Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: Ізраїль оголосив храм Різдва у Віфлеємі закритою військовою зоною

Ізраїль оголосив храм Різдва у Віфлеємі закритою військовою зоною
В ході операції ізраїльської армії "Захисна стіна" навесні і влітку цього року солдати більше місяця блокували храм Різдва, так як в ньому сховалися кілька десятків озброєних палестинців
Вже на недільну молитву в храм Різдва ізраїльські солдати допустили лише ченців і священнослужителів
Більшість палестинських міст на Західному березі Йордану блоковані ізраїльськими військами

Ізраїль оголосив храм Різдва у Віфлеємі закритою військовою зоною, повідомляють сьогодні ізраїльські джерела. Ця міра була зроблена для того, щоб уникнути чергового протистояння навколо християнської святині, якщо там знову сховаються палестинські екстремісти.

В ході операції ізраїльської армії "Захисна стіна" навесні і влітку цього року солдати більше місяця блокували храм Різдва, так як в ньому сховалися кілька десятків озброєних палестинців, повідомляє РІА Новини' .

Нинішня військова операція в Віфлеємі за рішенням ізраїльського уряду "не обмежена в часі". Вона була розпочата у відповідь на теракт в Єрусалимі, в результаті якого в четвер загинули 11 осіб.

Вже на недільну молитву в храм Різдва ізраїльські солдати допустили лише ченців і священнослужителів. До церкви Святої Катерини були пропущені лише 15 францисканських монахів. При цьому араби-християни були відтіснені від храму.

Більшість палестинських міст на Західному березі Йордану блоковані ізраїльськими військами

Ізраїльські військові за підтримки танків зайняли місто Калькілія на Західному березі Йордану. У неділю ввечері в місті введена комендантська година, спецпідрозділу виробляють обшуки і арешти. Про планованої тривалості військової операції в цьому місті поки ніякої інформації не надходило.

Більшість палестинських міст на Західному березі Йордану блоковані ізраїльськими військами. У трьох з них - Вифлеємі, Наблусі і Хевроні - ведуться військові операції і введена комендантська година. Єдиний палестинське місто, неконтрольований ізраїльськими військами, це Єрихон.

За три дні військової операції в Віфлеємі ізраїльські солдати заарештували вже понад 30 арабів, підозрюваних у співпраці з екстремістськими організаціями. Троє з них, як повідомляють військові джерела, були підготовлені до проведення терактів на ізраїльській території.

Повідомляється, зокрема, про затримання восьми арабів в районі Хеврона, двох в районі Віфлеєму і одного в таборі біженців Каландія, на південь від Рамаллаха. Всі вони, як вказується, числяться в так званих "чорних списках" ізраїльських спецслужб. В даний час затримані допитуються слідчими ізраїльської Загальної служби безпеки - ШАБАК.

В ході операції на Західному березі в ніч на понеділок в декількох місцях сталися перестрілки між ізраїльськими військовослужбовцями і палестинцями.

Обстановка в секторі Газа також залишається напруженою. Минулої ночі нападам піддалися контрольно-пропускні пункти ізраїльської армії біля Рафіяха на півдні і "Ерез" на півночі Гази. Ізраїльтяни вказують, що в ході зав'язалися перестрілок з їх боку потерпілих немає. В черговий раз мінометного обстрілу в Газі піддався блок єврейських поселень Гуш-Катіф.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.