Навигация
Реклама
Реклама

Екскурсія в Абрау-Дюрсо, ціни, розклад

1Екскурсія на завод шампанських вин Абрау-Дюрсо є однією з найпопулярніших і відвідуваних на чорноморському узбережжі.

Дізнатися історію виникнення цього знаменитого заводу хочуть дуже багато. Я теж відвідала берег красивого озера Абрау, де і розташований завод шампанських вин.

На екскурсію по заводу можна відправиться у складі екскурсійної групи. А можна самостійно приїхати і дочекатися, поки сформуються група. Вартість входу на людину з дегустацією 900 руб. Заявлений час екскурсії 1 годину 20 хвилин.

Отже, починається екскурсія з загального розповіді про завод і його засновників. Потім гостей запрошують в невеликий кінотеатр, де демонструють фільм про Абрау-Дюрсо. Я сприйняла фільм скептично, але на ділі він виявився дуже навіть цікавим.

Після гостей проведуть за деякими експонатами, які демонструють умови зростання виноградної лози, а також способи збирання винограду.

1Екскурсія на завод шампанських вин Абрау-Дюрсо є однією з найпопулярніших і відвідуваних на чорноморському узбережжі

Перегляд експонатів на заводі

Найцікавіше починається, коли ми спускаємося на глибину 26 м. Тут розташовані винні погреби і виробництво.

Треба сказати, що шампанське на заводі роблять двома способами. Перший спосіб - це старовинна французька технологія, дуже трудомістка і вимагає досить багато часу.

Перший спосіб - це старовинна французька технологія, дуже трудомістка і вимагає досить багато часу

Абрау-Дюрсо екскурсія по заводу

При цій технології шампанське дозріває прямо в пляшках. Вся робота по видаленню осаду, декупажу, виконується людьми. Шампанське, виготовлене таким методом коштує дорожче звичайного. Ціна пляшки в фірмовому магазині 650 рублів. У винних погребах, які відвідують гості заводу зберігається в пляшках шампанське, яке виготовляється за такою технологією.

Шампанське Абрау-Дюрсо

Тут досить прохолодно, дуже сиро. Пляшки, стіни покриті винної цвіллю. Повітря наповнене ароматом шампанського. Найцікавіші фотографії з екскурсії по винзаводу робляться саме в цих пагорбах, на тлі багатьох тисяч пляшок.

Стіни з цегляною кладкою початку 20 століття, низькі стелі - все це створює цікаву атмосферу.

Пройшовши по довгому низькому коридору ми потрапляємо на сучасний винзавод з механізованим виробництвом. Дізнатися про те, як виготовляють масове шампанське в наші дні теж цікаво. Ми бачимо замість пляшок сталеві ємності, в яких зберігається вино і завдяки яким терміни дозрівання шампанського помітно скорочуються. Як запевняє екскурсовод, якості шампанського, зробленого за сучасною технологією не поступаються шампанському, виготовленому традиційним способом.

При всій технологічності процесу виготовлення, частковий людський труд все одно присутній, для того, щоб майстри не втратили своїх професійних навичок.

Екскурсія закінчується в оточенні багатометрових сталевих цистерн, повних шампанського, що дивує і бентежить. Ось такий от цей завод - завод з багатою історією і сучасними способами виробництва. Тут цікавим чином поєднуються традиції і інноваційні методи виготовлення шампанського Абрау-Дюрсо.

Як зручніше проїхати до екскурсії

Як зручніше проїхати до екскурсії

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.