Навигация
Реклама
Реклама

Святий влас - готелі, на курорті Святий Влас на Чорному морі Болгарії

Курорт Святий Влас пропонує різноманітні готелі, готельні комплекси, вілли. Більшість готелів працюють за системою «Все включено» (all inclusive). Готелі Святий Влас мають відкриті і закриті басейни, бари, ресторани і нічні клуби, дитячі майданчики, спортивні майданчики і зручності, конференц-зали та бізнес центри. Деякі готелі розташовані поблизу яхт-порту «Марина Динева», на березі Чорного моря або в центральній частині курорту. Зв'яжіться з нами для більш докладної інформації та бронювання готелів в Св. Влас.

 • Курорт Святий Влас пропонує різноманітні готелі, готельні комплекси, вілли

  Спецпропозиція

  Готель «Райський сад» (Garden of Eden) розташований на першій береговій лінії, на самому пляжі курорту Святий Влас, в тихому затоці, серед зелені садів.

  забронювати 5.0 / 5
 • Розташування: Апарт-комплекс Каса Реал / Casa Real знаходиться на першій лінії, на самому пляжі в Святий Влас. Комплекс закритого типу має характерну архітектуру в стилі іспанського модерну і безліччю зелених зон. Комплекс знаходиться в 15 м від пристані ...

  забронювати 0.0 / 5

 • Готельний комплекс «Водяний млин» (Воденіцата / Watermill) розташований в 300 м від пляжу і в 200 м від центру Св. Власа. Комплекс розташований серед лісистій місцевості, біля східного підніжжя гірської Балканської ланцюга (Стара Планіна).

  забронювати 5.0 / 5

 • Спецпропозиція

  Готель «Райський сад» (Garden of Eden) розташований на першій береговій лінії, на самому пляжі курорту Святий Влас, в тихому затоці, серед зелені садів.

  забронювати 0.0 / 5
 • Готель «Арена» - один з новітніх готельних комплексів на курорті Святий Влас. Готель знаходиться серед комплексів «Динева Ризорт».

  забронювати 0.0 / 5

 • Готель «Ет'ра» розташований в 50 м від пляжу курорту Святий Влас, в 150 м від автостанції і в 36 км від Бургаса. Комплекс пропонує апартаменти в оренду.

  забронювати 0.0 / 5

 • Готель «Камбані» розташований в 200 м від пляжу курорту Святий Влас, в 3 хвилинах ходьби від центру курорту.

  забронювати 0.0 / 5

 • Курортний комплекс «Парадайз Бійч» (Paradise Beach) знаходиться на березі затоки в 8 км на північний схід від Сонячного берега і в 30 км від міжнародного аеропорту Бургаса.

  забронювати 5.0 / 5

 • Готель Цезар Палас розташований недалеко від курорту Солнечн'й берег, між курортами Св.Влас і Еленіте. Готель розташований на першій лінії моря. З комплексу відкривається панорама на море, тому що він розташований на височині.

  забронювати 3.8 / 5

 • Готель «Діамант» розташований на першій береговій лінії, у самого пляжу курорту Святий Влас. Поруч з комплексом знаходяться численні ресторанчики, таверни, магазини і яхт порт «Марина».

  забронювати 0.0 / 5

 • Курорт Святий Влас пропонує різноманітні готелі, готельні комплекси, вілли. Більшість готелів працюють за системою «Все включено» (all inclusive). Готелі Святий Влас мають відкриті і закриті басейни, бари, ресторани і нічні клуби, дитячі майданчики, спортивні майданчики і зручності, конференц-зали та бізнес центри. Деякі готелі розташовані поблизу яхт-порту «Марина Динева», на березі Чорного моря або в центральній частині курорту. Зв'яжіться з нами для більш докладної інформації та бронювання готелів в Св. Влас.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.