Навигация
Реклама
Реклама

Шукач | Молочний Грот в Віфлеємі

Оцінка: 0/0 учасників / 0 рекомендації / (+0) (-0) якість

Оцінка:

Молочний Грот або ж Церква Лактації належить християнської католицької церкви і знаходиться в безпосередній близькості від Храму Різдва Христового у Віфлеємі. Над печерою Молочного Грота споруджено каплицю, з якою пов'язані старовинні перекази. Так, вважається, що саме в цій печері уриває Святу Родину в той час, коли цар Ірод наказав знищити всіх немовлят Віфлеєму, побоюючись за свій трон. Також вважається, що на своєму шляху до Єгипту, Діва Марія з немовлям зупинилася в цій печері, і під час годування немовляти грудьми, кілька крапель молока потрапили на стіни Грота, пофарбувавши їх у білий колір. На цьому самому місці в печері розташована ікона, на якій, як неважко здогадатися, зображена сцена годування Ісуса Христа, причому особа маленького Ісуса звернене до смотрящим на ікону людям.
Ця ікона вважається чудотворною і особливо популярна у тих людей, які хочуть дітей і у жінок, у яких виробляється недостатня кількість молока. Біля ікони круглий рік кладуться найрізноманітніші квіти, а завдяки ваз і горщиків, встановленим біля неї, вони зберігають свій первозданний мить надовго.
Молочний Грот ще в найдавніші християнські часи зарекомендував себе, як місце, куди віруючі християни здійснювали паломництва. Що стосується історії Грота, то з 1375 року він перебував у владі ченців францисканців, а Церква Лактації була побудована на місці каплиці лише в 1871 році. Уже в той час, крейдові вкраплення місцевих стін поставлялися в Європу, оскільки вважалися чудотворними і лечащими від багатьох недуг. В околицях Вифлеєма білі шматочки стін Грота і порошок білого каменю активно використовувався при лікуванні практично всіх захворювань, особливо тих, природу яких місцеві знахарі пояснити не могли.
Більшість істинно віруючих християн, які відвідують Молочний Грот, свято впевнені в тому, що якщо взяти крихітку білого порошку зі стін, а після - доторкнутися до ікони Божої Матері, то Діва Марія обов'язково почує їхні благання і допоможе.
Сама кімната Молочного Грота являє собою своєрідний колаж з фотографій немовлят, на яких від руки написані подяки щасливих батьків, кому допомогла чудотворна сила цього священного місця. На стінах Церкви Лактації ви зможете побачити красиву різьблення, яка була зроблена умілими майстрами з міста Вифлеєма. У нішах стін Грота ви побачите невеликі фігурки і скульптури Святого Георгія Побідоносця, пророка Іллі, царя Давида, а всередині церкви - вже більш масштабні скульптурні зображення сцен з Біблії і життя членів Святого Сімейства.
джерело тексту

джерело тексту

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.