Навигация
Реклама
Реклама

Користь мінеральної води і шкоду мінеральної води для людини

  1. Користь мінеральної води: вплив на організм
  2. Користь мінеральної води: вода з газом або без
  3. Шкода мінеральної води
  4. Правила вживання мінеральної води

Вода є основою життя - і це незаперечний факт. Наш організм складається наполовину з води і тому дуже важливо вчасно поповнювати баланс води, щоб не втрачати життєво необхідну рідину.

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність питних і мінеральних вод. Тому дуже важливо знати все про мінеральну воду, а найголовніше - яка користь мінеральної води, а також шкоду мінеральної води, про які ми докладніше розповімо вам в цій статті.

Користь мінеральної води: вплив на організм

Мінеральна вода містить безліч мікро- і макроелементів, які ефективно відновлюють водно-сольовий баланс в нашому організмі Мінеральна вода містить безліч мікро- і макроелементів, які ефективно відновлюють водно-сольовий баланс в нашому організмі. Це можуть бути такі речовини, як гідрокарбонати, хлориди, сульфати, натрій, бром, магній, кремній і безліч інших елементів.

Вплив на організм і користь мінеральної води більшою мірою визначаються саме наявністю даних елементів. Необхідно також пам'ятати, що мінеральна вода, в залежності від кількості даних корисних елементів, може бути трьох типів: їдальні, лікувально-столової або лікувальної, яку рекомендовано вживати під наглядом лікаря.

Так, наприклад, користь мінеральної води з магнієм в тому, що вона нейтралізує негативний вплив стресу. При захворюваннях шлунково-кишкового тракту і сечокам'яної хвороби корисно пити гідрокарбонатні мінеральні води. А ось сульфатні мінеральні води необхідно пити при ожирінні та цукровому діабеті, і не рекомендується вживати при остеопорозі. Шкода мінеральної води з сульфатами полягає в тому, що вони перешкоджають засвоєнню кальцію з їжі. Користь мінеральної води, в якій міститься йод, є незаперечною для людей із захворюваннями щитовидної залози.

Крім цього, мінеральна вода добре підходить для пиття в жарку погоду, при активних заняттях спортом, коли організм потребує відновлення водно-сольового балансу.

Користь мінеральної води: вода з газом або без

Популярний питання - яку мінеральну воду вибрати: газовану або без газу Популярний питання - яку мінеральну воду вибрати: газовану або без газу? Виробники мінеральних вод пропонують широкий асортимент різних видів вод, що ще більше ускладнює вибір мінеральної води.

Вуглекислий газ є природним консервантом, який дозволяє зберегти всі корисні речовини в мінеральній воді, запобігаючи їх окислення. У природі існують мінеральні води, які вже насичені природним вуглекислим газом, але джерел таких мінеральних вод вкрай мало.

Користь мінеральної води з газом незаперечна в жарку погоду, так як така вода чудово втамовує спрагу і освіжає організм, насичуючи його корисними елементами.

Але бувають випадки, коли мінеральна вода з газом підвищує кислотність і призводить до метеоризму, в зв'язку з цим, людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а також маленьким дітям краще не зловживати водою з газом. Шкода мінеральної води з газом може бути не таким відчутним, але краще нею не зловживати.

Шкода мінеральної води

Мінеральну воду необхідно вживати з обережністю і ні в якому разі не використовувати її в якості щоденного напою. Замість довгоочікуваної користі, ви цілком ймовірно можете отримати шкоду мінеральної води при вживанні її у великих кількостях. Вміщені в воді мікро- і макроелементи призводять до накопичення величезної кількості солей в організмі, що в свою чергу, може викликати проблеми з суглобами і нирками.

Шкода мінеральної води, яка містить вуглекислоту в великій кількості, і в поєднанні з низькою температурою води, в шлунку може бути запущений процес газоутворення, що в подальшому може спровокувати виразку.

Також можлива зміна артеріального тиску, безсоння, зайва нервозність, що може бути побічною дією мінеральної води на організм. Тому вкрай важливо при вживанні мінеральних вод спостерігати за реакцією організму, щоб мінімізувати шкоду мінеральної води на організм.

Правила вживання мінеральної води

Багато хто задається питанням, як правильно необхідно пити мінеральні води, щоб користь мінеральної води була максимальною, і, відповідно, шкоди мінеральної води звести до мінімуму Багато хто задається питанням, як правильно необхідно пити мінеральні води, щоб користь мінеральної води була максимальною, і, відповідно, шкоди мінеральної води звести до мінімуму.

Для цього є кілька правил вживання мінеральної води. Важливо знати, що пити мінеральну воду необхідно за чверть години до їди. І найкраще вживати мінеральну воду курсами. Один курс застосування мінеральної води - не більше півтора місяці.

Також важливу роль відіграє температура мінеральної води. Щоб користь мінеральної води була максимальною, і щоб мінімізувати шкоду мінеральної води, краще всього проконсультуватися з лікарем з цього питання.

Користь мінеральної води незаперечна для профілактики і лікування багатьох захворювань, але необхідно пам'ятати, що зловживати мінеральною водою не варто.

Дуже важливо вибирати дійсно якісні мінеральні води для максимальної користі і оздоровлення всього організму. Такі мінеральні води з великим вмістом корисних елементів для зміцнення організму і бадьорості на цілий день, ви можете знайти в нашому інтернет-магазині, зайшовши в розділ « Магазин ».

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.