Навигация
Реклама
Реклама

Винні регіони Чилі

117 тисяч гектарів виноградників. Три основні зони виноробства - Аконкагуа, Касабланка і Центральна Долина.

Три основні зони виноробства - Аконкагуа, Касабланка і Центральна Долина

Не так давно, в кінці 90-х, початку 2000-х років, російський ринок був просто завалений недорогим чилійським вином, найчастіше сортовим і не особливо цікавим - Бордо, Каберне, Мальбек, Мерло. Таке завзяте, молоде, різкувато вино. Особливої ​​любові російського споживача все це вино якось не здобуло, але доводилося купувати чилійців, оскільки вибору особливо не було, ну і деяка новизна відчуттів.

Після того, як на ринку з'явилися бюджетні італійські та іспанські вина, а чилійці якось непомітно подорожчали, популярність чилійських вин помітно впала, пити їх стало рішуче нецікаво і ні до чого.

Однак же, останнім часом, намітилася деяка тенденція формування в умах споживачів декількох чилійських брендів на кшталт Concha y Toro , Luis Felipe Edwards , J.Bouchon , Вина яких, як годиться, мають кілька лінійок і виглядають досить якісними і конкурентоспроможними на різних цінових рівнях. А наявність брендів, звичайно, привертає увагу. Можливо, їм вдасться поліпшити імідж і підняти загальний рейтинг чилійського вина серед російських покупців.#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.