Навигация
Реклама
Реклама

Кременчужани дегустували вино від сімейних виноробів Грузії

У магазині «Бордо» пройшла дегустація вин популярної грузинської компанії Khareba, а бонусом стала справжня грузинська чача   Коли ми говоримо про Грузію, то, в першу чергу, згадуємо про три речі - це гори, шашлик і справжнє грузинське вино, в якому вже хто-хто, а грузини знають толк

У магазині «Бордо» пройшла дегустація вин популярної грузинської компанії Khareba, а бонусом стала справжня грузинська чача

Коли ми говоримо про Грузію, то, в першу чергу, згадуємо про три речі - це гори, шашлик і справжнє грузинське вино, в якому вже хто-хто, а грузини знають толк ... І в цьому ще раз переконалися кременчужани, побувавши 7 червня на дегустації в магазині вина «Бордо».

І в цьому ще раз переконалися кременчужани, побувавши 7 червня на дегустації в магазині вина «Бордо»

Знаменита на весь світ «Алазанська долина» - справжній смак Грузії, терпке «Сапераві», вишукане «Кіндзмараулі» - всього дев'ять сортів вина від популярної грузинської виноробної компанії Khareba і справжня грузинська чача. Ті, хто потрапив на дегустацію, змогли скуштувати Грузію на смак: були представлені різні регіони, де вирощується виноград: Кахетія, Імеретія, Рача-Лічхумі.

Ті, хто потрапив на дегустацію, змогли скуштувати Грузію на смак: були представлені різні регіони, де вирощується виноград: Кахетія, Імеретія, Рача-Лічхумі

Дегустацію провела сомельє Чернишова Інна, представник Khareba-Україна, офіційного дистриб'ютора торгової марки. «Хареба» - це по-грузинськи «блага вість».

Компанія порівняно молода, працює на ринку Грузії з 2004 року, а на ринку України - з 2016 року Проте вина Khareba вийшли вже і на європейський ринок. Нещодавно був відкритий магазин в Італії, в місті Барі. Але молодість торгової марки з'єднана з досвідом сімейних традицій виноробства. Творці вина - три брата. І в лінійці вин компанії є преміальні вина, які можна назвати авторськими - це «Шато Лепортіані», назване на прізвище одного з братів-виноробів. Лепорптіані - древній рід Грузії, винороби в декількох поколіннях.

Компанія має в своїх активах понад півтори тисячі гектарів виноградників по всій Грузії і два заводи в різних регіонах країни. Завод в Імеретії був модернізований: закуплено італійське обладнання, французькі дубові бочки. Другий завод знаходиться в Кахетії.

Khareba випускає вина, ферментовані за європейським способом, а також традиційні грузинські вина, витримані в судинах квеврі. Квеврі - це такий спеціальний глиняний посуд для виготовлення вина. Його зображення часто можна знайти на сувенірній продукції, що представляє Грузію.

Під час туру винного туру Khareba показує туристам виноградники і процес виготовлення вина, а ось і традиційний квеврі

За традиційною грузинською технології, цілі грона винограду після легкого пресування кидали в судини, покриті зсередини бджолиним воском. Потім квеврі закопували в землю. Коли закінчиться бродіння, запечатувала і чекали, поки в них дозріє вино. Але це загальний опис, а в кожному регіоні виноробної Грузії знали свої секрети.

Кременчужани спробували вина, витримані в квеврі по кахетинські способу, по імеретійскому способу. Оцінили насичений смак і легкі цитрусові нотки білого вина «Цолікаурі» - з лінійки монастирських вин компанії Khareba.

Всього в портфелі компанії Khareba 33 вина і чача, на сьогодні вона входить до п'ятірки лідерів ринку Грузії.

Чача - теж преміальний напій компанії. Дуже ніжна, м'яка на смак, з легким мигдальним присмаком. Зроблена з трьох сортів винограду шляхом подвійної дистиляції.

Вживати рекомендується під щільну, добре приправлену закуску, каже Інна. Так що, якщо вже купили чачу, готуйте і шашлик!

Всі напої, представлені на презентації, можна придбати в магазині «Бордо». А незабаром з'явиться в продажу масло з виноградних кісточок, яке дуже корисно і додає пікантність салатів, але, крім того, широко застосовується в косметології, зокрема, для масок.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.