Навигация
Реклама
Реклама

День весняного рівнодення 2018 що ні в якому разі не можна робити

День весняного рівнодення 2018.

Фото: pixabay

У 2018 року День весняного рівнодення настає 20 березня. Суть цього унікального явища природи зводиться до того, що "в момент рівнодення центр Сонця в своєму видимому русі по екліптиці перетинає небесний екватор".

Нагадаємо, сайт "Сегодня" писав, перехід на літній час 2018: коли і в який бік в Україні переведуть годинники .

Ця дата не тільки відзначає наступ астрономічної весни, але також є першим днем ​​за 6 місяців, коли на північному полюсі Землі вперше сходить Сонце. У народі з цим днем ​​пов'язано чимало традицій.

Що таке День весняного рівнодення

У цей день Земля, обертаючись навколо своєї уявної осі, що проходить через полюси, одночасно рухаючись навколо Сонця, знаходиться в такому положенні по відношенню до світила, що сонячні промені, що несуть теплову енергію, падають прямовисно на екватор. Сонце переходить з південної півкулі в північну, і в ці дні у всіх країнах день майже рівний ночі. Весняне і осіннє рівнодення вважаються астрономічним початком відповідних пір року, повідомляє "Календ.ру".

Відзначимо, що Новий рік в деяких країнах, наприклад, Ірані, Афганістані, Таджикистані, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані - практично у всіх країнах Великого шовкового шляху, починається саме в цей день.

Що не можна робити в День весняного рівнодення

Стародавні вірили, що день весняного рівнодення - це день, коли нечиста сила має велику владу і силу. У цей день не можна думати про погане, всі негативні думки дуже швидко можуть стати реальністю.

Сумувати в День Весняного Рівнодення не можна ні в якому разі, інакше так і проведеш цей рік в зневірі і нещасно. Вважалося ніж радісніше і веселіше пройде цей день, тим краще пройде і весь рік.

У день весняного рівнодення не можна сваритися, засмучуватися, з'ясовувати стосунки з близькими. Найкраще провести цей день у колі родини або з коханою людиною.

Нагадаємо, 20 березня: часом яке сьогодні свято .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.