Навигация
Реклама
Реклама

Міжнародна і міжрегіональна діяльність в Алтайському краї

Управління Алтайського краю з розвитку туризму та курортної діяльності Огляд міжнародних і міжрегіональних зв'язків Алтайського краю


Інформація про співпрацю Алтайського краю з країнами ближнього і далекого зарубіжжя, суб'єктами РФ

Країни ближнього зарубіжжя

Країни ближнього зарубіжжя

Республіка Білорусь
Республіка Білорусь є одним з основних торговельно-економічних партнерів Алтайського краю. Юридичною базою, яка регулює основні сфери співпраці, є Угода про торговельно-економічне співробітництво між Адміністрацією Алтайського краю Російської Федерації і Міністерством зовнішніх економічних зв'язків Республіки Білорусь. Детальніше про співпрацю з Республікою Білорусь .

Детальніше про співпрацю з Республікою Білорусь

Республіка Казахстан
Казахстан за обсягом товарообігу традиційно є основним зовнішньоторговельним партнером Алтайського краю. Алтайський край ефективно співпрацює з Східно-Казахстанської і Павлодарської областями Республіки Казахстан. Юридичну основу, яка регулює співробітництво Алтайського краю з прикордонними областями Республіки Казахстан, складають кілька документів. Це угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво з названими областями, а також плани заходів щодо реалізації підписаних угод. Детальніше про співпрацю з Республікою Казахстан

Детальніше про співпрацю з Республікою Казахстан

Республіка Киргизстан
За обсягом товарообігу Киргизія входить в першу п'ятірку країн СНД і в десятку всіх країн - зовнішньоторговельних партнерів Алтайського краю *. Основу міжрегіональної взаємодії становить Угода між Адміністрацією Алтайського краю і Державною адміністрацією Ошської області Киргизької Республіки про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Детальніше про співпрацю з Республікою Киргизстан

Детальніше про співпрацю з Республікою Киргизстан

Республіка Таджикистан
За обсягом товарообігу Таджикистан входить в трійку торгово-економічних партнерів Алтайського краю серед країн СНД і в десятку - серед усіх країн - зовнішньоторговельних партнерів Алтайського краю *. Детальніше про співпрацю з Республікою Таджикистан .

Детальніше про співпрацю з Республікою Таджикистан

Республіка Узбекистан
За обсягом товарообігу Узбекистан протягом останніх років стабільно входить в трійку основних зовнішньоторговельних партнерів краю і займає 1 місце серед країн СНД *. Детальніше про співпрацю з Республікою Узбекистан .

Детальніше про співпрацю з Республікою Узбекистан

Туркменістан
Розвиток співробітництва між Алтайським краєм і Туркменістаном обумовлено раніше склалися виробничими, науково-технічними зв'язками. За обсягом товарообігу Туркменістан входить в першу п'ятірку партнерів краю в країнах СНД і в двадцятку - серед усіх країн - зовнішньоторговельних партнерів Алтайського краю *. Детальніше про співпрацю з Туркменістаном .

Детальніше про співпрацю з Туркменістаном

Україна
За обсягом товарообігу Україна є другим торгово-економічним партнером Алтайського краю серед країн СНД і четвертим серед усіх країн - зовнішньоторговельних партнерів Алтайського краю *. Детальніше про співпрацю з Україною .

* - без урахування країн-учасниць Єдиного економічного простору (Республіка Білорусь і Республіка Казахстан)


Країни далекого зарубіжжя

Країни далекого зарубіжжя

Італійська Республіка
Італійська Республіка входить в десятку основних зовнішньоторговельних партнерів Алтайського краю серед країн далекого зарубіжжя. Сьогодні взаємини регіонів визначаються Угодою про співробітництво двох регіонів в торговельно-економічній, науково-технічній, культурній та інших сферах. Документ підписали Губернатор Алтайського краю Олександр Карлін і Глава Уряду автономної провінції Больцано - Південний Тіроль Луїс Дурнвальдер. Детальніше про співпрацю з Італійською Республікою .

