Навигация
Реклама
Реклама

Яке вино слід спробувати в Україні

Келих хорошого вина - незамінний атрибут приємного вечора. Пропонуємо Вам познайомитися з українським виноробством, яке подарує незабутні враження від подорожей по Україні.

Виноробство в Україні - галузь, яка могла б прославити всю країну
Виноробство в Україні - галузь, яка могла б прославити всю країну. Для цього, здається, є все: традиції, бажання, клімат і грунт. Але поки українські винороби намагаються зібрати всі ці фактори воєдино, подолати бюрократичну систему і запровадити сучасні технології у виробництво вина. Проте, на території країни успішно вирощують наповнений сонцем і любов'ю виноград.

Відомо, що вино знали на території сучасної України ще в давнину. Спочатку його обмінювали на зерно і мед греки, а пізніше виробляли монахи. Перші відомі приватні виноградники України перебували в Криму і належали графу Воронцову. Пізніше почалося виробництво в маєтку Новий Світ; було створено і повноцінне виноробне господарство Массандра.

Массандра - найстаріший винний підвал на Україні. Головний підвал будівлі 1897 року представляє собою сім тунелів. Довжина кожного з них 150 метрів і ширина 5 метрів. Тунелі розходяться віялом від центральної галереї. У них завжди зберігається постійна температура повітря 10-12 ° C, тобто найкраща для витримки вина.

У «Масандрі» знаходяться найстаріші головні винні заводи (підвали) для довголітньої витримки і обробки вин, перше вино власного виробництва закладено в 1898
У «Масандрі» знаходяться найстаріші головні винні заводи (підвали) для довголітньої витримки і обробки вин, перше вино власного виробництва закладено в 1898.

Зараз в підвалах «Масандри» зберігається понад чотирьохсот тисяч пляшок колекційного марочного вітчизняного і зарубіжного вина більше семисот сортів; вік деяких з них обчислюється у двісті тридцять п'ять років. Загальна кількість пляшок колекції - один мільйон.

На території України знаходиться ще один з всесвітнє відомих заводів з виробництва вина - "Шабо". За часів турецького панування, 500 років тому, на землях Дністровського лиману вирощували виноград. Турки називали цю місцевість "Аша-Абага" (acha-abag), що означає "нижні сади" (садами в той час називали виноградники, а нижні - тому, що розташовані вони нижче Аккермана). Швейцарські поселенці, які прийшли на ці землі на початку 20-х років XIX століття, зберегли назву селища, але через труднощі вимови поступово переробили його в "Шабага" ( "Schabag"), а потім як би «офранцузився», перейменувавши в "Шабо".
На території України знаходиться ще один з всесвітнє відомих заводів з виробництва вина - Шабо
Офіційним днем ​​народження французько-швейцарського поселення Шабо вважається 10 листопада 1822 г. Однак, як виноградарський регіон Шабо з'явилося значно раніше: перше свідчення про існування Шабо зафіксовано в картографічному джерелі 1788 року. Саме цю дату історики визнають роком заснування Шабо, а значить - роком заснування традиції виноробства в південному регіоні України.
Перші виноградники в цьому регіоні були розведені ще греками і генуезцями. Пізніше, 500 років тому, деякі сорти винограду були завезені сюди турками. Вони вірно підмітили, що ці землі ідеально підходять для обробітку винограду. А на початку XIX століття за розпорядженням імператора Олександра I тут була заснована колонія французько-швейцарських переселенців. Серед них був і швейцарський вчений і винороб Луї Тардан, який посадив в Шабо першу виноградну лозу класичного європейського сорту винограду. Зіставивши всі фактори, досвідчений виноградар визначив дану місцевість як найбільш підходящу для створення Великого Вина.

Сьогодні в Україні вирощують багато сортів винограду, які вважаються базовими у винній промисловості. Тому можна сміливо говорити про великого виноробному майбутньому країни. Хоча для реалізації потенціалу буде потрібно не один рік важкої роботи.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.