Навигация
Реклама
Реклама

Лев і Водолій: сумісність в любовних відносинах

 1. Особливості знака зодіаку Лев. Загальна характеристика
 2. Особливості знака зодіаку Водолій. Загальна характеристика
 3. Сумісність жінки Водолія і чоловіки Льва
 4. Сумісність жінки Льва і чоловіки Водолія
 5. Поради астрологів

Між цими знаками немає істотних відмінностей. Їх об'єднує товариськість, готовність допомогти партнеру. Але небажання Водолія брати на себе зобов'язання і підвищене прагнення Льва відповідати за все, призводить до охолодження партнерів.
В результаті сумісність Льва і Водолія не можна назвати ідеальною. Адже вони часто просто заважають один одному в житті.

Особливості знака зодіаку Лев. Загальна характеристика

Між цими знаками немає істотних відмінностей

Своєрідність характеру Льва

Лев народжений владним і амбітним. Нерідко ці люди настільки впевнені у своїй винятковості, що можуть розірвати з людиною відносини, якщо він почне критикувати. Марнославство Льва, любов до похвал робить його іграшкою в руках хитрих людей. Адже сам він простодушний, наївний і не може розібратися в своєму житті.

Однак він прекрасно розуміє, що відбувається навколо. Тому дає слушні поради оточуючим. Допомагає він не тільки словом, а й ділом. Леви так довго і наполегливо прагнуть до успіху, щоб ділитися з близькими плодами своїх досягнень.

Вибираючи партнера, Лев проявляє вибірковість. Йому важлива зовнішня привабливість, статус людини, щоб він зміг блищати в суспільстві поряд з таким супутником.

 • Позитивні якості: шляхетність, щедрість.
 • Негативні якості: владність, падкість на лестощі.

Особливості знака зодіаку Водолій. Загальна характеристика

Характер і особливість Водоліїв

Водолій приваблює людей своєю добротою, увагою, умінням допомогти в скрутну хвилину. Однак справжніх друзів у нього небагато, в основному - просто знайомі і приятелі. Проблема - в його небажанні докладати зусиль для підтримки відносин.

Вибудовуючи контакти з людьми, він робить акцент на незалежності, відсутності тиску з боку. Він - за рівноправні відносини. Водолій не визнає авторитетів, не вважає за потрібне сліпо слідувати традиціям. Він спокійно висловлює свою точку зору, не звертаючи уваги на думку більшості.

З приводу невдач ці люди переживають довго, але величезний запас енергії дозволяє їм легко відстоювати свої інтереси. Можуть внести в життя близьких умиротворення. Заподіяні кривди не забувають, але мстити своїм ворогам вирішуються рідко.

 • Позитивні якості: розсудливість, дружелюбність.
 • Негативні якості: лінощі, впертість.

Сумісність жінки Водолія і чоловіки Льва

особливість союзу

Це цікава пара, яка може побудувати ненудні відносини і насолоджуватися ними тривалий час. Жінка приходить в захват від манери поведінки Льва, хоча деякі речі в його характері у неї можуть викликати відторгнення.

Але вона не звертатиме на недоліки уваги, поки він щедрий і великодушний. Дівчина приверне увагу чоловіка своєї м'якістю, доброзичливістю. Він буде намагатися тримати себе в руках, щоб не засмутити кохану вибуховим темпераментом.

Сумісність між ними грунтується на тому, що Лев готовий працювати над собою, аби Водолій-жінка була щаслива.

Сумісність жінки Льва і чоловіки Водолія

Ці люди мають багато спільного, але разом їм перебувати складно. Щоб в даній парі сумісність Льва і Водолія в любовних відносинах не дала збій, кожному потрібно неабияк потрудитися. З першого погляду між ними спалахує пристрасть, але коли вона вщухне, кожен розгледить в партнері масу недоліків, які можуть зруйнувати пару. Якщо вони розлучаться, то потім будуть не раз шкодувати про це.

Якщо ж вони з успіхом переступлять етап притирання, то можуть прожити в гармонії все життя. Проблема - в їх різному підході до життя. Левиця женеться за самоствердженням, вона потребує успіху. Її чоловікові необхідно духовне самовдосконалення, честолюбних планів у нього немає, а їй це не зрозуміло. З молодості вона буде задавати собі питання: чому її хлопець не будує кар'єру?

Добре, що в цьому союзі і чоловік і дружина готові надати свободу дій свого обранця, це тільки зміцнить їх зв'язок.

ЛЕВ + ВОДОЛІЙ - Сумісність - Астротіполог Дмитро Ши

Якщо ексцентричність не забуде про троянди ..)) # астролог

Сумісність Лев-чоловік і Водолій-жінка. У совме

Сумісність знаків річ відносна. Наші відео

Сумісність Водолій-чоловік і Лев-жінка. У совме

ймовірне протягом відносин знаків вдалий і ваги, п

Дівчина-водолій розповідає про взаєминах Водо

У цьому відео астропсихолог Марія Воліна розповість ін

Гороскоп сумісності чоловіка Водолія з іншими зн

Поради астрологів

 1. Оскільки партнерам важко йти на примирення, їм краще взагалі не сваритися. Інакше їх конфлікти можуть перерости в «холодну війну».
 2. Потрібно навчитися концентруватися на тому, що їх зближує: це секс, любов до подорожей, рідкісне вміння прощати.

Як можуть розвиватися відносини цих знаків?

Сумісність Львів і Водоліїв в любові може бути оптимальною, але якщо обидва почнуть прагнути до влади, конфліктів не уникнути. Таємниче поведінку Водолія, який то зближується з партнером, то вислизає від нього, може викликати у Льва подив нарівні з небажанням Водолія брати на себе відповідальність за те, що відбувається в родині.

У ліжку вони сумісні, але для сімейного життя цього недостатньо. Ось коханці з них виходять прекрасні. Вони оточують свої зустрічі романтикою, виявляють винахідливість. Дружба між ними також розвивається дуже швидко, їм цікаво бувати разом, сумісність одностатевих знаків Водолій - Лев в дружбі будується на вмінні допомогти приятелеві, розвеселити його. У різностатевих представників даних знаків дружній зв'язок швидко переростає в любовний союз, тому що взаємне тяжіння дуже велике.

Робота зближує цих людей тільки в тому випадку, якщо є можливість творчої самореалізації.

З молодості вона буде задавати собі питання: чому її хлопець не будує кар'єру?
Як можуть розвиватися відносини цих знаків?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.