Навигация
Реклама
Реклама

КАЗАНСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ | Як дістатися .com

 1. КАЗАНСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ Сучасний Казанський залізничний вокзал по праву входить до...
 2. Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування
 3. З Казанського вокзалу до аеропорту Шереметьєво
 4. З Казанського вокзалу до аеропорту Домодєдово
 5. З Казанська вокзалу до аеропорту Внуково
 6. З Казанського вокзалу до аеропорту Жуковський
 7. Як дістатися з Казанського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви
 8. Залізничні вокзали Москви
 9. Готелі поруч з Казанського вокзалу
 10. КАЗАНСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ
 11. Послуги Казанського вокзалу
 12. Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування
 13. З Казанського вокзалу до аеропорту Шереметьєво
 14. З Казанського вокзалу до аеропорту Домодєдово
 15. З Казанського вокзалу до аеропорту Внуково
 16. З Казанського вокзалу до аеропорту Жуковський
 17. Як дістатися з Казанського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви
 18. Залізничні вокзали Москви
 19. Готелі поруч з Казанського вокзалу
 20. КАЗАНСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ
 21. Послуги Казанського вокзалу
 22. Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування
 23. З Казанського вокзалу до аеропорту Шереметьєво
 24. З Казанського вокзалу до аеропорту Домодєдово
 25. З Казанського вокзалу до аеропорту Внуково
 26. З Казанського вокзалу до аеропорту Жуковський
 27. Як дістатися з Казанського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви
 28. Залізничні вокзали Москви
 29. Готелі поруч з Казанського вокзалу

КАЗАНСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ

Сучасний Казанський залізничний вокзал по праву входить до числа найбільших в Європі. Він обслуговує три напрямки: східне, південне і південно-східне, тому і пасажиропотік тут найбільший в порівнянні з іншими московськими вокзалами.

Казанський вокзал обслуговує потяги в двох напрямках - в східному, вони йдуть через Муром до Казані і в південно-східному, що йдуть через Рязань.

У східному напрямку швидкі і пасажирські поїзди відправляються на Чебоксари і Йошкар-Олу, Казань і Єкатеринбург, Тинду і Новокузнецьк, Петропавловськ і Барнаул, Омськ і інші міста.

У південному і південно-східному напрямку поїзди прямують на Самару і Ростов-на-Дону, Ульяновськ і Нальчик, Челябінськ і Пензи. Потяги також йдуть на Саранськ і Махачкали, Владикавказ і Астану, Бішкек і Ташкент, Адлер і в інші міста.

Електрички йдуть до станції Люберці - 1 через Перово і Вихіно. У Люберцях відбувається розгалуження на Вековку - східний напрямок і Рязань - південно-східний напрямок. У південно-східному напрямку електрички йдуть до станцій Биково і Раменське, Виноградово та Шиферна, Голутвин і Рязань.

У південно-східному напрямку електрички йдуть до станцій Биково і Раменське, Виноградово та Шиферна, Голутвин і Рязань

Послуги Казанського вокзалу

На Казанському вокзалі можна в комфортних умовах провести час до поїзда. Якщо вам потрібно почекати трохи, відвідайте картинну галерею в будівлі вокзалу (квитки платні, але дешеві) або перекусіть в одному з кафе. Можна влаштуватися в залі очікування і скористатися безкоштовним Wi-Fi (з обмеженнями; або платним - але на більш високій швидкості і без обмежень).

Зали очікування, в тому числі підвищеної комфортності, зал для офіційних делегацій і Кімната матері і дитини. Бронювання, оформлення та доставка проїзних квитків. Кімнати тривалого відпочинку - міні готель з номерами на 1, 2 і 3 місця, номери люкс і напівлюкс, бронювання номерів. Послуги носія. Сервіс-центр надасть копіювальні та комп'ютерні послуги, зарядку для телефону і електроплитку, прасувальну дошку і праска. Торгові точки, буфети та їдальні, кафе і ресторан. Медичний пункт і душові. Поштові послуги, електронна пошта та обмін валют.

Послуги для осіб з обмеженими фізичними можливостями: Пандусами обладнані всі виходи на платформи. У розпорядженні є інвалідні крісла, які знаходяться в медпункті. В 1,2 і 3 залах очікування є спеціальні місця для інвалідів. Туалетні кабінки для інвалідів - в 1 залі.

Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування

Казанський вокзал знаходиться за адресою: м Москва, Комсомольская пл., Будинок 2 (Площа трьох вокзалів). Тел 8 (800) 775-00-00 (Єдина довідкова РЖД).

