Навигация
Реклама
Реклама

Білоруський вокзал (м.Москва)

  1. Про Білоруському вокзалі
  2. Телефони та адреса Білоруського вокзалу
  3. Білоруський вокзал, схема
  4. Розклад станції Білоруський вокзал

Про Білоруському вокзалі   Білоруський вокзал - один з дев'яти залізничних вокзалів російської столиці, від якого регулярно оговтуються жд поїзда переважно на захід, південний захід (і один залізничний склад на північ-схід) Росії і Центральної / Східної Європи

Про Білоруському вокзалі

Білоруський вокзал - один з дев'яти залізничних вокзалів російської столиці, від якого регулярно оговтуються жд поїзда переважно на захід, південний захід (і один залізничний склад на північ-схід) Росії і Центральної / Східної Європи. В середньому, за одну годину пасажиропотік вокзалу становить 1500 осіб. Щомісячний же потік на маршрути далекого прямування більше 370 тисяч чоловік.

З Білоруського вокзалу регулярно ходять приміські електрички в західному напрямку (до кінцевих станцій Звенигород, Вязьма, Усово). Через нього йдуть електропоїзди по Савеловський і Курському маршруту. З 2009-го року Білоруський вокзал виконує обслуговування аероекпресса аеропорту Шереметьєво. Аероекспрес курсує кожні 30 хвилин в обидві сторони.

Шостий за рахунком вокзал Москви, спочатку названий Смоленським, урочисто відкрився в 1870-му році. У 1871-му році, після продовження шляхів до білоруського міста Бреста, вокзал став іменуватися вже Брестським. Реконструкція вокзалу пройшла з 1907-го по 1910-ий роки. У 1912-му році залізниця і заодно з нею і Брестський залізничний вокзал були перейменовані в Олександрівську.

У 1922-му році вокзал був переназвав в черговий раз, в зв'язку з об'єднанням доріг білоруського і балтійського напрямки і вокзал отримав назву Білорусько-Балтійського. Останнє перейменування, що дало що збереглася до цих пір назва, відбулося в 1936-му році в слідстві ще однієї реформою залізниці. З тих пір і по нинішній час вокзал називається Білоруським.

З 2009-року на всі території пасажирського терміналу віщає безкоштовний Wi-Fi з обмеженням швидкості, скористатися які безкоштовно абсолютно всі пасажири.

Телефони та адреса Білоруського вокзалу

Адреса: Москва, площа Тверська застава, будинок 7
Довідка: +7 (495) 251-60-93, +7 973-81-91 (розклад поїздів, наявність місць, вартість залізничних квитків на поїзд)
Черговий: +7 (495) 973-85-57
Стіл забутих речей: +7 (495) 973-22-38
Багажне відділення: +7 (495) 973-84-94
Багажна каса: +7 (495) 973-89-36

Білоруський вокзал, схема

Скориставшись цим схематичним зображення Білоруського вокзалу ви можете орієнтуватися на вокзалі і заощадити час на пошуку того чи іншого шляху / платформи або камери схову.

Розклад станції Білоруський вокзал


На сторінці розміщена найбільш повна інформація першої необхідності про Білоруському вокзалі в Москві, така як розклад відправлення і прибуття поїздів далекого і ближнього прямування, адреса місця розташування (включаючи інтерактивну карту), телефони служб, схема планування вокзалу.

Купити залізничні квитки на потяги, що відправляються з Білоруського вокзалу можна прямо з цієї сторінки. Щоб зробити це натисніть кнопку Купити квиток напроти потрібного залізничного маршруту в розкладі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.