Навигация
Реклама
Реклама

Віскі Jameson Limited Reserve 18 YO (Джемесон Лімітед Резерв 18 років) 700 мл

  1. Джемесон Лімітед Резерв 18 років Виробник: Варіант упаковки: опис
  2. Нагороди Jameson Limited Reserve 18 YO
  3. Виробник

Джемесон Лімітед Резерв 18 років

Виробник:

Варіант упаковки:

опис

Віскі володіє янтарно-золотистим кольором. В ароматі відчуваються нотки масел, дерева, вершків, прянощів і ірисок. Смак м'який, солодкуватий. У букеті вловимі нюанси вершкової помадки, відтінки дерева, ванілі, спецій, шкіри, ірисок, горіхові хересні тони. Післясмак тривалий. Віскі гарний як дижестива як в чистому вигляді, так і з льодом. Спирти витримуються 18 років в бочках з-під бурбона і в хересних бочках.

Нагороди Jameson Limited Reserve 18 YO

Silver
Blended Irish Whiskey - 2013
San Francisco World Spirits Competition

Виробник

Jameson (Джемесон)

1780 році Джон Джемесон відкрив в Дубліні завод, де почалося виробництво віскі Jameson. Власник був сповнений рішучості створити зразковий віскі. Ретельний відбір кращих сортів ячменю, жорстке дотримання технології і пропорцій основних компонентів стали канонами виробництва ірландського віскі, помітно відрізнявся від шотландського смаком і ароматом.

Тонкий букет, м'який смак і сьогодні виділяють irish серед всіх інших. Але, головне, характерний присмак торф'яного диму, завжди присутній в будь-якому "копченому" scotch, абсолютно відсутній в Jameson. Віскі Jameson дуже швидко завоював популярність, ставши візитною карткою Ірландії.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.