Зручне розташування дозволяє без особливих труднощів дістатися до вокзалу з будь-яких районів Москви. Поруч з вокзалом знаходяться зупинки всіх видів транспорту і станція метро «Комсомольська». Казанський вокзал - єдиний, який має вихід з метро навіть відразу на перон (також через перон можна відразу потрапити на Новорязанське вулицю до тролейбусів № 22 і № 25к).

На Казанському вокзалі розташовані відразу дві станції метро - «Комсомольська-кільцева» (коричнева лінія) і «Комсомольська» Сокольницької лінії »(червона лінія).

Найзручніше добиратися сюди від м. «Комсомольська» Сокольницької лінії. Для цього необхідно з платформи станції метро піднятися по сходах і повернути ліворуч.

Від м. «Комсомольська» Кільцевої лінії дістатися до ж / д вокзалу пасажири зможуть за 5 хвилин, пройшовши по підземному переходу, а потім піднявшись по ескалатору на платформи вокзалу.

Поряд із залізничним вокзалом розташовуються зупинки наступних видів громадського транспорту:

 • Автобуси № 40, 122, - ост. Комсомольська пл.
 • Тролейбус № 14, 41, - ост. Комсомольська пл.
 • Трамвай № 7, 13, 37, 50, - ост. Комсомольська пл.
 • Маршрутне таксі № 269м, 570м, 932, Комсомольська-АШАН, - ост. Комсомольська пл.

Щоб дістатися на машині до Казанського вокзалу з центру Москви, необхідно з Садового кільця згорнути на Старій Басманний вулицю, потім доїхавши до Спартаківський вулиці, повернути на Новорязанське вулицю, з боку якої знаходиться зручна парковка.
Від МКАД (108-й км) доїхати сюди можна, дотримуючись спочатку по шосе Ентузіастів (близько 9 км), потім - по ТТК, з якого необхідно звернути на Ольховську вулицю і їхати по ній до вул. Новорязанське (вокзал розташований на перетині вулиці з Рязанським проїздом, безпосередньо на Комсомольській площі).

З Казанського вокзалу до аеропорту Шереметьєво

 • На Аероекспрес, який вирушає з терміналу на Білоруському вокзалі - станція метро Білоруська (коричнева і зелена лінія метрополітену), вхід через під'їзд №3 і №4. Час в дорозі 35 хвилин, прибуття в аеропорт Шереметьєво, до терміналів «D», «E» і «F». Це найшвидший і зручний шлях.

Якщо Вам необхідні термінали «B» і «C», можна скористатися безкоштовним автобусом, зупинка якого розташована на першому поверсі після виходу з терміналу Аероекспрес (дотримуйтесь за вказівниками). Інтервал руху шаттла становить 15 хвилин і більше, а час у дорозі - 15 хвилин.

 • На метро їхати до станції Планерна (фіолетова лінія метро), потім на автобусі №817 або маршрутному таксі №948. Автобуси і маршрутки йдуть в Шереметьєво до терміналів «F», «E», «D» і «B».
 • На метро їхати до станції Річковий вокзал (зелена лінія метро), потім на автобусі №851 або на маршрутці №949. Автобус прямує за маршрутом - термінали «B», «F», «E», «D», маршрутне таксі - по маршруту термінали «F», «E», «D», «B».

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Шереметьєво ви можете тут .

З Казанського вокзалу до аеропорту Домодєдово

 • На електропоїзді або Аероекспрес, що відправляються в аеропорт Домодєдово з Павелецького вокзалу - станція метро Павелецкая (коричнева і зелена лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 1 година 10 хвилин на електропоїзді і 40-50 хвилин на Аероекспрес.
 • На метро їхати до станції метро Домодєдовському (зелена линяючи метрополітену), потім на автобусі №308 або маршрутному таксі. Час у дорозі становитиме приблизно 40 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Домодєдово ви можете тут .

З Казанська вокзалу до аеропорту Внуково

 • На Аероекспрес, Який відправляється в аеропорт Внуково з Київського вокзалу - станція метро Київська (синя, блакитна и коричнева лінія метрополітену). Час у дорозі становітіме 35 хвилин.
 • На метро їхати до станції Південно-Західна (червона лінія метрополітену), потім на автобусі №611 або 611С - експресі, час в дорозі складе 35-40 хвилин або на маршрутному таксі №45, час в дорозі - близько 20 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Внуково ви можете тут .