Китайська Народна РеспублікаКитайська Народна Республіка

Адміністрацією Алтайського краю Російської Федерації і Народним Урядом СУАР КНР укладено Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Партнери продуктивно взаємодіють в торгівлі, промисловості, туризмі, освіті, культурі та інших сферах. Найбільш тісні торгово-економічні та науково-технічні зв'язки у краю склалися з Синьцзян-Уйгурським автономним районом Китайської Народної Республіки. Регіони регулярно обмінюються делегаціями різного рівня. Детальніше про співпрацю з Китайською Народною Республікою . Адміністрацією Алтайського краю Російської Федерації і Народним Урядом СУАР КНР укладено Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво

Монголія
Беручи до уваги наше географічне положення, Монголія історично є одним з провідних партнерів краю серед країн далекого зарубіжжя. Відносини Алтайського краю і Монголії відрізняються традиційним добросусідством, спираються на досвід багаторічного двосторонньої взаємодії, носять багатоплановий характер. Співпраця між Алтайським краєм і Монголією здійснюється на основі підписаних Адміністрацією Алтайського краю угод про торговельно-економічне співробітництво з адміністраціями Ховдского і Баян-Ульгійского аймака Монголії. Детальніше про співпрацю з Монголією .

Республіка Болгарія
Основу для співпраці Алтайського краю з Республікою Болгарією становить Угода про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Лист підписано Адміністрацією Алтайського краю Російської Федерації і Адміністрацією Шуменський області Республіки Болгарія. В ході виставки «Інтурмаркет-2013» було підписано Декларацію про співпрацю в сфері туризму між Адміністрацією Алтайського краю і Міністерством економіки, енергетики і туризму Республіки Болгарії. Детальніше про співпрацю з Республікою Болгарія .

Детальніше про співпрацю з Республікою Болгарія

Республіка Індія
Індія є одним з основних торговельних партнерів Алтайського краю і стабільно входить в десятку лідируючих країн. Одним із знакових подій співпраці Алтайського краю і Республіки Індія в гуманітарній сфері стало урочисте відкриття пам'ятника на території особливої ​​економічної зони "Бірюзова Катунь" видатному діячеві російської і світової культури Миколі Реріха, чиє життя і діяльність були нерозривно пов'язані з Індією. Цей захід став каталізатором встановлення більш тісних міжрегіональних відносин між Алтайським краєм і Кералою не тільки в гуманітарній сфері, але і в економіці. Детальніше про співпрацю з Республікою Індія .

Детальніше про співпрацю з Республікою Індія

Республіка Корея
Основою для співробітництва Алтайського краю з Республікою Корея в області науки, культури, прикордонного та міжрегіонального співробітництва є участь регіону в програмах і проектах Асоціації регіональних адміністрацій країн Північно-Східної Азії (АРАССВА). Організація об'єднує органи виконавчої влади регіонів Республіки Корея, Японії, Китаю, КНДР, Монголії та Росії. АРАССВА реалізує обміни і проекти співпраці в різних сферах діяльності. Представники краю регулярно беруть участь в заходах АРАССВА за такими тематиками: економіка, промисловість та енергетика, захист навколишнього середовища, запобігання стихійним лихам, прикордонне співробітництво. Детальніше про співпрацю з Республікою Корея .

Детальніше про співпрацю з Республікою Корея

З'єднання Штати Америки
Серед торгових партнерів Алтайського краю на частку США в доводиться значна частина зовнішньої торгівлі. Активно розвивається співпраця Алтайського краю з США в освітній сфері. Так, університети обмінюються викладачами і студентами, реалізують спільні наукові проекти. Профільні відомства Алтайського краю взаємодіють з Лісовий службою та Міністерством сільського господарства США. Детальніше про співпрацю зі Сполученими Штатами Америки .

Детальніше про співпрацю зі Сполученими Штатами Америки

Федеративна Республіка Німеччина
Торгово-економічні відносини з Німеччиною традиційно займають важливе місце в міжнародних зв'язках Алтайського краю. Німеччина входить в десятку основних торговельних партнерів регіону серед країн далекого зарубіжжя. Зміцненню взаємин сприяють Протокол про економічний і інформаційне співробітництво між Адміністрацією Алтайського краю і Міністерством економіки та праці федеральної землі Саксонія-Ангальт Німеччини, меморандум про міжнародне співробітництво і намір укласти угоду про поріднених відносинах між містами Белокуриха Алтайського краю Російської Федерації і Бад-Зекінгеном федеральної землі Баден -Вюртемберг Федеративної Республіки Німеччина. Активно взаємодіють освітні та наукові установи Алтайського краю і Федеративної Республіки Німеччина. Детальніше про співпрацю з Федеративною Республікою Німеччина .

