Навигация
Реклама
Реклама

Оливкова олія | Про оливковій олії | Filippo Berio

Немає однакових оливкових олій! Деякі мають солодкий і ніжний смак, інші мають нотку гіркоти або гострий присмак.
Причина цього полягає в тому, що в світі існує більше 300 різних сортів оливкових дерев, але найцінніші з них виростають в Італії, Іспанії та Греції: Немає однакових оливкових олій СОРТ КРАЇНА ХАРАКТЕР / СМАК Frantoio Італія фруктовий, зелений, трав'яний, гострий Leccino Італія помірно фруктовий, пікантний і солодкий Coratina Італія фруктовий, зелений, гіркий, гострий Koroneiki Греція насичений, фруктовий, гіркий, гострий Arbequina Іспанія дуже ароматний, фруктовий, солодкий Picual Іспанія гіркий і гострий (смак зрілих оливок) КРАЇНІ Іспанія є найбільшим виробником оливкової олії в світі. Її, здавалося б, нескінченні оливкові гаї складають майже половину світового виробництва.
Більшість іспанських масел виробляються з оливок, вирощених в великих гаях по всій Андалусії, де світить спекотне сонце, тим самим підвищуючи врожайність. Типове оливкова олія має солодко-фруктовий смак з ноткою гіркоти і легким гострим присмаком. Регіони Каталонія, Естремадура і Ла-Манча також виробляють значну кількість делікатного масла.

Греція та Італія поділяють друге місце з виробництва оливкової олії після Іспанії:

О Р Реции Пелопоннес і острів Крит є основними регіонами з виробництва оливкової олії. Грецькі ароматизовані масла з трав'янистими нотами виробляються з оливок сорту Koroneiki. Масло з найбільш відомого сорту оливок Kalamata використовуються як столові масла. Маркування Kalamata на деяких з масел часто відноситься до області з такою ж назвою, в якому проводиться масло.

У І талії Оливки вирощуються по всій країні, за винятком далекого північного заходу, але головними регіонами по виробництву оливкової олії є Апулія і Сицилія - Тоскана становить лише 4% виробництва. Кожен регіон відрізняється своїм власним кліматом і сортами оливок, тому аромати оливкових олій значною мірою варіюються від гаю до гаю ...

Кожен регіон відрізняється своїм власним кліматом і сортами оливок, тому аромати оливкових олій значною мірою варіюються від гаю до гаю

Лігурія

Солодкий і легкий мигдальний смак

Сицилія

Насичений аромат з легким томатним смаком

Тоскана

Солодкий і фруктовий аромат з гострим присмаком

Апулія

Терпкий смак, насичений аромат

Лігурія

Солодкий і легкий мигдальний смак

Тоскана

Солодкий і фруктовий аромат з гострим присмаком

Апулія

Терпкий смак, насичений аромат

Сицилія

Насичений аромат з легким томатним смаком

Більшість оливкових олій та оливкових олій екстра вірджин (extra virgin) на полицях супермаркетів є сумішами масел з різних країн. Вони, як правило, позначені словами «упаковано в [країна]», а також назва міста, в якому базується пакувальник.

ВИДИ оливкової олії Найкраще оливкова олія - це олія екстра вірджин (Extra Virgin), яке відразу після віджимання, відправляють в сховища і розливають в пляшки. При цьому масло зазнає жорсткого контролю на відповідність стандартам високої якості. Оливкова олія екстра вірджин (Extra Virgin) повинно мати рівень кислотності нижче 0,8%. Якщо масло не проходить контроль, його відправляють на переробку, де воно змішується з оливковою олією Extra Virgin (екстра вірджин) для надання йому приємного смаку. Таке масло носить назву Olive Oil (оливкова олія). МЕТОДИ ВИРОБНИЦТВА Оливкова олія екстра вірджин (EXTRA VIRGIN) ВИДИ оливкової олії Найкраще оливкова олія - це олія екстра вірджин (Extra Virgin), яке відразу після віджимання, відправляють в сховища і розливають в пляшки

Перший холодний віджим

Оливкова олія екстра вірджин (extra virgin) отримують за допомогою традиційних гранітних жорно і гідравлічного преса при температурі нижче 27 ° C.

холодне пресування

Оливкова олія екстра вірджин (extra virgin) отримують за допомогою сучасних технологій, таких як перколяції (проціджування) і центрифугування, при температурі нижче 27 ° C.

КРАЩІ Оливкова олія екстра вірджин (EXTRA VIRGIN) ОТРИМУЮТЬ ШЛЯХОМ ХОЛОДНОЇ ВІДЖИМУ АБО ПРОЦЕСУ ЕКСТРАКЦІЇ
Деякі рафіновані сорти масла змішуються, щоб отримати масло більш делікатного аромату і смаку. При цьому вони не зберігають аромат і смак натурального оливкового масла. У разі "Філіппо Беріо" ці сорти йдуть під назвою Mild & Light і призначені насамперед для смаження і випічки.
Інші рафіновані сорти масел отримують не з вичавленого в процесі перемелювання масла, а із залишків оливковою "каші". Цей так званий макуха містить невелику кількість масла, яке витягають за допомогою розчинників. Виділене таким чином масло очищають і змішують, як це робиться для звичайного оливкового масла, щоб отримати так зване Pomace Oil (макухове масло).
ПОКАЗАТИ СХЕМУ РІЗНИХ ВИДІВ оливкової олії

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.