Навигация
Реклама
Реклама

Шанси, що ми зійдемо на пік дуже низькі, але шанси загинути вище - Нурпеисов і Азімбаева

Чотири людини спробують підкорити пік Хан-Тенгрі.

Сьогодні під час брифінгу в регіональну службу Алматинської області стало відомо, що вже з наступного тижня стартує «Медіа-експедиція на Хан-Тенгрі», передає Zakon.kz .

Організаторами даної експедиції є акимат Алматинської області, а також «Жетисуское географічне товариство», яку створили для реалізації програмної статті Єлбаси «Погляд у майбутнє: модернізація суспільної свідомості», зокрема підпрограми вивчення сакральної географії.

Так чотири людини, в тому числі відомий казахстанський актор, співзасновник компанії по організації піших походів, екскурсійних виїздів «Сampit», Ануар Нурпеисов і актриса театру і кіно, учасниця альпініад і Казахстанського Гірничого Клубу Айсулу Азімбаева, оператор Олександр Кузнєцов, учасник міжнародного фотофестивалю «Сто чудес світу »від National Geografic, альпініст- любитель, голова Жетисуского географічного товариства Ануар Демегенов хочуть зійти на один з найвищих піків Алматинської області -« Хан-Тенгрі ». Його висота - 7010 метрів над рівнем моря і розташувався він на кордоні Киргизстану та Казахстану, на сході Центрального Тянь-Шаню. Також гора в топі-10 найскладніших вершин, середньорічна температура там мінус 28 градусів. Схили круті і стрімкі. Без перебільшень, «Хан-Тенгрі» є сакральним символом Жетису.

У свою чергу, учасники експедиції подякували за надану довіру.

У свою чергу, учасники експедиції подякували за надану довіру

До слова, альпінізм один найвідважніших видів спорту. Але завдяки гарній підготовці та згуртованій команді можна піднятися на будь-яку вершину.

Варто відзначити, краса Хан-Тенгрі - то, ніж особливо славиться ця вершина. Заради неї сюди приїжджають сотні туристів з усього світу. З відкриттям сезону підніжжя гори всіяне наметами альпіністів, звучать десятки мов і діалектів. Кинути виклик піку Хан-Тенгрі- значить відкрити для себе новий шлях до досконалої краси, випробувати свою силу і стійкість духу.

Нагадаємо, проект триватиме до 8 серпня. Сходження розпочнеться з акліматизації, далі відпочинок в базовому таборі, і потім учасники відправитися на штурм більш високої точки і так кілька разів, поки вони не дійдуть до поставленої мети.

За всім цікавим пригодою ви можете простежити на офіційних сторінках учасників - Ануар Нурпеисов , Айсулу Азімбаева , Олександр Кузнецов .

На завершення брифінгу Ануар Нурпеисов поінформував, що з сьогоднішнього дня стартує конкурс на кращий хештег експедиції, за найоригінальнішу ідею. На переможця чекає значок альпініста.


Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.