Навигация
Реклама
Реклама

Поїздка до Віфлеєму з екскурсіями по Святинь Віфлеєму

  1. Місця відвідин на екскурсії «Святині Віфлеєму»:
  2. Розклад і вартість екскурсії Святині Віфлеєму залежить від міста виїзду на екскурсію:

Віфлеєм і Єрусалим - два міста, які обов'язково повинен відвідати кожен християнин. Щорічно мільйони паломників приїздять до Віфлеєму, щоб своїми очима побачити місце народження Спасителя. Доторкнутися до Різдвяної Зірці, припасти до витоків віри і відчути благодать цього святого місця.
Місто, де народився Ісус одне з найдавніших людських поселень, його вік налічує понад дві тисячі років. Сьогодні Віфлеєм знаходиться на території Палестинської автономії. Тут проживає давня і численна християнська громада. Назва населеного пункту на івриті Бейт Лехем або Будинок Хліба.
Віруючі з усіх кінців світу приїжджають сюди, щоб подивитися на знаменитий Храм Різдва Христового. Його врата відкриті з 6 століття. Головна святиня церкви - Печера Різдва, шанована навіть протестантами. Єдине в світі унікальне зображення, що посміхається Богородиці теж знаходиться в Віфлеємі.
Туристи своїми очима можуть поглянути на Молочний Грот, де за переказами святе сімейство ховалася від Царя Ірода. Це місце відоме своїми магічними властивостями: сюди протягом багатьох століть з'їжджаються жінки, охочі зачати і вигодувати здорову дитину.
З північного боку Храму Різдва знаходиться церква Святої Катерини. У ній знаходиться Вівтар Різдва.
Туристичний маршрут передбачає відвідування села Пастушков - Бейт Сахура. За легендою саме тут волхви повідомив пастухам про народження Христа.
Кінцева точка подорожі - церква Миколи Чудотворця. Вона знаходиться в невеликому арабському містечку Бейт Джала. Ви побачите маленьку печерку, в якій в 4 столітті жив кілька років Нікола Чудотворець.

УВАГА! В'їзд на територію Віфлеєму (Палестинська автономія) громадянам Ізраїлю заборонений. Необхідний НЕ ізраїльський закордонний паспорт.

Замовити екскурсію

Місця відвідин на екскурсії «Святині Віфлеєму»:

Віфлеєм, Храм Різдва Христового, Печера Різдва, Молочний Грот, Церква Св. Катерини, село Пастушков - Бейт Саху, Церква Святого Миколая Чудотворця.

Розклад і вартість екскурсії Святині Віфлеєму залежить від міста виїзду на екскурсію:

центр: Нетанія, Герцлія (Форум), Тель-Авів, Рамат Ган, Бней-Брак, Холон, Бат Ям Петах Тиква, Рішон Ле Ціон.
Північ Ізраїлю: Кармиель, Нагарія, Акко, Кирьят Бьялік, Кирьят Моцкин, Кирьят Ям, Кирьят Хаїм, Кирьят Ата, Хайфа, Гиват Ольга (Хадера).
Єрусалим.
Південь Ізраїлю: Ашдод, Ашкелон, Кір'ят-Гат, Беер-Шева, Офаким, Нетівот, Сдерот, Арад *
Скрізь з Арада, тільки в південному напрямку.
Район Шарон: Кфар Саба, Раанана, Од А-Шарон, Хадера, Ор Аківа.
Район Шфела: Реховот, Ніс Циона, Рамла, Лод і Ганею Авів.
Район Емек: Нацрат Иллит, Мигдаль Ха-Емек, Афула, Йокнеам іліт.
Екскурсії в Міні групах:
Міні групи до 10 осіб . Міні групи до 18 осіб. Міні групи до 20 осіб.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.