Навигация
Реклама
Реклама

ЯРОСЛАВСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ | Як дістатися .com

 1. ЯРОСЛАВСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ Ярославський вокзал у Москві - один з найбільш багатолюдних...
 2. Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування
 3. З Ярославського вокзалу до аеропорту Шереметьєво
 4. З Ярославського вокзалу до аеропорту Домодєдово
 5. З Ярославського вокзалу до аеропорту Внуково
 6. З Ярославського вокзалу до аеропорту Жуковський
 7. Як дістатися з Ярославського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви
 8. Залізничні вокзали Москви
 9. Готелі поруч з Ярославським вокзалом
 10. ЯРОСЛАВСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ
 11. Послуги Ярославського вокзалу
 12. Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування
 13. З Ярославського вокзалу до аеропорту Шереметьєво
 14. З Ярославського вокзалу до аеропорту Домодєдово
 15. З Ярославського вокзалу до аеропорту Внуково
 16. З Ярославського вокзалу до аеропорту Жуковський
 17. Як дістатися з Ярославського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви
 18. Залізничні вокзали Москви
 19. Готелі поруч з Ярославським вокзалом
 20. ЯРОСЛАВСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ
 21. Послуги Ярославського вокзалу
 22. Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування
 23. З Ярославського вокзалу до аеропорту Шереметьєво
 24. З Ярославського вокзалу до аеропорту Домодєдово
 25. З Ярославського вокзалу до аеропорту Внуково
 26. З Ярославського вокзалу до аеропорту Жуковський
 27. Як дістатися з Ярославського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви
 28. Залізничні вокзали Москви
 29. Готелі поруч з Ярославським вокзалом

ЯРОСЛАВСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ

Ярославський вокзал у Москві - один з найбільш багатолюдних в столиці. Саме звідси відправляються поїзди по найдовшим маршрутами - до Білого моря, Тихого океану, в Китай і Монголію. Ярославський вокзал - найбільший за обсягом перевезень в Москві, щодня обслуговує понад 300 пар поїздів та велика кількість електричок.

З Ярославського вокзалу починається найдовша в світі залізнична магістраль Москва - Владивосток, довжина якої - 9302 км.

Вокзал обслуговує потяги, які вирушають на Північ і Урал, Сибір і Далекий Схід, а також в Китай, КНДР і Монголію. Поїзди далекого прямування слідують до Хабаровська і Владивостока, Архангельськ і Воркуту, Благовєщенськ і Красноярськ, Перм і інші міста Росії, а також в Улан-Батор, Пекін і Пхеньян. Обслуговуються і деякі поїзди в Нижегородському напрямку. З 16 колій станції 6 відведено для поїздів далекого прямування. Станція Москва - Ярославська обслуговує понад 300 поїздів.

З Ярославського вокзалу відправляються електрички в Митищі, Пушкіно, Софрон і Сергієв-Посад, Балакірєва, Фрязево і Ярославль, Киржач і інші станції.Послуги Ярославського вокзалу

Вокзал пропонує пасажирам і очікують стандартні послуги: зберігання багажу та ручної поклажі; зони відпочинку і тривалого перебування, кімнати матері і дитини.
У будівлі працює медпункт, є коляски для інвалідів-візочників. На всій території діє мережа Wi-Fi - доступ з обмеженням швидкості безкоштовний, для зняття обмежень треба купувати спеціальну карту. На вокзалі ви можете скористатися "точками" для зарядки мобільних телефонів. Цілодобова робота барів, кафе і буфетів, сувенірні кіоски та кіоски з товарами першої необхідності. Поштові послуги і послуги зв'язку, в тому числі стільникового, банкомати.

Послуги для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вхід до будинку і вихід на привокзальну площу обладнані пандусами. У залі №2 відведені місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями та встановлені телефони-автомати для інвалідів-візочників.

Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування

Вокзал розташований на Комсомольській площі - площі Трьох вокзалів. Адреса вокзалу: г. Москва, Комсомольская пл. 5. Тел 8 (800) 775-00-00 (Єдина довідкова РЖД).

На Ярославському вокзалі розташовані відразу дві станції метро - «Комсомольська-кільцева» (коричнева лінія) і «Комсомольська» Сокольницької лінії »(червона лінія).

Найзручніше добиратися сюди від ст. м. «Комсомольська» Кільцевої лінії. Тому, якщо ви перебуваєте на Сокольницької лінії, радимо вам відразу перейти в на станцію метро «Комсомольська» кільцевої лінії, а потім піднятися по ескалатору на вихід.

Поряд із залізничним вокзалом розташовуються зупинки наступних видів громадського транспорту:

 • Автобуси № 40, 122, - ост. Комсомольська пл.
 • Тролейбус № 14, 41, - ост. Комсомольська пл.
 • Трамвай № 7, 13, 37, 50, - ост. Комсомольська пл.
 • Маршрутне таксі № 269м, 570м, 932, Комсомольська-АШАН, - ост. Комсомольська пл.

Щоб дістатися на машині до Казанського вокзалу з центру Москви, необхідно з Садового кільця згорнути на Каланчевская вулицю, по якій необхідно слідувати до Комсомольської площі, де і розміщений Ярославський ж / д вокзал.
Від МКАД (з'їзд на 104-му км) можна дістатися до вокзалу по Щелковського шосе (вокзал розташований недалеко від перетину вулиці Комсомольська площа і проїзду Комсомольській площі).

З Ярославського вокзалу до аеропорту Шереметьєво

 • На Аероекспрес, який вирушає з терміналу на Білоруському вокзалі - станція метро Білоруська (коричнева і зелена лінія метрополітену), вхід через під'їзд №3 і №4. Час в дорозі 35 хвилин, прибуття в аеропорт Шереметьєво, до терміналів «D», «E» і «F». Це найшвидший і зручний шлях.

Якщо Вам необхідні термінали «B» і «C», можна скористатися безкоштовним автобусом, зупинка якого розташована на першому поверсі після виходу з терміналу Аероекспрес (дотримуйтесь за вказівниками). Інтервал руху шаттла становить 15 хвилин і більше, а час у дорозі - 15 хвилин.

 • На метро їхати до станції Планерна (фіолетова лінія метро), потім на автобусі №817 або маршрутному таксі №948. Автобуси і маршрутки йдуть в Шереметьєво до терміналів «F», «E», «D» і «B».
 • На метро їхати до станції Річковий вокзал (зелена лінія метро), потім на автобусі №851 або на маршрутці №949. Автобус прямує за маршрутом - термінали «B», «F», «E», «D», маршрутне таксі - по маршруту термінали «F», «E», «D», «B».

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Шереметьєво ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Домодєдово

 • На електропоїзді або Аероекспрес, що відправляються в аеропорт Домодєдово з Павелецького вокзалу - станція метро Павелецкая (коричнева і зелена лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 1 година 10 хвилин на електропоїзді і 40-50 хвилин на Аероекспрес.
 • На метро їхати до станції метро Домодєдовському (зелена линяючи метрополітену), потім на автобусі №308 або маршрутному таксі. Час у дорозі становитиме приблизно 40 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Домодєдово ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Внуково

 • На Аероекспрес, який відправляється в аеропорт Внуково з Київського вокзалу - станція метро Київська (синя, блакитна і коричнева лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 35 хвилин.
 • На метро їхати до станції Південно-Західна (червона лінія метрополітену), потім на автобусі №611 або 611С - експресі, час в дорозі складе 35-40 хвилин або на маршрутному таксі №45, час в дорозі - близько 20 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Внуково ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Жуковський

 • перейти на Казанський вокзал і сісти на швидкісний електропоїзд «Супутник» до ж / д станція «Відпочинок». Час в дорозі 38 хвилин.

