Навигация
Реклама
Реклама

Сьогодні день весняного рівнодення

У 2018 року День весняного рівнодення настає 20 березня У 2018 року День весняного рівнодення настає 20 березня. Суть цього унікального явища природи зводиться до того, що 'в момент рівнодення центр Сонця в своєму видимому русі по екліптиці перетинає небесний екватор', пише segodnya.ua

Ця дата не тільки відзначає наступ астрономічної весни, але також є першим днем ​​за 6 місяців, коли на північному полюсі Землі вперше сходить Сонце. У народі з цим днем ​​пов'язано чимало традицій.

У цей день Земля, обертаючись навколо своєї уявної осі, що проходить через полюси, одночасно рухаючись навколо Сонця, знаходиться в такому положенні по відношенню до світила, що сонячні промені, що несуть теплову енергію, падають прямовисно на екватор. Сонце переходить з південної півкулі в північну, і в ці дні у всіх країнах день майже рівний ночі. Весняне і осіннє рівнодення вважаються астрономічним початком відповідних пір року.

Відзначимо, що Новий рік в деяких країнах, наприклад, Ірані, Афганістані, Таджикистані, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані практично у всіх країнах Великого шовкового шляху, починається саме в цей день.

Стародавні вірили, що день весняного рівнодення це день, коли нечиста сила має велику владу і силу. У цей день не можна думати про погане, всі негативні думки дуже швидко можуть стати реальністю.

Сумувати в День Весняного Рівнодення не можна ні в якому разі, інакше так і проведеш цей рік в зневірі і нещасно. Вважалося ніж радісніше і веселіше пройде цей день, тим краще пройде і весь рік.

У день весняного рівнодення не можна сваритися, засмучуватися, з'ясовувати стосунки з близькими. Найкраще провести цей день у колі родини або з коханою людиною.

Dnepr.com

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.