Навигация
Реклама
Реклама

Що написати дівчині яка подобається в контакті

  1. Що ж написати дівчині, яка подобається, щоб вона відповіла?
  2. Якщо Хочете Дізнатися Більше Інформації про Знайомстві в Контакте, Яка Гарантовано Вам допоможе Швидко...
  3. Як спілкуватися з дівчиною вКонтакте далі

Написати дівчині яка подобається в контакті значно легше, ніж зізнатися в симпатії в очі Написати дівчині яка подобається в контакті значно легше, ніж зізнатися в симпатії в очі. Звичайно, впевнених людей це не стосується, але що робити сором'язливим хлопцям, які бачачи дівчину, починають червоніти і запинатися.

Перше: подивитися ось це відео як не соромитися дівчат . Друге: можна написати дівчині яка подобатися повідомлення в контакті, так як Ви матимете можливість отримати правильно викласти свої думки і висловити свої почуття.

Що ж написати дівчині, яка подобається, щоб вона відповіла?

Часи, коли хлопці посилали дівчатам листи в паперових конвертах пішли в небуття. Тепер у нас є соціальні мережі і електронні ящики. Більше не треба дізнаватися у знайомих, де живе об'єкт твоєї любові, заходиш на Однокласники або Вконтакте, забиваєш ім'я і прізвище, і ось вона - сторінка твоєї коханої. Але це на перший погляд все так просто, а на практиці часто зустрічається, що дівчина не відповідає на повідомлення в Контакте, або відповідає коротко типу «Як справи» «Добре» ... і далі спілкування не виходить. Так як познайомитися з дівчиною вКонтакте, щоб вона зацікавлено з Вами спілкувалася, а потім і пішла на побачення?

Найперше правило, які багато хлопців забувають, коли мучаться питанням «що написати дівчині вконтакте, щоб їй сподобатися, яке повинно бути повідомлення, щоб я їй сподобався ...» Це те, що крім самого повідомлення у Вас ще повинна бути класна сторінка - що писати про себе в Контакте, і як її скласти йдеться докладно тут.

Але ці 2 речі, якщо Ви звичайно хочете сподобатися дівчині і отримати відповідь на Ваш лист взаємопов'язані: класна Ваша сторінка в ВК і цікаве перше повідомлення, яке зацікавить дівчину.
Для початку потрібно все ретельно продумати. Постав собі питання: «Для чого ти хочеш познайомитися з цією дівчиною?», «Як ти до неї ставишся?», «Чи хочеш ти мати з нею серйозні стосунки?» Від твоїх відповідей буде залежати текст твого повідомлення і що можна буде написати дівчині при знайомстві, а від чого краще утриматися (принаймні в перших повідомленнях).

Тут я дам Вам кілька простих рекомендацій, що потрібно писати дівчині в першому повідомленні і яке це повідомлення повинно бути, щоб Ваші шанси на те, що дівчина Вам відповість сильно зросли. взагалі

1. Прості зрозумілі пропозиції без підтексту.
Повідомлення типу «Мені потрібно знати місце твоєї дислокації» явно буде зайвим. Іноді хлопці хочуть здаватися розумнішими, ніж вони є насправді. Це помилка, тому що простота в спілкуванні це ключ до успіху. Пиши зрозумілою всім мовою, уникаючи жаргонних або специфічних слів. Але є й інша крайність не треба писати занадто ввічливо, а тим більше звертаючись до дівчини на Ви. Найпростіша порада - пишіть так, як Ви пишете своєму просто доброго знайомого (прибираючи мат і жаргонні слова та вирази)

2. Грамотність.
Дівчата теж бувають безграмотними, але як то кажуть за собою не видно, а ось по іншим навіть дуже. Якщо в кожному слові у тебе будуть помилки, то це зіграє проти тебе. Не використовуй незрозумілих скорочень «я уч в універ» і жаргонних слів «давай завалимося на круту тусу». Звичайно, є типаж дівчат, які так спілкуються, але їм не більше 15-18 років. Доросла дівчина не оцінить такого виду спілкування.

3. Смайли.
Підкріплювати свої слова прикольними смайликами для початку в самому першому реченні не потрібно, цим Ви покажете свою або суперзаінтересованность (купа троянд і квіточок) або невпевненість (підморгування, збентежена усмішка - замість чоловічих слів). Але навіть до цієї справи потрібно підходити з фантазією. Потім в залежності від того, як піде Ваше спілкування в контакті - так звичайно можна і навіть потрібно їх використовувати, щоб створити веселе і позитивний настрій, яке обов'язково викличе посмішку і підніме настрій.

Щоб Вам було зрозуміліше - 1 смайлик для веселого настрою можна використовувати, щоб показати, що Ви не завантажений заумний тип, а веселий звичайний простий (але в той же час цікавий і симпатичний) хлопець. Але 5-10 смайликів, особливо якщо мало слів в першому повідомленні дівчині, яка подобається, 100% використовувати не потрібно.

4. Цікавий текст.
Писати потрібно текст, який зацікавить дівчину.
На лист «Привіт. Як справи? Мене звуть Сашко, ти мені дуже подобаєшся, давай зустрічатися », відповіді від дівчини Ви не дочекаєтеся в більшості випадків ...

Взагалі я раджу в першому повідомленні дівчата написати що завгодно, тільки не цю фразу «Привіт, як справи?», Цю фразу більш менш симпатичним дівчатам вКонтакте пишуть десятки якщо не сотні хлопців, можете мені повірити, і вона у них швидше за все викличе тільки роздратування , і Ви в кращому випадку отримаєте стандартну відповідь «Привіт, нормально ...»

