Навигация
Реклама
Реклама

Святий Влас в Болгарії | Тури 2019 | Раннє бронювання

  1. Тури в Святий Влас 2019
  2. Відмінні риси курорту Святий Влас
  3. Розваги в Святий Влас
  4. Історія селища Святий Влас

Древнефракійскій місто і один з наймолодших курортів чорноморського узбережжя Болгарії Святий Влас запрошує Вас провести романтичну відпустку удвох або сімейний відпочинок на затишних і тихих піщаних пляжах, оточених лагунами з кришталево чистою водою! Всього з десяток кілометрів від знаменитого Стародавнього Несебра і близько 5 км від центру молодіжного та галасливого курорту Сонячний берег - і Ви потрапите в мальовничий чорноморський куточок з невеликими готелями, ресторанчиками, незайманою природою і ласкавими морськими затоками.

У 2007 році завершилося будівництво марини для яхт - найбільшої в Болгарії. Порт пропонує все необхідне для любителів яхтового спорту, включаючи можливість орендувати або навіть купити яхту.

Святий Влас - тихий і спокійний курорт, але його близькість до Сонячного берега дозволяє туристам відчути незабутні емоції літньої нічного життя. Саме тому це місце відмінно підходить як для сімейного відпочинку з дітьми, так і для тих, хто хоче не тільки відпочивати, але й розважатися, відвідуючи клуби і дискотеки.

Саме тому це місце відмінно підходить як для сімейного відпочинку з дітьми, так і для тих, хто хоче не тільки відпочивати, але й розважатися, відвідуючи клуби і дискотеки

Тури в Святий Влас 2019

Туристична компанія БЕЛФРЕШ пропонуємо автобусні, залізничні та авіатури в Святий Влас.

Для сімейного відпочинку з харчуванням All inclusive рекомендуємо наступні готелі:

Апартаменти з кухнею в Святий Влас:

Невеликі готелі для комфортного і спокійного відпочинку:

Відмінні риси курорту Святий Влас

Особливістю курорту є унікальний клімат, що поєднує морський і гірське повітря. Вважається, що таке поєднання надає оздоровчий ефект на організм.

На курорті - 3 пляжі загальною протяжністю 1,5 км. Найдовший з них - центральний пляж, на південь від нього маленький пляж «Кемпінг», а третій знаходиться поруч з яхт - гаванню «Марина».

«Марина» - це новий красивий морський порт, який знаходиться поруч з рибальським районом - ідеальне місце для всіх любителів яхт. Тут можна купити або взяти яхту в оренду.

У Святий Влас прекрасний вид на море: з одного боку - вогні галасливого Сонячного берега, навпроти - півострів з древнім містом Несебр.

У Святий Влас дуже серйозно йдуть справи із забезпеченням безпеки громадського порядку. У місті знаходяться вдома важливих урядових чиновників і резиденція забудовників Динева. Плюс до всього є яхтовий порт - досить рідкісне явище на болгарському узбережжі. Тому більшість вулиць в місті-курорті знаходяться під цілодобовим відеоспостереженням. Крім того, в 2006 році в Святий Влас розгорнулося активне будівництво. Але туристів воно жодним чином не потривожить: болгарська закон забороняє вести роботи в літній сезон.

Розваги в Святий Влас

У Святий Влас немає приморської набережної, що проходить через все місто, зате є дві головні туристичні вулиці: Цар Симеон з безліччю магазинів і овочевих крамниць, і паралельна яхтової пристані Марина Динева вулиця Мак з безліччю ресторанів і прекрасним видом на море.

Однією з головних визначних пам'яток в Святий Влас вважається відновлений храм Афанасія Великого, побудований в 1864-65 роках.

У самому Святий Влас на сцені відкритого амфітеатру комплексу «Арена» протягом сезону проводяться театральні постановки, музичні програми, шоу і забавні вечора, а в порте Марина Динева - дві яхт-регати, ретро мото-паради, конкурси краси, модні покази, презентації та інші цікаві події.

Історія селища Святий Влас

2 лютого 2006 р селище Святий Влас офіційно став містом. Поселення було засновано фракійцями в II столітті. До XIV століття селище називався "Лариса". Пізніше він був перейменований на честь шанованого в православ'ї і в католицтві покровителя торговців, тваринників і знахарів, і отримало назву Святий Влас.

У період від XIV до XVIII століття на території поселення існував монастир. У турецьких документах село згадується як Манастир, а називали його Кючюк манастир. У XV в. тут існувало 5 монастирів: Св.Пет'р, св.Іллі, Св.Андрей, Св.Влас і жіночий св.Анни. У XVIII ст. вони були знищені. До 1920 р переважна частина населення були греки.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.