Навигация
Реклама
Реклама

Купити грузинське вино Kakhetian Traditional Winemaking грузинське вино Кахетинське Традиційне Виноробство

ВИНО грузинське вино

Вино KTW (Кахетинське традиційне виноробство) - це класичний грузинський напій, що втілює багаті стародавні традиції місцевого виноробства. Його рецептура являє собою багатовікове спадщина, познайомитися з яким ми можемо завдяки зусиллям талановитих місцевих виноробів. KTW вино виготовляється в Гурійський селі під назвою АСКА. Виробляє цей напій однойменне підприємство було засноване в 80-х роках XIX століття талановитим виноробом Антимоз Чхаїдзе. Все починалося з обладнання унікального льоху. У ті часи він виявився одним з кращих в країні. У 2001 році Чхаїдзе вирішив не тільки витримувати, але і виробляти спиртні напої. В результаті він заснував компанію, яка виробляє вино КТВ.

В якості сировини для виробництва напоїв даної марки використовується виноград унікальних сортів, вирощений в західній і східній частинах Грузії. Вино KTW проводиться по так званій кахетинської технології. Його суть полягає в тому, що напій в льохах витримувався виключно в квеврі - великих глиняних посудинах, які для підтримки оптимальної температури закопуються в землю. Це традиційний метод, який допомагає отримати грузинське вино KTW з унікальними смаковими характеристиками. Найстаріші квеврі, що зберігаються в льохах компанії, були створені ще в 1880 році.

В асортименті компанії є біле вино золотисто-солом'яного кольору з легким квітковим ароматом і кислуватим смаком, червоне, має рубіновий колір і фруктово-ягідний смак, і рожеве, що відрізняється червонувато-персиковим відтінком і ніжним фруктовим смаком. Також дана марка представляє напої преміального класу, в тому числі і вишукані сорти, які розливаються в декоративні глиняні глечики. Таке вино KTW купити можна в якості вишуканого подарунка шанованій людині. Також напої у такій незвичній тарі можуть стати прекрасними сувенірами з поїздки в Грузію.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.