З Казанського вокзалу до аеропорту Жуковський

 • Сісти на швидкісний електропоїзд «Супутник» до ж / д станція «Відпочинок». Час в дорозі 38 хвилин.

Від ж / д станції «Відпочинок» ходять шатл-баси до аеропорту, відправлення через 13 хв після прибуття «Супутника». Час в дорозі 20 хвилин.

 • доїхати до станції метро Котельники (фіолетова лінія метрополітену) і потім на автобусі експресі 441Е до аеропорту Жуковський.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Жуковський ви можете тут .

Як дістатися з Казанського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви

 • На Ярославський і Ленінградський: пішки - через підземний перехід, який знаходиться перед будівлею вокзалу.
 • На Павелецького вокзалу: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) проїхати до станції «Павелецька» - 3 станції, далі перейти на станцію «Павелецька» Замоскворецької лінії (зелена лінія) і вже через неї вийти в місто до Павелецького вокзалу .
 • На Курський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Курська» - 1 зупинка без пересадок.
 • На Білоруський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Білоруська» - 3 станції без пересадок.
 • На Київський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Київська» - 5 зупинок без пересадок
 • На Савеловський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Смоленська» - 2 зупинки, далі перейти на станцію «Менделеевская» (сіра лінія) і проїхати 1 зупинку до станції «Савеловський».
 • На Ризький вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Проспект Миру» - 1 зупинка, далі перейти на станцію «Проспект Миру» Калузько-Ризької лінії (помаранчева лінія) і проїхати 1 станцію до «Ризької ».

Схему московського метрополітену Ви можете подивитись або скачать тут .

Залізничні вокзали Москви

Трансфер з Казанського вокзалу

Оптимальний варіант для тих, хто їде великою компанією або з об'ємнім багажем, а такоже для тих, хто любить комфорт и хочет якомога швідше доїхаті до місця призначення - це приватний трансфер . Ціна відома заздалегідь и фіксована з будь-якої точки в межах Москви. Ви можете вібрато один з 11 класів авто: від седана до 19-місцевого автобуса або преміум-авто, а если подорожуєте з дітьми, то можете замовити дитячі крісла або бустер.

Готелі поруч з Казанського вокзалу

Знайдіть квитки на поїзд

Если Ви щє не Придбай квитки, то прямо зараз можете скористати Зручне формою поиска. Все, что нужно - це ввести місто Відправлення и Прибуття поїзда, передбачуваності дату поїздкі, Кількість пасажирів и натіснуті «Знайти квитки».

КАЗАНСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ

Сучасний Казанський залізничний вокзал по праву входить до числа найбільших в Європі. Він обслуговує три напрямки: східне, південне і південно-східне, тому і пасажиропотік тут найбільший в порівнянні з іншими московськими вокзалами.

Казанський вокзал обслуговує потяги в двох напрямках - в східному, вони йдуть через Муром до Казані і в південно-східному, що йдуть через Рязань.

У східному напрямку швидкі і пасажирські поїзди відправляються на Чебоксари і Йошкар-Олу, Казань і Єкатеринбург, Тинду і Новокузнецьк, Петропавловськ і Барнаул, Омськ і інші міста.

У південному і південно-східному напрямку поїзди прямують на Самару і Ростов-на-Дону, Ульяновськ і Нальчик, Челябінськ і Пензи. Потяги також йдуть на Саранськ і Махачкали, Владикавказ і Астану, Бішкек і Ташкент, Адлер і в інші міста.

Електрички йдуть до станції Люберці - 1 через Перово і Вихіно. У Люберцях відбувається розгалуження на Вековку - східний напрямок і Рязань - південно-східний напрямок. У південно-східному напрямку електрички йдуть до станцій Биково і Раменське, Виноградово та Шиферна, Голутвин і Рязань.

У південно-східному напрямку електрички йдуть до станцій Биково і Раменське, Виноградово та Шиферна, Голутвин і Рязань

Послуги Казанського вокзалу

На Казанському вокзалі можна в комфортних умовах провести час до поїзда. Якщо вам потрібно почекати трохи, відвідайте картинну галерею в будівлі вокзалу (квитки платні, але дешеві) або перекусіть в одному з кафе. Можна влаштуватися в залі очікування і скористатися безкоштовним Wi-Fi (з обмеженнями; або платним - але на більш високій швидкості і без обмежень).

