Навигация
Реклама
Реклама

Санаторії та пансіонати Кавказькі Мінеральні води ціни 2019. Путівки на відпочинок в КМВ з лікуванням

  1. Кавказькі Мінеральні Води (КМВ) - найстаріший курорт Росії Близько двохсот років тому, 24 квітня...
  2. Дата народження курортаК авказскіх Мінеральних Вод
  3. Природні умови та лікувальні ресурси
  4. рослинність
  5. Розваги
  6. замовлення туру

Кавказькі Мінеральні Води (КМВ) - найстаріший курорт Росії

Близько двохсот років тому, 24 квітня 1803 року було запроваджено знаменна в історії Вод повеління імператора Олександра I: Кавказьким Мінеральних Вод було надано статус національного надбання, поставленого під урядовий нагляд. Сьогодні цей унікальний бальнеологічний курорт Росії займає площу близько шести тисяч квадратних кілометрів і є особливо охоронюваним еколого-курортним регіоном федерального значення.

У відомих всьому світу містах-курортах П'ятигорську, Кисловодську, Єсентуках, Желєзноводську і інших зосереджені 123 санаторно-курортних об'єкта, клінічні та діагностичні центри, науково-дослідні установи, система курортних парків, десятки пансіонатів, готелів, кемпінгів, які протягом року можуть прийняти на відпочинок понад мільйон гостей.

У відомих всьому світу містах-курортах П'ятигорську, Кисловодську, Єсентуках, Желєзноводську і інших зосереджені 123 санаторно-курортних об'єкта, клінічні та діагностичні центри, науково-дослідні установи, система курортних парків, десятки пансіонатів, готелів, кемпінгів, які протягом року можуть прийняти на відпочинок понад мільйон гостей

Основні міста для відпочинку в санаторіях Кавказьких Мінеральних Водах

Лікує сила тутешніх мінеральних джерел билаіздавна знайома місцевому населенню. Про це розповідають і легенди, де правда химерно переплітається з поетичним вимислом. Відлуння такої легенди міститься і в назві однієї з популярних тутешніх мінеральних вод - нарзану. На російську мову це слово можна перекласти як "богатирський напій", "вода богатирів". Нарзан вважався джерелом сили колись нібито жив на Північному Кавказі племені - березнів.

Перші історичні відомості про "гарячих водах" П'ятигори відносяться до XIV століття і належать арабському мандрівникові Ібн-батут. Науковий інтерес до них виявив Петро I, що послав для вивчення експедицію. Однак Перші історичні відомості про гарячих водах П'ятигори відносяться до XIV століття і належать арабському мандрівникові Ібн-батут отримані відомості незабаром були забуті. Інтерес до них знову відродився в кінці XVIII століття, коли в цих місцях з'явилося перше російське поселення - Константіногорская фортеця, зведена у гори Машук в 1780 році.

Дата народження курортаК авказскіх Мінеральних Вод

Прийнято вважати 1803, коли було визнано державне значення Кавказьких мінеральних вод і почалося вивчення їх лікувальних властивостей. Поблизу джерел виникають поселення. Першим таким поселенням став Горячеводск біля підніжжя Машук. У 1830 році він був перейменований в П'ятигорськ - за назвою розташованої неподалік пятиглавой гори Бештау. Потім виникли Кисловодськ, Єсентуки, Желєзноводськ.

Потім виникли Кисловодськ, Єсентуки, Желєзноводськ

Кожне місто-курорт має свій унікальний профіль. У Кисловодську лікують захворювання кровообігу, дихання, нервової системи, в Єсентуках - шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчних шляхів, порушення обміну речовин, в П'ятигорську - хвороби опорно-рухового апарату, нервової системи, шкірні та гінекологічні, в Желєзноводську - нирок, сечовивідних шляхів, органів травлення. Крім того, в здравницях лікують і супутні професійні захворювання, проводять реабілітацію поранених, які постраждали внаслідок радіоактивного опромінення і т.д.

Природні умови та лікувальні ресурси

За багатством, різноманітності, кількості і цінності мінеральних вод це місце не має собі рівних в Євразії. Тут, біля підніжжя 17 лакколитов вулканічного походження, поблизу величних вершин Кавказу знаходяться 120 мінеральних джерел.

Унікально за своїми лікувальними властивостями розташоване тут родовище мулових-сульфат грязі озера Тамбукан.

Поетичне відкриття Кавказу належить великому Пушкіну. Перший раз він побачив Кавказ саме на водах, куди в 1820 році приїхав разом з Раєвськими, прямуючи на заслання. І ця зустріч залишила незгладимий слід в пушкінської поезії. Він сам писав про це в посвяті Н.Раевскому до поеми "Кавказький бранець":

Кавказ ...
Де похмурий Бештау, пустельник величавий,
Аулів і полів володар п'ятиглавий,
Був новий для мене Парнас.

