Навигация
Реклама
Реклама

Віфлеєм

  1. Як дістатися
  2. Відгуки по місяцях
  3. Що подивитися в Віфлеємі
  4. Куди сходити в Віфлеємі
  5. Цікаві місця в Віфлеємі
  6. Зв'язок в Віфлеємі
  7. Де зупинитися в Віфлеємі

Віфлеєм розташований в історичній області Іудея в 2 км на південь від Єрусалиму , На території Палестинської автономії. Давньоєврейське назву міста Бейт-Лехеме, що в перекладі означає «дім хліба». Ця святиня відома як місце появи на світ людини, багато в чому змінив хід всієї історії, Ісуса Христа. Саме сюди з нагоди перепису населення прибув тесля Йосип і зустрівся з молодою Марією. Потім в невеликій віфлеємською печері з'явився на світ Ісус. Згідно з іншим біблійним переказом, тут був народжений і помазаний цар Давид. Сьогодні Віфлеєм знаходиться на території Західного берега річки Йордан, тієї частини, яку контролює Палестинська автономія.

Віфлеєм - один з найдавніших міст на Землі, він - центр палестинської культури, паломництва і туризму, і другий за значимістю після Єрусалима місто для християн - тут народився Ісус Христос. Перша згадка про Віфлеєм датується XVII-XVI ст. до н. е. Його головна визначна пам'ятка - схожий на фортецю храм Різдва Христового на Ясельній площі з гротом (яслами) Христа, келією і могилою Святого Ієроніма.

Поточний час в Віфлеємі:

18:03

(UTC +2)

Як дістатися

Пошук попутників
на BlaBlaCar

Відгуки по місяцях

Що подивитися в Віфлеємі

Головною визначною пам'яткою Вифлеєма на сьогоднішній день є Храм Різдва Христового на Ясельній площі. Тут же розташовані ясла Христа, а також келія і могила Святого Ієроніма. Базиліка побудована в 326 році над печерою, де за переказами і народився Ісус. Її будівництвом займалася мати римського імператора Костянтина - Олена. В ході повстання самаритян проти Візантії в 529 році споруда була зруйнована. Однак після придушення повстання імператор Юстиніан зайнявся її відновленням і розширенням.

Історичні дані свідчать про те, що під південним крилом будівлі базиліки колись зберігалися мощі убієнних за наказом царя Ірода немовлят, і це місце називалося Печерою вифлеємських немовлят. Палац самого Ірода був також розташований поруч з Віфлеємі на штучному пагорбі. Палац був побудований у формі фортеці і носив назву Іродіон. А на місці будинку теслі Йосипа сьогодні височить церква Святої Катаріни.

Історики і археологи досі сперечаються про місцезнаходження біблійного поля Пастухов. Протестанти і католики зійшлися в єдиній думці, що поле розташоване на «низькому» пагорбі в нижній частині Віфлеєму. Особливий інтерес у туристів викликає Грецький монастир, побудований в VI столітті на місці, де цар Давид пив воду з джерела під час битви з филистимлянами.

Куди сходити в Віфлеємі

Віфлеєм розташований в історичній області Іудея в 2 км на південь від   Єрусалиму   , На території Палестинської автономії

28 туристів було тут

Головною визначною пам'яткою Вифлеєма на сьогоднішній день є Храм Різдва Христового на Ясельній площі. Тут ...

Всі пам'ятки Віфлеєму

Цікаві місця в Віфлеємі

пам'ятки

Зв'язок в Віфлеємі

Дрімс - інноваційна симкарта і прорив в світі зв'язку. Унікальність сімки полягає у відсутності її приналежності до певного оператора і, як наслідок, більш низька вартість спілкування: Дрімс працює в 197 країнах світу і автоматично підключається до місцевих операторам. Більше немає необхідності шукати вигідний роумінг або купувати симкарту в кожній новій країні, так як Дрімс готова до роботи відразу після перемикання Вашого мобільного телефону з авіарежіма в звичайний. Крім смартфона універсальна симкарта адаптована до планшетів і роутера.

Відстежувати і поповнювати баланс можна за допомогою безкоштовного мобільного застосування як в ручному, так і в автоматичному режимі. Більше не потрібно розорятися на пакети послуг і абонентську плату, так як гроші почнуть списуватися з рахунку тільки за секунди розмови і витрачені мегабайти. Дрімс - це стабільний доступ в інтернет, вигідні дзвінки, прозора тарифікація і ціни, що мало відрізняються від місцевої вартості зв'язку. Все це дозволяє спілкуватися з близькими, ділитися фотографіями, будувати маршрути і дізнаватися багато корисної інформації про країну без побоювання витратити всі гроші на роумінг.

Купити сім-карту

Де зупинитися в Віфлеємі

компанія Booking.com пропонує до бронювання більше 40 готелів Віфлеєму . Ви зможете підібрати готель, використовуючи різноманітні фільтри: зірковість готелю, тип готелю (готель, апартаменти, вілла, хостел і т.д.), вартість, розташування готелю, оцінки людей, які відвідали готель, наявність Wi-Fi і багато іншого. Перейти в сервіс підбору та бронювання готелю в Віфлеємі .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.