Навигация
Реклама
Реклама

Пам'ятки Віфлеєму (Ізраїль) - Відпочинок та тури до Віфлеєму (Ізраїль) - Туроператор «Спаські ворота-Туризм»

Віфлеєм - священний для християн місто, друге за значимістю після Єрусалиму, тому що в ньому розташована Печера Різдва Ісуса Христа. Віфлеєм або "Бет Лехеме" (в перекладі з івриту "будинок хліба") - місто на південь від Єрусалиму, згадується в Святому Письмі як будинок Давида або Євфрату. Тут народився цар Давид і пізніше, згідно з Євангеліями, тут же відбулося Різдво Ісуса Христа, що супроводжувалося появою в небі зірки. На честь великої події тут споруджений Храм Різдва Христового.


Чи плануєте поїздку на море всією сім'єю? Зимові канікули - саме час! на Новий Рік в Ізраїлі відбуваються справжні чудеса. Ваш чекає смачний вечерю на березі моря, веселі пісні та запальні танці, захоплюючі екскурсії та оздоровчі процедури. Ця поїздка подарує кожному члену сім'ї масу позитивних емоцій.

Стародавнє місто Акко в Ізраїлі, монастир Госпітальєрів і мечеть Аль-Джаззар пам'ятають ще часи хрестоносців і неодмінно стоять вашої уваги. Туроператори по Ізраїлю в Москві організують вашу поїздку на найвищому рівні. Звертайтеся!

Чи плануєте поїздку на море всією сім'єю?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.