Від ж / д станції «Відпочинок» ходять шатл-баси до аеропорту, відправлення через 13 хв після прибуття «Супутника». Час в дорозі 20 хвилин.

 • доїхати до станції метро Котельники (фіолетова лінія метрополітену) і потім на автобусі експресі 441Е до аеропорту Жуковський.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Жуковський ви можете тут .

Як дістатися з Ярославського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви

 • На Казанський і Ленінградський: пішки - через підземний перехід, який знаходиться перед будівлею вокзалу, до Ленінградського вокзалу - з будівлі вокзалу повернути праворуч (пройти 150 метрів).
 • На Павелецького вокзалу: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) проїхати до станції «Павелецька» - 3 станції, далі перейти на станцію «Павелецька» Замоскворецької лінії (зелена лінія) і вже через неї вийти в місто до Павелецького вокзалу .
 • На Курський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Курська» - 1 зупинка без пересадок.
 • На Білоруський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Білоруська» - 3 станції без пересадок.
 • На Київський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Київська» - 5 зупинок без пересадок
 • На Савеловський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Смоленська» - 2 зупинки, далі перейти на станцію «Менделеевская» (сіра лінія) і проїхати 1 зупинку до станції «Савеловський».
 • На Ризький вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Проспект Миру» - 1 зупинка, далі перейти на станцію «Проспект Миру» Калузько-Ризької лінії (помаранчева лінія) і проїхати 1 станцію до «Ризької ».

Схему московського метрополітену Ви можете подивитися або завантажити тут .

Залізничні вокзали Москви

Трансфер з Ярославського вокзалу

Оптимальний варіант для тих, хто їде великою компанією або з об'ємним багажем, а також для тих, хто любить комфорт і хоче якомога швидше доїхати до місця призначення - це приватний трансфер . Ціна відома заздалегідь і фіксована з будь-якої точки в межах Москви. Ви можете вибрати один з 11 класів авто: від седана до 19-місцевого автобуса або преміум-авто, а якщо подорожуєте з дітьми, то можете замовити дитячі крісла або бустери.

Готелі поруч з Ярославським вокзалом

Знайдіть квитки на поїзд

Якщо Ви ще не придбали квитки, то прямо зараз можете скористатися зручною формою пошуку. Все, що потрібно - це ввести місто відправлення і прибуття поїзда, передбачувану дату поїздки, кількість пасажирів і натиснути «Знайти квитки».

ЯРОСЛАВСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ

Ярославський вокзал у Москві - один з найбільш багатолюдних в столиці. Саме звідси відправляються поїзди по найдовшим маршрутами - до Білого моря, Тихого океану, в Китай і Монголію. Ярославський вокзал - найбільший за обсягом перевезень в Москві, щодня обслуговує понад 300 пар поїздів та велика кількість електричок.

З Ярославського вокзалу починається найдовша в світі залізнична магістраль Москва - Владивосток, довжина якої - 9302 км.

Вокзал обслуговує потяги, які вирушають на Північ і Урал, Сибір і Далекий Схід, а також в Китай, КНДР і Монголію. Поїзди далекого прямування слідують до Хабаровська і Владивостока, Архангельськ і Воркуту, Благовєщенськ і Красноярськ, Перм і інші міста Росії, а також в Улан-Батор, Пекін і Пхеньян. Обслуговуються і деякі поїзди в Нижегородському напрямку. З 16 колій станції 6 відведено для поїздів далекого прямування. Станція Москва - Ярославська обслуговує понад 300 поїздів.

