Навигация
Реклама
Реклама

З групи «ВІА Гра» пішла учасниця

18:15, 03.09.2018

У групі " ВІА Гра »Знову зміна складу. Напередодні стало відомо, що популярний колектив залишає Анастасія Кожевникова . Ефектна брюнетка пробула в групі п'ять років. Причиною стало бажання Насті піти у сольне плавання.

Про нові плани 25-річна співачка розповіла на своєму весіллі. Нагадаємо, що 24 серпня Кожевникова поєднувалася узами шлюбу з бізнесменом Кирилом Снітковим. Чоловік підтримує ініціативу дружини. Заради кар'єри улюбленої дружини Снітків навіть погодився відкласти медовий місяць.

«Другого вересня закінчується контракт з групою« ВІА-Гра »і я йду в сольне плавання. Тому медовий місяць у нас скасовується, ми буде працювати з мене. Просто п'ятирічного контракту мені вистачило. Я чітко відбула, тому хочу випробувати свої сили сама », - поділилася виконавиця.

Анастасія Кожевникова пішла з групи «ВІА Гра»

Примітно, що новим продюсером Насті стане її чоловік. Кирило зізнається, що у нього немає подібного досвіду, проте він буде робити все можливе. До речі, Снітків відразу спростував домисли про те, що догляд його новоспеченої дружини з популярного колективу пов'язаний з іміджем групи і з тим, що дівчата часто виступають у відвертих нарядах.

«За п'ять років групи я вже настільки звик до всього. Між мною і Настею є довіра, так що з цього приводу ми абсолютно не переживаємо. Але таке рішення прийнято, тому що потрібно рухатися вперед », - сказав чоловік артистки в інтерв'ю кореспонденту програми« Світське життя ».

Кадр з весілля Анастасії Кожевнікова і Кирила Сніткова

Нагадаємо, що група «ВІА Гра» існує з 2000 року. За 18 років змінилося кілька складів. У 2012 році продюсер колективу Костянтин Меладзе оголосив про розпад «ВІА Гри» через те, що група вичерпала себе. У 2013 році був сформований абсолютно новий склад колективу зі звичним публіці назвою. Відбір учасниць проходив в рамках реаліті-шоу « ХОЧУ V ВІА ГРУ! ». Еріка Герцег поряд з Мишей Романової і Настею Кожевнікова під чуйним керівництвом Надії Мейхер-Грановської здобули перемогу в конкурсі та заслужили право носити звання нового складу групи «ВІА Гра».

В кінці березня цього року групу покинула Міша Романова. Співачка заявила, що хоче зосередитися на особистому житті. Після цього Романова пропала з соцмереж, і тепер лише зрідка тішить шанувальників кадрами зі свого життя. На місце Михайла в колектив прийшла Ольга Меганская . Хто замінить Анастасію Кожевникову, поки не повідомляється.

Анастасія Кожевникова, Міша Романова та Еріка Герцег

Ольга Меганская, Анастасія Кожевникова і Еріка Герцег

Читайте також:

Колишня солістка «ВІА Гри» Ольга Романовська в день народження групи випустила пісню про Костянтина

Альбіна Джанабаєва до 18-ї річниці створення групи «ВІА Гра» показала ретро-фото з Брежнєвої та Грановської

Валерій Меладзе зізнався, що шкодує про розпад золотого складу групи «ВІА Гра»

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.