Зали очікування, в тому числі підвищеної комфортності, зал для офіційних делегацій і Кімната матері і дитини. Бронювання, оформлення та доставка проїзних квитків. Кімнати тривалого відпочинку - міні готель з номерами на 1, 2 і 3 місця, номери люкс і напівлюкс, бронювання номерів. Послуги носія. Сервіс-центр надасть копіювальні та комп'ютерні послуги, зарядку для телефону і електроплитку, прасувальну дошку і праска. Торгові точки, буфети та їдальні, кафе і ресторан. Медичний пункт і душові. Поштові послуги, електронна пошта та обмін валют.

Послуги для осіб з обмеженими фізичними можливостями: Пандусами обладнані всі виходи на платформи. У розпорядженні є інвалідні крісла, які знаходяться в медпункті. В 1,2 і 3 залах очікування є спеціальні місця для інвалідів. Туалетні кабінки для інвалідів - в 1 залі.

Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування

Казанський вокзал знаходиться за адресою: м Москва, Комсомольская пл., Будинок 2 (Площа трьох вокзалів). Тел 8 (800) 775-00-00 (Єдина довідкова РЖД).

Зручне розташування дозволяє без особливих труднощів дістатися до вокзалу з будь-яких районів Москви. Поруч з вокзалом знаходяться зупинки всіх видів транспорту і станція метро «Комсомольська». Казанський вокзал - єдиний, який має вихід з метро навіть відразу на перон (також через перон можна відразу потрапити на Новорязанське вулицю до тролейбусів № 22 і № 25к).

На Казанському вокзалі розташовані відразу дві станції метро - «Комсомольська-кільцева» (коричнева лінія) і «Комсомольська» Сокольницької лінії »(червона лінія).

Найзручніше добиратися сюди від м. «Комсомольська» Сокольницької лінії. Для цього необхідно з платформи станції метро піднятися по сходах і повернути ліворуч.

Від м. «Комсомольська» Кільцевої лінії дістатися до ж / д вокзалу пасажири зможуть за 5 хвилин, пройшовши по підземному переходу, а потім піднявшись по ескалатору на платформи вокзалу.

Поряд із залізничним вокзалом розташовуються зупинки наступних видів громадського транспорту:

 • Автобуси № 40, 122, - ост. Комсомольська пл.
 • Тролейбус № 14, 41, - ост. Комсомольська пл.
 • Трамвай № 7, 13, 37, 50, - ост. Комсомольська пл.
 • Маршрутне таксі № 269м, 570м, 932, Комсомольська-АШАН, - ост. Комсомольська пл.

Щоб дістатися на машині до Казанського вокзалу з центру Москви, необхідно з Садового кільця згорнути на Старій Басманний вулицю, потім доїхавши до Спартаківський вулиці, повернути на Новорязанське вулицю, з боку якої знаходиться зручна парковка.
Від МКАД (108-й км) доїхати сюди можна, дотримуючись спочатку по шосе Ентузіастів (близько 9 км), потім - по ТТК, з якого необхідно звернути на Ольховську вулицю і їхати по ній до вул. Новорязанське (вокзал розташований на перетині вулиці з Рязанським проїздом, безпосередньо на Комсомольській площі).

З Казанського вокзалу до аеропорту Шереметьєво

 • На Аероекспрес, який вирушає з терміналу на Білоруському вокзалі - станція метро Білоруська (коричнева і зелена лінія метрополітену), вхід через під'їзд №3 і №4. Час в дорозі 35 хвилин, прибуття в аеропорт Шереметьєво, до терміналів «D», «E» і «F». Це найшвидший і зручний шлях.

Якщо Вам необхідні термінали «B» і «C», можна скористатися безкоштовним автобусом, зупинка якого розташована на першому поверсі після виходу з терміналу Аероекспрес (дотримуйтесь за вказівниками). Інтервал руху шаттла становить 15 хвилин і більше, а час у дорозі - 15 хвилин.

 • На метро їхати до станції Планерна (фіолетова лінія метро), потім на автобусі №817 або маршрутному таксі №948. Автобуси і маршрутки йдуть в Шереметьєво до терміналів «F», «E», «D» і «B».
 • На метро їхати до станції Річковий вокзал (зелена лінія метро), потім на автобусі №851 або на маршрутці №949. Автобус прямує за маршрутом - термінали «B», «F», «E», «D», маршрутне таксі - по маршруту термінали «F», «E», «D», «B».

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Шереметьєво ви можете тут .

