Навигация
Реклама
Реклама

Слов'янська церква в Спокане стала заручницею зомбі

  1. У Голлівуді показують фільм "Майже Святий" про Геннадія Мохненко
  2. У Сакраменто заарештований оператор фільму "Богоискания слов'янських народів"

Члени слов'янської церкви "Віфлеєм" в Спокане незадоволені - десятки жахливих зомбі, які заполонили прилеглі вулиці і церковну площу, не на жарт стривожили віруючих.

Як вдалося дізнатися "Слов'янському Сакраменто", минулого тижня в Спокане, в районі Слов'янської церкви "Віфлеєм", проходили зйомки фільму жахів Z Nation ( «Нація Z»), який всього за два сезони став в один ряд з відомим постапокаліптичний серіалом "Живі мерці "(Walking Dead) і завоював славу нового американського телесеріалу в стилі зомбі-апокаліпсису.

За словами очевидців, 6-го червня місцевість була огороджена поліцією і міськими службами, а навколо будівлі церкви Bethlehem Slavic Church і на її території вирував зомбі-апокаліпсис: усюди бродили юрби розмальованих під зомбі акторів, над якими попрацювали голлівудські візажисти і гримери, туди сюди снували кінооператори і члени знімальної групи, що працюють над створенням 3-го сезону фільму.

Як розповіло анонімне джерело, що прибули до церкви парафіяни жахнулися того, що відбувалося навколо, на що продюсери картини заявили, що у них є офіційний дозвіл як від влади міста, так і від церковного керівництва. Чи не поставлені завчасно повідомлено про зйомки фільму жахів члени громади звернулися до пастора релігійної організації з проханням негайно прояснити ситуацію.

Чи не поставлені завчасно повідомлено про зйомки фільму жахів члени громади звернулися до пастора релігійної організації з проханням негайно прояснити ситуацію

У Голлівуді показують фільм "Майже Святий" про Геннадія Мохненко

Пастор церкви "Віфлеєм" Микола Гришко минулої неділі, під час екстреного зборів конгрегації постфактум повідомив віруючим, що напередодні насправді дав дозвіл на участь в зйомках апокаліптичного твори, проте запевнив, що до останнього моменту не знав, в якому жанрі знімається фільм, і не вважав за потрібне повідомити про це громаду.

В інтерв'ю "Слов'янському Сакраменто" пастор розповів, що продюсери фільму в усній формі попросили дозволу на парковку своїх автомобілів і техніки для зйомки "районів міста". Все це відбувалося за згодою адміністрації міста Спокан, чий представник підтвердив даний факт.

"До мене підійшов чоловік представницького вигляду, пристойно одягнений ... розповів про те, що вони проводять зйомки в нашому районі міста. Він усно попросив дозволу скористатися нашою стоянкою для того, щоб припаркувати автомобілі ", - розповів пастор Гришко.

Представник продюсерів Z Nation Марк Далстром в інтерв'ю "Слов'янському Сакраменто" підтвердив факт зйомок 3-го сезону телесеріалу, які проходили "в кварталі між N Calispel St і W Nora Ave", де знаходиться церква. За словами Далстрома, всі роботи проводилися "з дозволу міської влади, а також за згодою церковного керівництва".

Читайте також: Мел Гібсон зібрався знімати продовження «Страстей Христових»

Багато членів церкви були ображені тим, що по території церкви цілий день безперешкодно розгулювали справжні зомбі, які брали участь в зйомках "брудного фільму".

"Сцени фільму знімалися на вулиці і тротуарах міста, ми припаркували кілька наших фургонів на стоянці церкви Bethlehem Slavic Church і American Red Cross, - йдеться в офіційному прес-релізі, що надійшов на адресу" Слов'янського Сакраменто ". - У той день було дуже жарко, і деякі з наших співробітників і акторів ховалися від сонця під тінню дерев поблизу церкви ".

Втім, минулої неділі пастор все ж вибачився перед парафіянами, заявивши, що якби знав, що за фільм зніматиметься, то не допустив би такого на церковному ділянці.

У Сакраменто заарештований оператор фільму "Богоискания слов'янських народів"

"Щиро прошу вибачення у тих, кому це послужило спокусою", - сказав у неділю пастор Гришко.

Відзначимо, що Микола Гришко керує громадою чисельністю в 400 прихожан вже протягом 18 років. Крім служіння церкви він займається торгівлею нерухомістю.

Згідно з офіційним повідомленням продюсерів Z Nation, зазвичай вони не виплачують гонорарів благодійним організаціям, але "церкви планується вручити пожертвування в розмірі $ 250".

Варто зазначити, що поряд з такими відомими акторами як Дональд Куоллс і Еміліо Рівера в фільмі жахів Z Nation знімається російсько-американська актриса Анастасія Баранова. Фільм вийде на екрани в США в листопаді 2016 р

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.