Детальніше про співпрацю з Федеративною Республікою Німеччина

Французька Республіка
Французька Республіка займає стабільне положення в структурі зовнішньоторговельних зв'язків Алтайського краю. Співпраця з нею зараховується до пріоритетних і перспективних напрямків міжнародних відносин Алтайського краю з країнами далекого зарубіжжя. Найбільш розвинені зв'язку Алтайського краю з французьким регіоном Франш-Конте. Економічне і природне схожість двох регіонів, значні спільні вкладення в співробітництво, активну участь делегації в великих регіональних заходах зміцнює їх взаємодія і створює міцний фундамент для реалізації взаємовигідних проектів. Адміністрація Алтайського краю і Регіональна рада Франш-Конте уклали Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Також підписано Хартію співпраці наукових та вищих навчальних закладів Алтайського краю і регіону Франш-Конте. Детальніше про співпрацю з Французькою Республікою .

Детальніше про співпрацю з Французькою Республікою

Японія
Взаємовідносини Алтайського краю і Японії мають давню історію. Так, Адміністрація краю сприяє Міністерству охорони здоров'я, праці і добробуту Японії в реалізації заходів зі збору останків та іншої діяльності, присвяченій пам'яті японських громадян, загиблих на території колишнього СРСР після Другої світової війни в рамках Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Японії « Про осіб, які перебували в таборах для військовополонених »від 18 квітня 1991 року. Розвивається співпраця Алтайського краю і Японії в економіці і в гуманітарній сфері. Детальніше про співпрацю з Японією .


Суб'єкти Російської Федерації

Амурська область

В даний час співпраця Алтайського краю і Амурської області здійснюється в рамках підписаного в 2002 році Угоди про економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. З метою реалізації зазначеної Угоди в жовтні 2009 року був підписаний протокол, який відображає перспективні напрямки співпраці між регіонами. Детальніше про співпрацю з Амурської областю .

Детальніше про співпрацю з Амурської областю

Астраханська область
Алтайський край з Астраханської областю пов'язують давні торгово-економічні відносини. В даний час співпраця регіонів здійснюється в рамках Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне, соціально-культурне співробітництво, а також Протоколу його реалізації. Одночасно з торгово-економічним досить динамічно розвивається співробітництво в галузі охорони здоров'я: щороку жителі Астраханської області проходять лікування в оздоровчих установах Алтайського краю. Розвивається співробітництво між вузами, а також здійснюються взаємні візити між спортивними командами регіонів. Детальніше про співпрацю з Астраханської областю .

Бєлгородська область
Напрямки співпраці Алтайського краю і Бєлгородської області визначає Угода про торговельно-економічне, науково-технічне і соціально-культурне співробітництво. В рамках його реалізації за підтримки Адміністрації Алтайського краю дочірнім підприємством ЗАТ «Пріосколье» - ЗАТ «Алтайський бройлер» - реалізований проект будівництва комплексу з виробництва охолодженого м'яса бройлерів. Розвивається співпраця білоруських і алтайських підприємств в інших галузях економіки, зміцнюються культурні зв'язки. Детальніше про співпрацю з Бєлгородською областю .

Іркутська область
Територіальна близькість і історично сформовані тісні зв'язки між Алтайським краєм і Іркутської областю є основою активного розвитку взаємовигідного співробітництва. За обсягом товарообігу з Алтайським краєм Іркутська область займає 8 місце серед регіонів Росії і 5 місце серед регіонів Сибірського федерального округу. Розвиток партнерських взаємовідносин регіонів забезпечують Угода про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво, а також Протокол його реалізації. Активно розвивається співпраця Алтайського краю і Іркутської області в галузі культури і в освіті. Детальніше про співпрацю з Іркутської областю .

Детальніше про співпрацю з Іркутської областю

Камчатський край
Незважаючи на значну територіальну віддаленість, Камчатський край представляє безперечний інтерес і є перспективним партнером для Алтайського краю. Товарообіг між Алтайським краєм і Камчатський краєм збільшується, зростають обсяги як ввезення, так і вивезення. Детальніше про співпрацю з Камчатським краєм .

