Навигация
Реклама
Реклама

Грузинське вино представили на престижній виставці в Токіо

  1. Як повідомляє Національне агентство вина, в рамках виставки відбувся семінар-дегустація грузинського...

фото georgianwine

фото georgianwine.gov.ge

ТБІЛІСІ, 17 квітня - Новини-Грузія. Грузинські вина 16 компаній були представлені на міжнародній виставці в Токіо «Wine and Gourmet Japan 2018».

Як повідомляє Національне агентство вина, в рамках виставки відбувся семінар-дегустація грузинського вина за участю японських фахівців.

На виставці в Токіо були представлені наступні компанії: «Вінагора», «Шуми», «Вайнмен», «Вина Чігогідзе», «Бесіні», «Кахетинське традиційне виноробство», «Шілд», «Виноробство Даніелі», «Мілдіані», « винна компанія Дугладзе »,« Виноробство Хареба »,« Гіуаані »,« Маранулі »,« Тбілвіно »,« Шато Мухрані », і GWS.

На виставці і дегустації грузинського вина присутній посол Грузії в Японії Леван Цинцадзе.

Традиційно на «Wine and Gourmet Japan» збираються провідні фахівці вина, торговці й імпортери вина з Азіатського регіону. У Національному агентстві вина впевнені, що виставка сприятиме впізнаваності грузинського вина в Японії і інших країнах Азії.

Кілька грузинських компаній в ході виставки вже зуміли знайти нових імпортерів, а також почали переговори з потенційними партнерами.

Національне агентство вина проводить активні маркетингові заходи в Японії з 2015 року.

За три місяці 2018 року, в Японію експортовано 53 тисячі пляшок грузинського вина, що на 230% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.