На водах бувало багато видатних людей. З Кавказькими мінеральними водами пов'язані такі великі імена, як: Одоєвський А.І., Огарьов Н.П., Глінка М.І., Рахманінов С.В., Балакірєв М.А., С.І.Танеев, Л.В .Собінов, Шаляпін Ф.І., Горький А.М., Маяковський В.В., Єсенін С.А., Рєпін І.Є., Ярошенко Н.А., Толстой Л.Н. Але особливе місце серед них належить М.Ю.Лермонтову.

Лермонтов кілька разів був на водах, спочатку дитиною, потім під час заслання на Кавказ в діючу армію. Він прекрасно знав Кавказ, знав про Лермонтов кілька разів був на водах, спочатку дитиною, потім під час заслання на Кавказ в діючу армію Товариство, які збиралися на водах. Роман "Княжна Мері" написаний за враженнями життя на водах. У ньому повна впізнаваність міст і їх околиць, характерів і типажів. Обдарований живописець, Лермонтов одним з перших створив також романтичний пейзаж Кавказу. У П'ятигорську на 27-му році обірвалося життя Лермонтова, він був убитий на дуелі. На курортах створений меморіал М. Лермонтова. А в центрі П'ятигорська встановлено в 1889 році пам'ятник М. Лермонтова, створений скульптором А. Опєкушин на кошти, зібрані по підписці.

рослинність

У містах-курортах оздоровчий вплив надає рослинність. Курортні парки є в кожному місті. Але особливо гарні вони в Желєзноводську і Кисловодську. Останній - прекрасний зразок співтворчості людини і природи. На голих в минулому скелях штучно створена ландшафтна архітектура з дендрологічним підбором деревно-чагарникової та альпійської рослинності, з максимальним використанням рослин, що володіють фітонцидні властивості. З самого початку парк закладався як лікувальний, при прокладці стежок використовувався інженерний досвід будівництва в'ючних і аробпих доріг, враховувалися умови різної освітленості і крутизна схилів.

Сьогодні Кавказькі Мінеральні Води - визнаний бальнеокліматичний курорт. Щорічно тут лікуються і відпочивають не менше мільйона чоловік. Головне багатство курорту - його унікальні за різноманітністю і цілющим властивостям мінеральні джерела, доповнені родовищами лікувальної грязі. Лікування на курорті ведеться строго на науковій основі. Кожен з курортних міст в залежності від складу джерел і мікроклімату спеціалізується на лікуванні різних захворювань. А всі разом вони приносять людям здоров'я і радість. У містах Кавминвод створені оздоровниці з високим рівнем обслуговування, багато що робиться тут для зручності тих, хто приїжджає лікуватися і просто відпочивати.

Розваги

В останні роки в містах-курортах з'явилися відмінні ресторани, бари, казино, нічні клуби, в здравницях діють сауни, тенісні корти, більярдні. А програми, які пропонують для відпочинку завідувачі санаторними клубами, не дадуть нудьгувати, на який термін ви б не купили путівку - на дві або три тижні.

Театралам запропонують спектаклі П'ятигорського театру оперети, концерти артистів державної філармонії на Кавказьких Мінеральних Водах, зірок естради, постійно тут гастролюючих. Закоханим в гори запропонують відмінно організовані екскурсії в Приельбруссі, в Домбай (краси якого затьмарюють прославлені швейцарські Альпи), в Архиз, де можна познайомитися з християнськими храмами десятого століття. Нещодавно в горах неподалік виявили унікальну ікону - написаний фарбами прямо на скелях лик Христа. Звичайно, захочеться відвідати меморіальний комплекс - П'ятигорський будинок-музей М. Ю. Лермонтова, місце його дуелі і первісного поховання. Любителям живопису відкриті двері Білій Вілли, нині меморіального музею-садиби відомого художника-передвижника Н.Я. Ярошенко. Чи не пройти і повз колишньої дачі Ф.І. Шаляпіна, де зараз теж музей.

Пристрасним мисливцям, які не забувають займатися своє захоплення навіть під час відпочинку, є можливість вполювати кабана або косулю, рибалкам - зловити форель, любителям парапланів - парити над горами Юца і Джуца. Можна випробувати своє щастя на скачках, в яких беруть участь чудові коні. А подивитися ближче унікальних скакунів вам запропонує екскурсія на конезавод, розташований в мальовничій долині між Пятигорском і мінеральними водами. Ну, а тих, кому хочеться спробувати знамениті вина Північного Кавказу, чекає екскурсія на прославлений винзавод Бештау-Темпе льгоф.

Скільки ж потрібно часу, щоб скрізь встигнути? Приїжджайте і вдруге - не пошкодуєте!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами (495) 974-74-20, пошта:

замовлення туру

Заповніть поля форми і з Вами обов'язково зв'яжуться по телефону або електронній пошті.

Скільки ж потрібно часу, щоб скрізь встигнути?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.