З Ярославського вокзалу відправляються електрички в Митищі, Пушкіно, Софрон і Сергієв-Посад, Балакірєва, Фрязево і Ярославль, Киржач і інші станції.Послуги Ярославського вокзалу

Вокзал пропонує пасажирам і очікують стандартні послуги: зберігання багажу та ручної поклажі; зони відпочинку і тривалого перебування, кімнати матері і дитини.
У будівлі працює медпункт, є коляски для інвалідів-візочників. На всій території діє мережа Wi-Fi - доступ з обмеженням швидкості безкоштовний, для зняття обмежень треба купувати спеціальну карту. На вокзалі ви можете скористатися "точками" для зарядки мобільних телефонів. Цілодобова робота барів, кафе і буфетів, сувенірні кіоски та кіоски з товарами першої необхідності. Поштові послуги і послуги зв'язку, в тому числі стільникового, банкомати.

Послуги для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вхід до будинку і вихід на привокзальну площу обладнані пандусами. У залі №2 відведені місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями та встановлені телефони-автомати для інвалідів-візочників.

Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування

Вокзал розташований на Комсомольській площі - площі Трьох вокзалів. Адреса вокзалу: г. Москва, Комсомольская пл. 5. Тел 8 (800) 775-00-00 (Єдина довідкова РЖД).

На Ярославському вокзалі розташовані відразу дві станції метро - «Комсомольська-кільцева» (коричнева лінія) і «Комсомольська» Сокольницької лінії »(червона лінія).

Найзручніше добиратися сюди від ст. м. «Комсомольська» Кільцевої лінії. Тому, якщо ви перебуваєте на Сокольницької лінії, радимо вам відразу перейти в на станцію метро «Комсомольська» кільцевої лінії, а потім піднятися по ескалатору на вихід.

Поряд із залізничним вокзалом розташовуються зупинки наступних видів громадського транспорту:

 • Автобуси № 40, 122, - ост. Комсомольська пл.
 • Тролейбус № 14, 41, - ост. Комсомольська пл.
 • Трамвай № 7, 13, 37, 50, - ост. Комсомольська пл.
 • Маршрутне таксі № 269м, 570м, 932, Комсомольська-АШАН, - ост. Комсомольська пл.

Щоб дістатися на машині до Казанського вокзалу з центру Москви, необхідно з Садового кільця згорнути на Каланчевская вулицю, по якій необхідно слідувати до Комсомольської площі, де і розміщений Ярославський ж / д вокзал.
Від МКАД (з'їзд на 104-му км) можна дістатися до вокзалу по Щелковського шосе (вокзал розташований недалеко від перетину вулиці Комсомольська площа і проїзду Комсомольській площі).

З Ярославського вокзалу до аеропорту Шереметьєво

 • На Аероекспрес, який вирушає з терміналу на Білоруському вокзалі - станція метро Білоруська (коричнева і зелена лінія метрополітену), вхід через під'їзд №3 і №4. Час в дорозі 35 хвилин, прибуття в аеропорт Шереметьєво, до терміналів «D», «E» і «F». Це найшвидший і зручний шлях.

Якщо Вам необхідні термінали «B» і «C», можна скористатися безкоштовним автобусом, зупинка якого розташована на першому поверсі після виходу з терміналу Аероекспрес (дотримуйтесь за вказівниками). Інтервал руху шаттла становить 15 хвилин і більше, а час у дорозі - 15 хвилин.

 • На метро їхати до станції Планерна (фіолетова лінія метро), потім на автобусі №817 або маршрутному таксі №948. Автобуси і маршрутки йдуть в Шереметьєво до терміналів «F», «E», «D» і «B».
 • На метро їхати до станції Річковий вокзал (зелена лінія метро), потім на автобусі №851 або на маршрутці №949. Автобус прямує за маршрутом - термінали «B», «F», «E», «D», маршрутне таксі - по маршруту термінали «F», «E», «D», «B».

