Навигация
Реклама
Реклама

Новий фільм "Всмак імущі": скандал з Скринник і мільйони російських доларів, витрачені на "Лазурку". ФОТО, ВІДЕО: Новини Накануне.RU

  1. Новий фільм "Всмак імущі": скандал з Скринник і мільйони російських доларів, витрачені на...

Новий фільм "Всмак імущі": скандал з Скринник і мільйони російських доларів, витрачені на "Лазурку". ФОТО, ВІДЕО

Новий фільм "Всмак імущі", що вийшов напередодні ввечері на телеканалі Росія в програмі Аркадія Мамонтова "Спеціальний кореспондент", наробив шуму, як і попередні "серії".

Читайте також:

У фільмі розповідається про солодке життя російських чиновників і екс-чиновників за межами батьківщини. Вітчизняні бізнесмени і політики колесять по "Лазурку" на шикарних авто і відвідують раути, які проводить на віллі Ротшильдів світська левиця Тетяна Трідворнова. У фільмі вона зазначає - самі ці ступені відполіровані дорогим взуттям губернаторів ...

Для прикладу наводиться екс-чиновник мерії Москви Сергій Волков, якого підозрювали в махінаціях з бюджетної нерухомістю в столиці, він тримає на узбережжі віллу за кілька десятків мільйонів доларів з видом на Монако.

Його дружина зізнається: "Монако - це таке місце, де є куди себе одягати, де у тебе завжди щось відбувається, концерти, кіно, театри, все що завгодно ...". Рахунки за обслуговування вілли та ремонт "Бентлі", наведені у фільмі, датуються 2010 роком, коли Волков ще працював в адміністрації столиці.

Особливе місце приділено історії Росагролізингу та Мінсільгоспу. Екс-чиновник міністерства Олег Донських, знайомий з екс-міністром Оленою Скринник ще по роботі в Росагролізінг, після обшуків в його будинку на Рубльовці, "втік, залишивши мерседеси". У фільмі повідомляється, що будинок був куплений на гроші, виділені комісією Мінсільгоспу на поліпшення житлових умов співробітників. Вартість будинку - кілька десятків мільйонів рублів.

За версією авторів фільму, в пору, коли Скринник очолювала Росагролізінг, через Донського йшли угоди по відведенню грошей. Фермери підписували папери на кредит, але грошей на отримували. Наводиться у фільмі і варіант, при якому фермери не підписували папери, один з таких зізнався, що у нього було зламане стегно, ребра і наполовину відірване вухо. Повідомляється також, що гроші забирали на адресу фірм, засновником яких виступала сама Скринник або її близькі. За даними авторів фільму, Скринник не приходить на допити, мотивуючи це "народженням двох дітей чоловічої статі і необхідністю перебувати в домашньому стаціонарі за кордоном". Автори припускають, що її домашній стаціонар розташований у Франції і коштує десятки мільйонів рублів.

Скринник, втім, вже звинуватила Мамонтова в наклепі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.