З Казанського вокзалу до аеропорту Домодєдово

 • На електропоїзді або Аероекспрес, що відправляються в аеропорт Домодєдово з Павелецького вокзалу - станція метро Павелецкая (коричнева і зелена лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 1 година 10 хвилин на електропоїзді і 40-50 хвилин на Аероекспрес.
 • На метро їхати до станції метро Домодєдовському (зелена линяючи метрополітену), потім на автобусі №308 або маршрутному таксі. Час у дорозі становитиме приблизно 40 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Домодєдово ви можете тут .

З Казанського вокзалу до аеропорту Внуково

 • На Аероекспрес, який відправляється в аеропорт Внуково з Київського вокзалу - станція метро Київська (синя, блакитна і коричнева лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 35 хвилин.
 • На метро їхати до станції Південно-Західна (червона лінія метрополітену), потім на автобусі №611 або 611С - експресі, час в дорозі складе 35-40 хвилин або на маршрутному таксі №45, час в дорозі - близько 20 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Внуково ви можете тут .

З Казанського вокзалу до аеропорту Жуковський

 • Сісти на швидкісний електропоїзд «Супутник» до ж / д станція «Відпочинок». Час в дорозі 38 хвилин.

Від ж / д станції «Відпочинок» ходять шатл-баси до аеропорту, відправлення через 13 хв після прибуття «Супутника». Час в дорозі 20 хвилин.

 • доїхати до станції метро Котельники (фіолетова лінія метрополітену) і потім на автобусі експресі 441Е до аеропорту Жуковський.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Жуковський ви можете тут .

Як дістатися з Казанського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви

 • На Ярославський і Ленінградський: пішки - через підземний перехід, який знаходиться перед будівлею вокзалу.
 • На Павелецького вокзалу: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) проїхати до станції «Павелецька» - 3 станції, далі перейти на станцію «Павелецька» Замоскворецької лінії (зелена лінія) і вже через неї вийти в місто до Павелецького вокзалу .
 • На Курський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Курська» - 1 зупинка без пересадок.
 • На Білоруський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Білоруська» - 3 станції без пересадок.
 • На Київський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Київська» - 5 зупинок без пересадок
 • На Савеловський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Смоленська» - 2 зупинки, далі перейти на станцію «Менделеевская» (сіра лінія) і проїхати 1 зупинку до станції «Савеловський».
 • На Ризький вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Проспект Миру» - 1 зупинка, далі перейти на станцію «Проспект Миру» Калузько-Ризької лінії (помаранчева лінія) і проїхати 1 станцію до «Ризької ».

Схему московського метрополітену Ви можете подивитися або завантажити тут .

Залізничні вокзали Москви

Трансфер з Казанського вокзалу

Оптимальний варіант для тих, хто їде великою компанією або з об'ємним багажем, а також для тих, хто любить комфорт і хоче якомога швидше доїхати до місця призначення - це приватний трансфер . Ціна відома заздалегідь і фіксована з будь-якої точки в межах Москви. Ви можете вибрати один з 11 класів авто: від седана до 19-місцевого автобуса або преміум-авто, а якщо подорожуєте з дітьми, то можете замовити дитячі крісла або бустери.

Готелі поруч з Казанського вокзалу

Знайдіть квитки на поїзд

Якщо Ви ще не придбали квитки, то прямо зараз можете скористатися зручною формою пошуку. Все, що потрібно - це ввести місто відправлення і прибуття поїзда, передбачувану дату поїздки, кількість пасажирів і натиснути «Знайти квитки».

КАЗАНСЬКИЙ ВОКЗАЛ У МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ

Сучасний Казанський залізничний вокзал по праву входить до числа найбільших в Європі. Він обслуговує три напрямки: східне, південне і південно-східне, тому і пасажиропотік тут найбільший в порівнянні з іншими московськими вокзалами.

Казанський вокзал обслуговує потяги в двох напрямках - в східному, вони йдуть через Муром до Казані і в південно-східному, що йдуть через Рязань.

У східному напрямку швидкі і пасажирські поїзди відправляються на Чебоксари і Йошкар-Олу, Казань і Єкатеринбург, Тинду і Новокузнецьк, Петропавловськ і Барнаул, Омськ і інші міста.

У південному і південно-східному напрямку поїзди прямують на Самару і Ростов-на-Дону, Ульяновськ і Нальчик, Челябінськ і Пензи. Потяги також йдуть на Саранськ і Махачкали, Владикавказ і Астану, Бішкек і Ташкент, Адлер і в інші міста.

