Навигация
Реклама
Реклама

Компанія «Шабо» вперше презентувала виноробство України на виставці Hong Kong International Wine & Spirits Fair :: "Шабо" - науково-практичний філія кафедри "Технології вина і енології" :: факульта технології вина и туристичного бізнесу

  1. "Шабо" - науково-практичний філія кафедри "Технології вина і енології" Компанія «Шабо» вперше презентувала...

"Шабо" - науково-практичний філія кафедри "Технології вина і енології"

Компанія «Шабо» вперше презентувала виноробство України на виставці Hong Kong International Wine & Spirits Fair

8-10 листопада 2012 року ТОВ «Промислово-торговельна компанія Шабо» брала активну участь в одній з найбільших спеціалізованих міжнародних виставок «Hong Kong International Wine & Spirits Fair» (Гонконг) 8-10 листопада 2012 року ТОВ «Промислово-торговельна компанія Шабо» брала активну участь в одній з найбільших спеціалізованих міжнародних виставок «Hong Kong International Wine & Spirits Fair» (Гонконг)

Вперше в історії України виноробна компанія «Шабо» - виробник високоякісних алкогольних напоїв - заявила про себе на авторитетної міжнародної виставці Hong Kong International Wine & Spirits Fair, представивши свою продукцію на власному стенді.

Виконавчий директор компанії «Шабо» Г.Н. Мшвідобадзе зазначив, що «спеціально для азіатського ринку компанія« Шабо »розробила торгову марку, яка повністю відображає смаки і переваги азіатських споживачів, зберігши при цьому неперевершена якість і унікальні смако-ароматичні характеристики продукції« Shabo ».

На стенді ТОВ «ПТК Шабо» були представлені тихі і ігристі вина, вермути, бренді і виноградна горілка На стенді ТОВ «ПТК Шабо» були представлені тихі і ігристі вина, вермути, бренді і виноградна горілка. За 3 дні роботи експозиції відвідали понад 300 представників компаній, зацікавлених в просуванні і реалізації автентичного українського вина і бренді на ринку Китаю і Гонконгу. Примітно, що продукція компанії «Шабо» викликала підвищений інтерес не тільки у дистриб'юторів Азії, але і професіоналів з Австралії і ПАР - виноробних країн Нового Світу.

Також стенд «Шабо» відвідувачі винороби, сомельє, енологи і критики вина з різних країн світу, які після дегустацій дали високу оцінку українським винам і бренді, особливо відзначивши неповторну органолептиком «Шардоне» шабського терруара. Енологи констатували, що цим зразком притаманний унікальний аромат і освіжаючий смак, що відображає унікальні властивості шабського терруара. Багато порівнювали «Шардоне» з холодить і граючим в келиху класичним шампанським. Винні критики підкреслювали, що «Шардоне» шабського терруара сильно відрізняється від аналогів Старого Світу, має абсолютно свій, ні з чим не порівнянний і неповторний характер. Фурор серед азіатських споживачів викликали також напівсолодкі вина компанії «Шабо», що повністю відображає смакові переваги цього регіону. Під час дегустацій відвідувачів української експозиції вразив своєю високою якістю і приємним співвідношенням «ціна-якість» бренді компанії «Шабо». Для багатьох відкриттям стала також виноградна горілка - унікальний високоякісний продукт, дуже зацікавив рестораторів Китаю.Відрадно, що бізнес-підсумком участі компанії «Шабо» у виставці Hong Kong International Wine & Spirits Fair стало підписання протоколу про наміри з деякими азійськими дистриб'юторськими компаніями.

Примітно, що в 2012 році це вже 4 міжнародна виставка, в якій ТОВ «ПТК Шабо» з честю презентувала Україну. За словами Г.Н. Мшвідобадзе, «Ми особливо пишаємося тим, що компанія« Шабо »- єдина українська компанія, вперше власним стендом представила національне виноробство на виставці такого високого рівня. Ми стали, свого роду, послами України в Азії. Вино - це культурна спадщина народу, і на початку листопада цього року азіатський споживач вперше отримав можливість в повній мірі оцінити культуру українського виноробства ».

Прес-реліз від 14 листопада 2012р.

* * *
Матеріали надані ТОВ «Промислово-торговельна компанія Шабо»
Пономаренко Тетяною Вікторівною
www.shabo.ua

назад до списку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.