Також як і в звичайному житті: є 2 види підходу: швидкий і контекстний (коли Ви починаєте розмову будь-яким приводом і шукаючи цікаві зачіпки в анкеті і фотографіях дівчата на сайті в контакті або однокласники).
Перший варіант (можна, але не рекомендую): «Привіт Рита. Ти давно мені дуже сильно подобаєшся, але я все не наважуюсь підійти до тебе, так як твоя краса позбавляє мене дару мови. Тому я вирішив написати тобі цього листа, яке дозволить мені висловити свої почуття до тебе ... »змусить дівчину задуматися ... Але це може спрацювати лише з уже знайомою дівчиною, і Ви знаєте, що вона звертає на Вас увагу ...

Тому що до кожної дівчини потрібен трохи індивідуальний підхід. Такий лист підійде для романтичної леді, яка любить сміливих чоловіків - і Ви знаєте, що Ви їй симпатичні. А ось активної жінці, яка ніколи не сидить на місці краще пропонувати захоплююче проведення часу. Прочитавши її анкету і переглянувши фотографії, Ви зможете зрозуміти, до якого типажу відноситься об'єкт Вашої симпатії.

Також не треба ні в якому разі писати це повідомлення незнайомої дівчини.

Тому краще починайте знайомство з дівчиною в інтернеті другим варіантом «Привіт, класні в тебе фото - ти на них така всюди усміхнена і позитивна, у мене відразу настрій піднявся. А ти куди частіше їздиш (ходиш) на велосипеді (на роликах, в похід, в кіно, з друзями) і т.п. »

Ще важливий момент - перше повідомлення дівчині в інтернеті не повинно бути коротким - раз і воно повинно спонукати її також Вам відповісти більш менш довгим варіантом. Ось на це повідомлення словами «Привіт, добре ...» важко відповісти. І зазвичай дівчата пишуть також фрази з кількох слів, де їм подобатися відпочивати, де вони були. А чим більше подробиць у відповідному повідомленні дівчата, тим легше Вам продовжити подальший цікава розмова і листування з нею.

А чим більше подробиць у відповідному повідомленні дівчата, тим легше Вам продовжити подальший цікава розмова і листування з нею

простий приклад що можна написати дівчині в першому повідомленні

Якщо Хочете Дізнатися Більше Інформації про Знайомстві в Контакте, Яка Гарантовано Вам допоможе Швидко Познайомитися з Дівчатами в Цій Соціальної Мережі ...

Якщо Хочете Дізнатися Більше Інформації про Знайомстві в Контакте, Яка Гарантовано Вам допоможе Швидко Познайомитися з Дівчатами в Цій Соціальної Мережі

подивіться Прямо Зараз відео за цим посиланням.

Там все буде показано на прикладах моєї особистої анкети і сторінки в Контакте ...

Як спілкуватися з дівчиною вКонтакте далі

5. Дія
Якщо дівчина відповіла на Ваш лист, то можна обмінятися ще кількома повідомленнями і обов'язково потрібно сильно зацікавити дівчину собою. Ваші подальші повідомлення в вк повинні бути також нестандартними і теж цікавими, як і перше повідомлення. Тільки в них Ви будете вже не тільки цікавитися життям дівчини, але і також показувати яка у Вас цікаве життя і захоплення, а після цього потрібно обов'язково пропонувати зустрітися.

Тільки в них Ви будете вже не тільки цікавитися життям дівчини, але і також показувати яка у Вас цікаве життя і захоплення, а після цього потрібно обов'язково пропонувати зустрітися

якщо було цікаве спілкування в попередні дні - пропонуйте дівчині потім зустрітися

Так як потім дуже довга навіть цікава листування може зійти нанівець. Вловивши її інтерес, до якогось времяпровождению, обов'язково запропонуйте їй разом сходити в музей, на каток, концерт, в кафе попити смачний зелений чай ...

Якщо йде розкріпачене і цікаве спілкування, в подальших повідомлення вже можна і навіть потрібно використовувати смайлики, як би показуючи що Ви постійно веселий і позитивний.

Для того щоб дівчину ще сильніше зацікавити і сподобатися їй вКонтакте - зробіть багато цікавих фотоальбомів з різних місць на Вашій сторінці, пишіть на стіні цілеспрямовані і позитивні статуси, додавайте різні відеозаписи, міняйте свою аватарку, ставлячи на неї найкращі нові фотографії. Також не погано буде, якщо у Вас на сторінці будуть коментарі та лайки від інших красивих дівчат ...

Можу запропонувати сильно скромним романтикам ще один варіант: напишіть листа і вишліть його поштою разом з милою листівкою - цей романтичний вчинок жінка теж може оцінити ...

Але в будь-якому випадку - якщо Ви зробите це в реальному житті, це справить враження набагато сильніше. Тому що сором'язливі і слабкі чоловіки мало кому подобаються!

Все Решта Секрети Знайомства в Контакте в цьому 20-хвилинному відео , Яке я записав зовсім недавно ...

Що ж написати дівчині, яка подобається, щоб вона відповіла?
Що ж написати дівчині, яка подобається, щоб вона відповіла?
Так як познайомитися з дівчиною вКонтакте, щоб вона зацікавлено з Вами спілкувалася, а потім і пішла на побачення?
Постав собі питання: «Для чого ти хочеш познайомитися з цією дівчиною?
», «Як ти до неї ставишся?
», «Чи хочеш ти мати з нею серйозні стосунки?
Як справи?
Взагалі я раджу в першому повідомленні дівчата написати що завгодно, тільки не цю фразу «Привіт, як справи?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.