з вапняку, має карстовий рельєф і лежить на тектонічних плитах Західних Карпат під назвою Фатрікум і Хронікум. З гірською вершиною межують такі гори, як Малий Розсутец, одна тисяча триста сорок три метрів, і Стох, висота якого сягає 1607 метрів.

Спішська Магура - гірський масив в північній Словаччині, розташований в історичній області Спиш, частина Подгуольно-Магурської гірської гряди. На півдні Спішська Магура межує з Подтатранской кермо, Татрами і Подтатранской улоговиною, на сході - з Левочскімі Врхамі і Спішський-Шарішскім районом, а на півночі - з Піеніни. Західні окраїни гір Спішська Магура є частиною державного кордону з Польщею.
Даний гірський масив ділиться на дві частини: Репісько і ветерном Врх. Гора Репісько, висота якої - 1 259 метрів, є найвищою вершиною Спішської Магури. Гірський хребет розділений на кілька долин такими струмками і річками: Топорскі потік, Франківськи потік, Леснянскі потік, Річка, Шолтиса, Іорданек.

Гора Втачник є найвищою горою, яка розташована на однойменному гірському масиві. Вона знаходиться на території держави Словаччина, в Тренчинського регіоні Партизанського краю і входить в гірську систему Карпат. Пік гори розташований на висоті 1 346 метрів над рівнем моря і вважається природною зоною. Середня висота Втачник досягає 736 метрів. За горе Втачник прокладено численна кількість туристичних маршрутів, адже вона є досить популярною серед туристів з різних країн.
Флора і фауна гірського масиву привертає своєю різноманітністю і рідкістю. Представниками флори вважаються такі рослини, як ялиця, бук, ялина, чорниця і багато інших. Крім рослин і тваринного світу, гора знаменита своїм чудовим водоспадом, найбільшим в гірському районі. Його утворює Покутський потік, що стікає вниз по схилах гори. Офіційною туристичної стежки до водоспаду немає, але до нього можна дістатися, спустившись на південний схід від вершини в бік поселення Партизанська Хата і зробивши поворот наліво.

Гірський масив Словацький Карст знаходиться в східній частині Словаччини. Масив, складений вапняками і доломітами, з 1973 року охороняється державою як унікальна форма рельєфу, а з 2002 року його оголошено національним парком.
Словацька карст, найвища точка якого становить 947 метрів над рівнем моря, покритий дубовими і грабовими лісами. Тут розвинені численні воронки, провали, печери, карстові озера і долини. Печери Словацького карсту є пам'ятником Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На території біосферного заповідника можна побачити ряд ендемічних рослин: Кандик європейський, Гвоздику пір'ясту, а також рідкісних тварин: орла-могильника, степову боривітер.

  • Мені подобається! 5

    Гори Словаччини - це, звичайно ж, великі масивні Карпати. Прекрасні, мальовничі скелі, покриті снігом і лісами, створюють неповторний вигляд, що притягує серця мільйонів мандрівників, які бажають відпочити душею і подихати цілющим гірським повітрям. Засніжені вершини створюють неповторної краси вид, а біля підніжжя розкинулися кілька прекрасних термальних курортів. Від RuTraveller - добірка самих мальовничих гір Словаччини ....

  • 0 коментарів

Інші збірники місць - 540

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.