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Шереметьєво ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Домодєдово

 • На електропоїзді або Аероекспрес, що відправляються в аеропорт Домодєдово з Павелецького вокзалу - станція метро Павелецкая (коричнева і зелена лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 1 година 10 хвилин на електропоїзді і 40-50 хвилин на Аероекспрес.
 • На метро їхати до станції метро Домодєдовському (зелена линяючи метрополітену), потім на автобусі №308 або маршрутному таксі. Час у дорозі становитиме приблизно 40 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Домодєдово ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Внуково

 • На Аероекспрес, який відправляється в аеропорт Внуково з Київського вокзалу - станція метро Київська (синя, блакитна і коричнева лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 35 хвилин.
 • На метро їхати до станції Південно-Західна (червона лінія метрополітену), потім на автобусі №611 або 611С - експресі, час в дорозі складе 35-40 хвилин або на маршрутному таксі №45, час в дорозі - близько 20 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Внуково ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Жуковський

 • перейти на Казанський вокзал і сісти на швидкісний електропоїзд «Супутник» до ж / д станція «Відпочинок». Час в дорозі 38 хвилин.

Від ж / д станції «Відпочинок» ходять шатл-баси до аеропорту, відправлення через 13 хв після прибуття «Супутника». Час в дорозі 20 хвилин.

 • доїхати до станції метро Котельники (фіолетова лінія метрополітену) і потім на автобусі експресі 441Е до аеропорту Жуковський.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Жуковський ви можете тут .

Як дістатися з Ярославського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви

 • На Казанський і Ленінградський: пішки - через підземний перехід, який знаходиться перед будівлею вокзалу, до Ленінградського вокзалу - з будівлі вокзалу повернути праворуч (пройти 150 метрів).
 • На Павелецького вокзалу: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) проїхати до станції «Павелецька» - 3 станції, далі перейти на станцію «Павелецька» Замоскворецької лінії (зелена лінія) і вже через неї вийти в місто до Павелецького вокзалу .
 • На Курський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Курська» - 1 зупинка без пересадок.
 • На Білоруський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Білоруська» - 3 станції без пересадок.
 • На Київський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Київська» - 5 зупинок без пересадок
 • На Савеловський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Смоленська» - 2 зупинки, далі перейти на станцію «Менделеевская» (сіра лінія) і проїхати 1 зупинку до станції «Савеловський».
 • На Ризький вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Проспект Миру» - 1 зупинка, далі перейти на станцію «Проспект Миру» Калузько-Ризької лінії (помаранчева лінія) і проїхати 1 станцію до «Ризької ».

Схему московського метрополітену Ви можете подивитися або завантажити тут .

Залізничні вокзали Москви

Трансфер з Ярославського вокзалу

Оптимальний варіант для тих, хто їде великою компанією або з об'ємним багажем, а також для тих, хто любить комфорт і хоче якомога швидше доїхати до місця призначення - це приватний трансфер . Ціна відома заздалегідь і фіксована з будь-якої точки в межах Москви. Ви можете вибрати один з 11 класів авто: від седана до 19-місцевого автобуса або преміум-авто, а якщо подорожуєте з дітьми, то можете замовити дитячі крісла або бустери.

Готелі поруч з Ярославським вокзалом

Знайдіть квитки на поїзд

Якщо Ви ще не придбали квитки, то прямо зараз можете скористатися зручною формою пошуку. Все, що потрібно - це ввести місто відправлення і прибуття поїзда, передбачувану дату поїздки, кількість пасажирів і натиснути «Знайти квитки».

ЯРОСЛАВСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ

Ярославський вокзал у Москві - один з найбільш багатолюдних в столиці. Саме звідси відправляються поїзди по найдовшим маршрутами - до Білого моря, Тихого океану, в Китай і Монголію. Ярославський вокзал - найбільший за обсягом перевезень в Москві, щодня обслуговує понад 300 пар поїздів та велика кількість електричок.

З Ярославського вокзалу починається найдовша в світі залізнична магістраль Москва - Владивосток, довжина якої - 9302 км.

