Навигация
Реклама
Реклама

Видатні вина Іспанії від сім'ї виноробів Хіль зі 100-річною історією

Справа сім'ї Хіль починалося з однієї виноробні, заснованої в 1916 році. Сьогодні компанія «Хіль Фемілі Естейтс» - це 10 винних заводів в 8-ми виноробних регіонах Іспанії. Компанія прагне зберегти автохтонні сорти винограду, набуваючи виноградники і виноробні підприємства по всій Іспанії, залучаючи до роботи різних кращих фахівців. Завдяки цьому ми отримуємо можливість пробувати вина абсолютно різних стилів, індивідуальних і неповторних для кожного виноробного регіону.

Гості презентації «Видатні вина Іспанії від сім'ї виноробів Хіль зі 100-річною історією» оцінять п'ять новинок, серед яких вина, вироблені з винограду, зібраного зі старих лоз, - Триденті Темпранільо, Шайя Абис і Ла Аталайя Дель Каміно, а також червоне і біле вина з лінійки Оноре Віра, яка підкорила серця любителів іспанських вин по всьому світу.

Чекаємо вас на презентації:

17 травня в Нижньому Новгороді

о 13:00 в магазині ОТДОХНИ за адресою: вул. Ошарская, д. 14

18 травня в Москві

о 12:00 в магазині ОТДОХНИ за адресою вул. Пречистенка, д. 40/2, стр. 1 (ст. М. Парк культури);

о 19.00 в ресторані « Кухня Поллі. Open Food »За адресою вул. Бірюлевская, д. 38, стр. 3, тел. + 7 (985) 280-16-25. Вхід строго по запису!

В програмі:

  • презентація та дегустація вин від «Хіль Фемілі Естейтс»;
  • живе спілкування і автограф-сесія з виноробом Лорен Хилем;
  • ексклюзивна ЗНИЖКА до 36% на вина, представлені на презентації;
  • еногастрономічного супровід до вин - дегустація делікатесів від Мяснов'.

Запишіться на зустріч прямо зараз і отримаєте сертифікат на 1500 і 2500 кеглі в ПОДАРУНОК за покупку вин Сімейних підприємств Хіль, що беруть участь в презентації.

ЗАПИСАТИСЯ на зустріч і ОТРИМАТИ до 2500 кеглі в ПОДАРУНОК!


Вина, які беруть участь в презентації, братимуть участь в акціях Краща ціна і 2 + 1. Однак для цінителів іспанських вин обмежувати своє знайомство з продукцією Сімейних підприємств Хіль тільки п'ятьма напоями, представленими на презентації, було б, мабуть, неправильно. Тому вигідні пропозиції будуть діяти і на інші вина від наших партнерів.

Тому вигідні пропозиції будуть діяти і на інші вина від наших партнерів

вино ТРИДЕНТА Темпранільо

червоне сухе

Найкраща ціна!

Вино червоне сухе з захищеним географічним зазначенням Кастилія і Леон. Рік врожаю - 2014. Сильне, добре збалансоване вино глибокого гранатового кольору з фіолетовими відблисками вироблено з винограду сорту Темпранільо, витримується в бочках з французького дуба протягом 15 місяців. Розкривається чудовим ароматом з нотками стиглих червоних ягід, теплих прянощів, гіркого шоколаду і нюансами дуба. Насичений фруктовий смак відрізняється м'якістю, приємними танінами та довгим післясмаком. Прекрасне супровід до м'ясних страв, сирів, пасти, овочів, страв з рису. Вживати при t 14-16 ° С. Рекомендується відкрити за 1 годину до вживання. Потенціал зберігання вина становить 5 років.

вино Шайя АБИС

біле сухе

Найкраща ціна!

Вино біле сухе з захищеним найменуванням місця походження регіон Руеда. Рік врожаю - 2014. Виробляється в обмеженій кількості з винограду сорту Вердехо. Вино золотистого кольору з зеленими відблисками. Складний насичений аромат наповнений фруктами (груша, персик), прянощами, цитрусовими і мускусними відтінками, дубової ноткою і легкої мінеральної. Смак м'який, освіжаючий, з хорошою кислотністю і довгим післясмаком. Рекомендується подавати охолодженим до t 7-10ºC. Прекрасне супровід до риби і морепродуктів, рису, пасті, овочевих страв. Потенціал зберігання вина становить 4 роки.

вино ЛА Аталайя дель Камино

червоне сухе

Найкраща ціна!

Вино з захищеним найменуванням місця походження Ла Манча врожаю 2014 року. Вироблено з сортів винограду Гарнача Тінторера (85%) і Монастрель (15%). Складне елегантне вино насиченого темного кольору з шовковистою текстурою витримується в бочках з французького дуба протягом 12 місяців. Ароматний букет наповнений тонами стиглих фруктів, квітковими відтінками і легкими пряними нюансами. Приємний соковитий, свіжий смак з округлими танинами завершується м'яким післясмаком. Прекрасне супровід до рису, пасті, овочам, м'ясних страв, сирів. Вживати при t 14-16 ° С. Рекомендується відкрити за 1 годину до вживання. Потенціал зберігання вина становить 5 років.

вино Оноре ВІРА Гарнача

червоне сухе

2 + 1

Вино з захищеним найменуванням місця походження DO Калатаюд вироблено з винограду сорту Гарнача, зібраного зі старих лоз. Процес винификации відбувається в чанах з нержавіючої сталі, потім вино витримується протягом 2х місяців в бочках з французького дуба. Вино глибокого вишневого кольору володіє чудовою структурою, ароматним букетом з тонами стиглої сливи, солодкої вишні і нотками прянощів. Смак насичений, що переходить в довгий пряне післясмак. Рекомендується вживати при t 14-16ºC. Прекрасне супровід до м'ясних страв, сирів.

вино Оноре ВІРА

біле сухе

2 + 1

Вино з захищеним найменуванням місця походження Руеда. Свіже, ароматне, воно вироблено з винограду сорту Вердехо, який є візитною карткою Руеда. Рік врожаю - 2016. Яскравий виразний букет наповнений екзотичними нотками стиглих тропічних фруктів, соковитими тонами яблука і груші, ваблять відтінками білих квітів і спокусливими нюансами лимонного мармеладу. Смак - чистий, добре збалансований, елегантний і глибокий, з приємною кислотністю і довгим післясмаком. Прекрасне супровід до риби і морепродуктів, рису, пасті, овочевих страв. Рекомендується подавати охолодженим до t 7-10ºC.

До зустрічі на презентації!

Детальніше про подію на сайті Товариства СОМЕЛЬЕ

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.