Детальніше про співпрацю з Камчатським краєм

Кемеровська область
У Алтайського краю з Кемеровській областю існують давні добросусідські торгово-економічні та культурні відносини. Адміністрації наших регіонів уклали Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і соціально-культурне співробітництво, а також підписали Протокол із зазначенням конкретних напрямів співпраці. Прикладом зміцнення взаємодії регіонів в інших сферах можна назвати взаємодію крайового громадського руху «Почни з будинку свого» з партнерами в Кемеровській області. Детальніше про співпрацю з Кемеровської областю .

Детальніше про співпрацю з Кемеровської областю

Красноярський край
Алтайський і Красноярський краї пов'язують давні торгово-економічні відносини, засновані на взаємовигідне партнерство. З метою зміцнення міжрегіональних зв'язків підписано Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Алтайським і Красноярським краями, а також Протокол його реалізації. Регіони активно обмінюються делегаціями, беруть участь у великих форумах, проходять на їх територіях. Детальніше про співпрацю з Красноярським краєм .

МоскваМосква

Алтайський край і Москву пов'язують міцні торгово-економічні відносини. Підписано Угоду між Адміністрацією Алтайського краю і Урядом Москви про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво, а також Протокол до нього. Активно розвивається співпраця Алтайського краю та м Москви в сфері освіти і культури, здійснюються програми обміну школярами, організовуються виставки алтайських авторів в музеях Москви, проходять Дні Алтайського краю в Москві і Дні Москви в Алтайському краї, ведеться і інша робота в гуманітарній сфері. Детальніше про співпрацю з Москвою . Алтайський край і Москву пов'язують міцні торгово-економічні відносини

Мурманська область
В даний час міжрегіональні відносини між регіонами здійснюються в рамках Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Адміністрацією Алтайського краю і Урядом Мурманської області, а також протоколу його реалізації. Розвивається співробітництво в економічній і соціальній сферах. Детальніше про співпрацю Мурманської областю .

Детальніше про співпрацю Мурманської областю

Новгородська область
Новгородська область, незважаючи на значну територіальну віддаленість, представляє безперечний інтерес для Алтайського краю. Співпраця регіонів здійснюється в рамках підписаної Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне, соціальне і культурне співробітництво, а також Протоколу його реалізації. Зростає товарообіг, причому збільшуються вартісні обсяги як ввозиться, так і вивозиться продукції. Крім торговельно-економічних зв'язків активно здійснювалася взаємодія в сфері освіти, культури, охорони здоров'я. Детальніше про співпрацю з Новгородською областю .

Новосибірська область
Алтайський край і Новосибірську область пов'язують давні взаємини. Цьому сприяє сусідство регіонів, наявність транспортної інфраструктури, розвинені торгово-економічні відносини між постачальниками і споживачами продукції. Діє Угода про торговельно-економічне, науково-технічне і соціально-культурне співробітництво між нашими регіонами, а також Протокол його реалізації. Алтайські підприємства традиційно беруть участь у виставково-ярмаркових заходах, що проходять у м Новосибірську. Триває розширення мережі торговельних об'єктів провідних алтайських мережевих компаній в Новосибірській області. Зміцнюються зв'язки регіонів в освітній сфері. Детальніше про співпрацю з Новосибірської областю .

Детальніше про співпрацю з Новосибірської областю

Приморський край
Незважаючи на значну територіальну віддаленість, Приморський край є перспективним торговим партнером для Алтайського краю. Основою міжрегіонального співробітництва є Угода про торговельно-економічне, науково-технічне, соціальне і культурне співробітництво, а також Протокол його реалізації. Приморський край входить в першу двадцятку суб'єктів Російської Федерації - споживачів алтайської продукції. Детальніше про співпрацю з Приморським краєм .

Ростовська область
У Сейчас годину между Алтайськім краєм и Ростовський області Діє Угода про торговельно-економічне, науково-технічне, соціальне и культурне Співробітництво на 2009-2014 роки. З метою його реалізації підписаний протокол, який відображає перспективні напрямки взаємодії між нашими регіонами. Активно взаємодіють агроснабженческіе організації краю і машинобудівні заводи Ростовської області, здійснюється співпраця і в інших сферах діяльності. Детальніше про співпрацю з Ростовською областю .