Вокзал обслуговує потяги, які вирушають на Північ і Урал, Сибір і Далекий Схід, а також в Китай, КНДР і Монголію. Поїзди далекого прямування слідують до Хабаровська і Владивостока, Архангельськ і Воркуту, Благовєщенськ і Красноярськ, Перм і інші міста Росії, а також в Улан-Батор, Пекін і Пхеньян. Обслуговуються і деякі поїзди в Нижегородському напрямку. З 16 колій станції 6 відведено для поїздів далекого прямування. Станція Москва - Ярославська обслуговує понад 300 поїздів.

З Ярославського вокзалу відправляються електрички в Митищі, Пушкіно, Софрон і Сергієв-Посад, Балакірєва, Фрязево і Ярославль, Киржач і інші станції.Послуги Ярославського вокзалу

Вокзал пропонує пасажирам і очікують стандартні послуги: зберігання багажу та ручної поклажі; зони відпочинку і тривалого перебування, кімнати матері і дитини.
У будівлі працює медпункт, є коляски для інвалідів-візочників. На всій території діє мережа Wi-Fi - доступ з обмеженням швидкості безкоштовний, для зняття обмежень треба купувати спеціальну карту. На вокзалі ви можете скористатися "точками" для зарядки мобільних телефонів. Цілодобова робота барів, кафе і буфетів, сувенірні кіоски та кіоски з товарами першої необхідності. Поштові послуги і послуги зв'язку, в тому числі стільникового, банкомати.

Послуги для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вхід до будинку і вихід на привокзальну площу обладнані пандусами. У залі №2 відведені місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями та встановлені телефони-автомати для інвалідів-візочників.

Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування

Вокзал розташований на Комсомольській площі - площі Трьох вокзалів. Адреса вокзалу: г. Москва, Комсомольская пл. 5. Тел 8 (800) 775-00-00 (Єдина довідкова РЖД).

На Ярославському вокзалі розташовані відразу дві станції метро - «Комсомольська-кільцева» (коричнева лінія) і «Комсомольська» Сокольницької лінії »(червона лінія).

Найзручніше добиратися сюди від ст. м. «Комсомольська» Кільцевої лінії. Тому, якщо ви перебуваєте на Сокольницької лінії, радимо вам відразу перейти в на станцію метро «Комсомольська» кільцевої лінії, а потім піднятися по ескалатору на вихід.

Поряд із залізничним вокзалом розташовуються зупинки наступних видів громадського транспорту:

 • Автобуси № 40, 122, - ост. Комсомольська пл.
 • Тролейбус № 14, 41, - ост. Комсомольська пл.
 • Трамвай № 7, 13, 37, 50, - ост. Комсомольська пл.
 • Маршрутне таксі № 269м, 570м, 932, Комсомольська-АШАН, - ост. Комсомольська пл.

Щоб дістатися на машині до Казанського вокзалу з центру Москви, необхідно з Садового кільця згорнути на Каланчевская вулицю, по якій необхідно слідувати до Комсомольської площі, де і розміщений Ярославський ж / д вокзал.
Від МКАД (з'їзд на 104-му км) можна дістатися до вокзалу по Щелковського шосе (вокзал розташований недалеко від перетину вулиці Комсомольська площа і проїзду Комсомольській площі).

З Ярославського вокзалу до аеропорту Шереметьєво

 • На Аероекспрес, який вирушає з терміналу на Білоруському вокзалі - станція метро Білоруська (коричнева і зелена лінія метрополітену), вхід через під'їзд №3 і №4. Час в дорозі 35 хвилин, прибуття в аеропорт Шереметьєво, до терміналів «D», «E» і «F». Це найшвидший і зручний шлях.

Якщо Вам необхідні термінали «B» і «C», можна скористатися безкоштовним автобусом, зупинка якого розташована на першому поверсі після виходу з терміналу Аероекспрес (дотримуйтесь за вказівниками). Інтервал руху шаттла становить 15 хвилин і більше, а час у дорозі - 15 хвилин.

