Навигация
Реклама
Реклама

Як зареєструватися в контакті

 1. Стандартний спосіб зареєструватися вконтакте
 2. Зареєструватися в контакті без мобільного телефону

Сучасний активний користувач мережі Інтернет не уявляє свого життя без соціальних мереж, і на те є причина - ці ресурси надають необмежені можливості для спілкування і обміну будь-якою інформацією, будь то наукові матеріали, новини або музичні композиції. Якщо ви вирішуєте, в якій зареєструватися, на території Росії найбільш популярна соціальна мережа ВКонтакте, і саме про неї піде мова. У цій статті ви дізнаєтеся, як зареєструватися в контакті і правильно почати спілкування з людьми з будь-якої точки планети!

Стандартний спосіб зареєструватися вконтакте

Мабуть, система реєстрації ВКонтакте, коли потрібна нова сторінка прямо зараз, є однією з найпростіших на сайтах подібного роду. Все, що вам знадобиться для закладу особистого облікового запису, т. Е., Щоб правильно зареєструватися - діючий номер мобільного телефону (можна і без нього, але про це потім). Отже, розглянемо процедуру реєстрації (через смс на телефон) прямо зараз і крок за кроком:

 1. Переходимо за адресою http://vk.com і звертаємо увагу на розділ сторінки, що відкрилася під назвою «Миттєва реєстрація».
 2. Вводимо в відповідні поля ім'я і прізвище.
  Сучасний активний користувач мережі Інтернет не уявляє свого життя без соціальних мереж, і на те є причина - ці ресурси надають необмежені можливості для спілкування і обміну будь-якою інформацією, будь то наукові матеріали, новини або музичні композиції
 3. Наступний етап - підтвердження реєстрації. Сайт просить ввести номер мобільного телефону. Пишемо свій телефон в десятизначним форматі, тиснемо на «отримати код» і чекаємо смс-повідомлення з комбінацією цифр.
 4. Отримавши повідомлення, вводимо пароль у відповідне вікно.
 5. Якщо код вірний, з'являється ще вікно, призначене для введення пароля. Придумайте надійний пароль і заповніть рядок. Дозволяється використовувати цифри і букви латинського алфавіту, кирилиця та інші символи заборонені.
 6. На цьому реєстрація в контакті завершується. Система пропонує вибрати місце проживання і навчальні заклади, але, якщо хочете, ці кроки можна пропустити.

Тепер залишається тільки заповнити профіль і знайти друзів - і можна використовувати функціонал соціальної мережі ВКонтакте в повній мірі.

Зареєструватися в контакті без мобільного телефону

Раніше здійснити реєстрацію в контакті можна було шляхом введення електронної адреси, однак нині ця можливість скасована, і сторінка в контакті прив'язується до номера телефону, причому одному номеру може відповідати тільки один профайл в контакті. Зроблено це з тією метою, щоб ресурс не заповнювався десятками акаунтів одного і того ж людини в контакті. Але що ж робити, якщо друга сторінка в контакті зараз життєво необхідна, а вільного номера мобільного телефону немає і смс на телефон отримати немає можливості?

В цьому випадку можна скористатися сервісами, які допомагають створити віртуальний телефонний номер, навіть якщо фактично немає телефону, і приймати на нього повідомлення. Один з них - Pinger. Реєстрація в ньому не відрізняється особливими труднощами, незважаючи на англомовний інтерфейс. Єдиний нюанс - для повноцінної роботи сайту потрібно актуальна версія Flash Player.

Отже, переходимо за адресою www.pinger.com/tfw/, після чого перед тим, як зареєструватися ВКонтакте, реєструємося там, для чого виконуємо наступні дії:

 1. Вибираємо опцію «Create account» або «Sing up».
 2. Заповнюємо форму: вводимо логін, пароль (в двох рядках), електронну адресу, необхідний для відновлення доступу до сайту.
 3. Погоджуємося з правилами користування та вводимо Пікчу, після чого натискаємо на «create».
 4. Вводимо свій поштовий індекс - це допоможе системі підібрати найбільш підходящий номер телефону.
 5. Вказуємо стать і вік (якщо ваш реальний вік менше 18, то його краще злегка завищити).
 6. Тиснемо на «find» і чекаємо, поки система згенерує номера.
 7. Вибираємо сподобався. Пам'ятайте, що в подальшому немає можливості його змінити.

Після того, як відкриється менеджер повідомлень, номер можна сміливо копіювати і відправлятися на реєстрацію в контакті, детальний алгоритм якої - т. Е. Спосіб зареєструватися в контакті - описаний трохи вище.

Але що ж робити, якщо друга сторінка в контакті зараз життєво необхідна, а вільного номера мобільного телефону немає і смс на телефон отримати немає можливості?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.