Республіка Алтай
Економічні зв'язки Алтайського краю з Республікою Алтай будуються на основі добросусідства і взаємовигідного партнерства. Досить активно розвивається міжрегіональна торгівля. Для цього є всі передумови - територіальна близькість, що історично склалися тісні зв'язки між нашими регіонами, динамічний розвиток регіональних економік, Угода про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Республіка Алтай поряд з Алтайським краєм входить до складу Міжнародного Координаційної Ради (МКС) «Наш спільний дім - Алтай». Детальніше про співпрацю з Республікою Алтай .

Детальніше про співпрацю з Республікою Алтай

Республіка Бурятія
Товарообіг Алтайського краю з Республікою Бурятія традиційно характеризується значним перевищенням вартісних показників вивезення над ввезенням. За обсягами споживаної алтайської продукції Республіка Бурятія входить в першу двадцятку регіонів Росії. Активно розвивається співпраця Алтайського краю і Республіки Бурятія в області рослинництва і інших сферах. Детальніше про співпрацю з Республікою Бурятія .

Детальніше про співпрацю з Республікою Бурятія

республіка Татарстан
Взаємовідносини Алтайського краю і Республіки Татарстан будуються в рамках Угод про торговельно-економічне, науково-технічне і соціально-культурне співробітництво між регіонами, а також Протоколів їх реалізації. Активно розвивається співпраця регіонів в торговельно-економічній та культурній сферах, у сфері праці та зайнятості населення, охорони навколишнього середовища і природних ресурсів, інновацій. Детальніше про співпрацю з Республікою Татарстан .

Республіка Саха (Якутія) У Алтайського краю з Республікою Саха (Якутія) склалися давні торгово-економічні відносини, засновані на взаємовигідне партнерствоРеспубліка Саха (Якутія) У Алтайського краю з Республікою Саха (Якутія) склалися давні торгово-економічні відносини, засновані на взаємовигідне партнерство.Співпраця Алтайського краю і Республіки Саха (Якутія) здійснюється на підставі підписаного в липні 2013 року Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне, соціальне і культурне співробітництво між Адміністрацією Алтайського краю і Урядом Республіки Саха (Якутія), а також Протоколу заходів по його реалізації на 2013-2015 роки. Детальніше про співпрацю з Республікою Саха (Якутія) .

Санкт-Петербург
З метою зміцнення існуючих і налагодження нових напрямків співпраці між регіонами Адміністрацією Алтайського краю і Урядом Санкт-Петербурга підписано Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво, а також План його реалізації. Успішно розвивається співробітництво Алтайського краю і Санкт-Петербурга в різних областях, включаючи економіку, культуру, освіту, охорону здоров'я. В даний час в Санкт-Петербурзі проживає більше 300 осіб - уродженців Алтайського краю, які є членами Алтайського земляцтва. Детальніше про співпрацю з Санкт-Петербургом .

Детальніше про співпрацю з Санкт-Петербургом

Сахалінська область
Співпраця Алтайського краю і Сахалінської області здійснюється на підставі Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Підприємства нашого краю поставляють партнерам фармацевтичну продукцію, борошно, комбікорм для тварин, котельне і трансформаторне устаткування. Жителі Сахалінської області проходять лікування в санаторно-курортних установах Алтайського краю. Детальніше про співпрацю з Сахалінської областю .

Детальніше про співпрацю з Сахалінської областю

Томська область
Між Алтайським краєм і Томській областю склалися взаємовигідні партнерські відносини. В даний час співпраця Алтайського краю і Томській області здійснюється в рамках Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне, соціально-культурне співробітництво, а також Протоколу його реалізації. Підписання документів сприяє активізації взаємодії регіонів в самих різних напрямках, включаючи економіку, освіту, наукову та інші сфери. Детальніше про співпрацю з Томської областю .

Детальніше про співпрацю з Томської областю

Челябінська область
Між Алтайським краєм і Челябінської областю діє Угода про торговельно-економічне, науково-технічне, соціальне і культурне співробітництво, а також Протокол, що відображає основні напрямки спільної роботи по його реалізації. Зростають взаємні поставки продукції Алтайського краю і Челябінської області. Успішно розвивається співробітництво двох регіонів не тільки в економіці, але і в області культури і освіти, інших сферах. Детальніше про співпрацю з Челябінської областю .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.