 • На метро їхати до станції Планерна (фіолетова лінія метро), потім на автобусі №817 або маршрутному таксі №948. Автобуси і маршрутки йдуть в Шереметьєво до терміналів «F», «E», «D» і «B».
 • На метро їхати до станції Річковий вокзал (зелена лінія метро), потім на автобусі №851 або на маршрутці №949. Автобус прямує за маршрутом - термінали «B», «F», «E», «D», маршрутне таксі - по маршруту термінали «F», «E», «D», «B».

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Шереметьєво ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Домодєдово

 • На електропоїзді або Аероекспрес, що відправляються в аеропорт Домодєдово з Павелецького вокзалу - станція метро Павелецкая (коричнева і зелена лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 1 година 10 хвилин на електропоїзді і 40-50 хвилин на Аероекспрес.
 • На метро їхати до станції метро Домодєдовському (зелена линяючи метрополітену), потім на автобусі №308 або маршрутному таксі. Час у дорозі становитиме приблизно 40 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Домодєдово ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Внуково

 • На Аероекспрес, який відправляється в аеропорт Внуково з Київського вокзалу - станція метро Київська (синя, блакитна і коричнева лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 35 хвилин.
 • На метро їхати до станції Південно-Західна (червона лінія метрополітену), потім на автобусі №611 або 611С - експресі, час в дорозі складе 35-40 хвилин або на маршрутному таксі №45, час в дорозі - близько 20 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Внуково ви можете тут .

З Ярославського вокзалу до аеропорту Жуковський

 • перейти на Казанський вокзал і сісти на швидкісний електропоїзд «Супутник» до ж / д станція «Відпочинок». Час в дорозі 38 хвилин.

Від ж / д станції «Відпочинок» ходять шатл-баси до аеропорту, відправлення через 13 хв після прибуття «Супутника». Час в дорозі 20 хвилин.

 • доїхати до станції метро Котельники (фіолетова лінія метрополітену) і потім на автобусі експресі 441Е до аеропорту Жуковський.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Жуковський ви можете тут .

Як дістатися з Ярославського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви

 • На Казанський і Ленінградський: пішки - через підземний перехід, який знаходиться перед будівлею вокзалу, до Ленінградського вокзалу - з будівлі вокзалу повернути праворуч (пройти 150 метрів).
 • На Павелецького вокзалу: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) проїхати до станції «Павелецька» - 3 станції, далі перейти на станцію «Павелецька» Замоскворецької лінії (зелена лінія) і вже через неї вийти в місто до Павелецького вокзалу .
 • На Курський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Курська» - 1 зупинка без пересадок.
 • На Білоруський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Білоруська» - 3 станції без пересадок.
 • На Київський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Київська» - 5 зупинок без пересадок
 • На Савеловський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Смоленська» - 2 зупинки, далі перейти на станцію «Менделеевская» (сіра лінія) і проїхати 1 зупинку до станції «Савеловський».
 • На Ризький вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Проспект Миру» - 1 зупинка, далі перейти на станцію «Проспект Миру» Калузько-Ризької лінії (помаранчева лінія) і проїхати 1 станцію до «Ризької ».

Схему московського метрополітену Ви можете подивитися або завантажити тут .

Залізничні вокзали Москви

Трансфер з Ярославського вокзалу

Оптимальний варіант для тих, хто їде великою компанією або з об'ємним багажем, а також для тих, хто любить комфорт і хоче якомога швидше доїхати до місця призначення - це приватний трансфер . Ціна відома заздалегідь і фіксована з будь-якої точки в межах Москви. Ви можете вибрати один з 11 класів авто: від седана до 19-місцевого автобуса або преміум-авто, а якщо подорожуєте з дітьми, то можете замовити дитячі крісла або бустери.

Готелі поруч з Ярославським вокзалом

Знайдіть квитки на поїзд

Якщо Ви ще не придбали квитки, то прямо зараз можете скористатися зручною формою пошуку. Все, що потрібно - це ввести місто відправлення і прибуття поїзда, передбачувану дату поїздки, кількість пасажирів і натиснути «Знайти квитки».

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.