Навигация
Реклама
Реклама

Метро на Виноградар: тендер успішно завершився

В системі публічних закупівель Prozorro завершився конкурс на будівництво гілки метро, ​​яка з'єднає станцію "Сирець" і житловий масив Виноградар.

Про це йдеться на сторінці метрополітену в Facebook .

"У системі державних закупівель Prozorro завершений аукціон на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції" Сирець "до житлового масиву Виноградар з електродепо у Подільському районі (ділянка від станції" Сирець "до станції" Проспект Правди "з двома станціями (" Мостицька " і "Проспект Правди") і ділянкою вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар" (I черга будівництва) ", - зазначили в метрополітені.

Найнижчу ціну на аукціоні запропонувало публічне акціонерне товариство "Київметробуд" - 5,981 млрд грн, що на 12,214 млн гривень менше очікуваної вартості.

як повідомлялося раніше , У "Київметробуду" у вересні змінився склад акціонерів, а в жовтні - і генеральний директор компанії. Багаторічного метробудівця Олександра Метелиці на посаді керівника змінив маловідомий будівельник Василь Кобіль. Раніше він працював технічним директором "Едельвейc БАУ" Петра кобилу, а до цього очолював відділи капітального будівництва "Київ Сіті Молл" і "Міжнародна логістична компанія", бенефіціаром яких є гендиректор російської "Amtel Group" Даніель Гупта.

Пакет в 15% акцій "Київметробуду" придбав невідомий досі приватний фонд "Сан Капітал Прайвіт Фаундейшн" з Панами. Судячи з розміру пакета, панамському офшору перейшли акції, що раніше належали "КУА АПФ" Даліз-Фінанс ", а до того - компанії" Березань Холдинг Лтд "з Кіпру.

Офшор "Березань" був одержувачем коштів в схемі "Прем'єр Лізинг" часів Януковича. "Прем'єр Лізинг" отримував мільярдні замовлення в системі "Укрзалізінці", а "Berezania Holding Ltd" отримувала відсотки за позикою, яку "Прем'єр Лізинг" взяв у британській "Burlesk Entertainment LLP".

Також у вересні по 23% акцій "Київметробуду" купили кіпрська "Катсан Лтд" ( "Catsana Ltd") і британська "Контемпорарі Констракшн Системз ЛЛП" ( "Contemporary Construction Systems Llp"). До того цими пакетами володіли "Iнтровест" і "Вестiнтро".

За даними реєстру Британії, фірмою "Contemporary Construction Systems Llp" до вересня управляла Белізький "Gevers Invest Ltd". Остання до 2015 року опосередковано володіла "Смайл Холдинг Україна". Цей холдинг раніше належав дочці екс-глави СБУ Валентина Наливайченка, а він сам керував групою радників холдингу в 2010-2012 роках.

В Україні "Contemporary Construction Systems Llp" також є основним акціонером "Страхова компанія" Укрпромстрах "і" Страхова компанія "Софійська брама".

Крім того, 23% акцій "Київметробуду" володіє віргінський офшор "Вантаріс Лтд" ( "Vantaris Ltd"), а 8% акцій - домініканський офшор "T & A Industries Ltd".

6 вересня "Київський метрополітен" скасував тендер на будівництво лінії метро в бік Виноградаря. Причиною стало те, що тільки один з трьох учасників - компанія "Інтербудтоннель" - подала повний пакет документів без порушень.

У той же час, КП "Київський метрополітен" відхилив пропозицію іншого учасника, компанії "Адамант", пославшись на ненадання та невідповідність деяких тендерних документів.

Як повідомлялося, ТОВ "Будівельна компанія" Адамант "подало скаргу в Антимонопольний комітет України, через що метрополітен призупинив торги.

У скарзі до АМКУ компанія стверджувала, що надала всі необхідні документи, а помилки, на які вказує замовник - формальні (несуттєві) і не можуть бути підставою для виключення з конкурсу.

СК "Адамант" також вказала на те, що ПАТ "Київметробуд" було неправомірно допущено до аукціону.

Траса ділянки повинна проходити по території Шевченківського і Подільського районів Києва. Комплекс об'єктів на території електродепо планується розмістити в Подільському районі.

передбачає будівництво двох станцій метро - "Мостицька" і "Проспект Правди", а також відгалуження в бік майбутньої станції "Виноградар".

Фінансування витрат на будівництво лінії метрополітену буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Києва.

Рекомендуємо почитати: Глава метрополітену: Той, хто говорить, що тариф у Києві 8 гривень - обманщик

економічна правда

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.