Навигация
Реклама
Реклама

У Римі запускають тривимірні віртуальні екскурсії

В   Римі   запускають тривимірні віртуальні екскурсії, які дозволять побачити, як виглядало місто більше 2 000 років тому В Римі запускають тривимірні віртуальні екскурсії, які дозволять побачити, як виглядало місто більше 2 000 років тому. Про це пише Travel Daile Media.

Туристична компанія Roma Experience 25 квітня відправить перших туристів в 3D-тур Rome Ancient City, який є симбіозом реальної і віртуальної екскурсії. Її учасники отримають спеціальні тривимірні окуляри і пройдуть по заздалегідь розробленому маршруту із зупинками в найпопулярніших місцях. Вони також відвідають Колізей, Римський і Імператорський форум, ринок Траяна, Тріумфальну арку Костянтина, древній іподром Циркус Максимус і казарми гладіаторів. Всі ці пам'ятки, а також околиці, завдяки сучасним технологіям туристи зможуть побачити такими, якими вони були на початку ери - понад 2 000 років тому.

Як повідомляють представники Roma Experience, віртуальний тур розроблений у співпраці з досвідченими археологами і гідами, які надали точну інформацію про те, як виглядало місто за часів розквіту імперії.

Екскурсія триває близько 3 годин. Туристів супроводжує спеціально підготовлений до віртуальних турів гід. Вартість участі для дорослих становить 79 євро, для студентів - 69 євро, для дітей - 59 євро. Забронювати екскурсію можна на офіційному сайті Roma Experience. Початок екскурсій о 15:00.

Версія для друку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.