Електрички йдуть до станції Люберці - 1 через Перово і Вихіно. У Люберцях відбувається розгалуження на Вековку - східний напрямок і Рязань - південно-східний напрямок. У південно-східному напрямку електрички йдуть до станцій Биково і Раменське, Виноградово та Шиферна, Голутвин і Рязань.

У південно-східному напрямку електрички йдуть до станцій Биково і Раменське, Виноградово та Шиферна, Голутвин і Рязань

Послуги Казанського вокзалу

На Казанському вокзалі можна в комфортних умовах провести час до поїзда. Якщо вам потрібно почекати трохи, відвідайте картинну галерею в будівлі вокзалу (квитки платні, але дешеві) або перекусіть в одному з кафе. Можна влаштуватися в залі очікування і скористатися безкоштовним Wi-Fi (з обмеженнями; або платним - але на більш високій швидкості і без обмежень).

Зали очікування, в тому числі підвищеної комфортності, зал для офіційних делегацій і Кімната матері і дитини. Бронювання, оформлення та доставка проїзних квитків. Кімнати тривалого відпочинку - міні готель з номерами на 1, 2 і 3 місця, номери люкс і напівлюкс, бронювання номерів. Послуги носія. Сервіс-центр надасть копіювальні та комп'ютерні послуги, зарядку для телефону і електроплитку, прасувальну дошку і праска. Торгові точки, буфети та їдальні, кафе і ресторан. Медичний пункт і душові. Поштові послуги, електронна пошта та обмін валют.

Послуги для осіб з обмеженими фізичними можливостями: Пандусами обладнані всі виходи на платформи. У розпорядженні є інвалідні крісла, які знаходяться в медпункті. В 1,2 і 3 залах очікування є спеціальні місця для інвалідів. Туалетні кабінки для інвалідів - в 1 залі.

Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування

Казанський вокзал знаходиться за адресою: м Москва, Комсомольская пл., Будинок 2 (Площа трьох вокзалів). Тел 8 (800) 775-00-00 (Єдина довідкова РЖД).

Зручне розташування дозволяє без особливих труднощів дістатися до вокзалу з будь-яких районів Москви. Поруч з вокзалом знаходяться зупинки всіх видів транспорту і станція метро «Комсомольська». Казанський вокзал - єдиний, який має вихід з метро навіть відразу на перон (також через перон можна відразу потрапити на Новорязанське вулицю до тролейбусів № 22 і № 25к).

На Казанському вокзалі розташовані відразу дві станції метро - «Комсомольська-кільцева» (коричнева лінія) і «Комсомольська» Сокольницької лінії »(червона лінія).

Найзручніше добиратися сюди від м. «Комсомольська» Сокольницької лінії. Для цього необхідно з платформи станції метро піднятися по сходах і повернути ліворуч.

Від м. «Комсомольська» Кільцевої лінії дістатися до ж / д вокзалу пасажири зможуть за 5 хвилин, пройшовши по підземному переходу, а потім піднявшись по ескалатору на платформи вокзалу.

Поряд із залізничним вокзалом розташовуються зупинки наступних видів громадського транспорту:

 • Автобуси № 40, 122, - ост. Комсомольська пл.
 • Тролейбус № 14, 41, - ост. Комсомольська пл.
 • Трамвай № 7, 13, 37, 50, - ост. Комсомольська пл.
 • Маршрутне таксі № 269м, 570м, 932, Комсомольська-АШАН, - ост. Комсомольська пл.

Щоб дістатися на машині до Казанського вокзалу з центру Москви, необхідно з Садового кільця згорнути на Старій Басманний вулицю, потім доїхавши до Спартаківський вулиці, повернути на Новорязанське вулицю, з боку якої знаходиться зручна парковка.
Від МКАД (108-й км) доїхати сюди можна, дотримуючись спочатку по шосе Ентузіастів (близько 9 км), потім - по ТТК, з якого необхідно звернути на Ольховську вулицю і їхати по ній до вул. Новорязанське (вокзал розташований на перетині вулиці з Рязанським проїздом, безпосередньо на Комсомольській площі).

З Казанського вокзалу до аеропорту Шереметьєво

 • На Аероекспрес, який вирушає з терміналу на Білоруському вокзалі - станція метро Білоруська (коричнева і зелена лінія метрополітену), вхід через під'їзд №3 і №4. Час в дорозі 35 хвилин, прибуття в аеропорт Шереметьєво, до терміналів «D», «E» і «F». Це найшвидший і зручний шлях.

Якщо Вам необхідні термінали «B» і «C», можна скористатися безкоштовним автобусом, зупинка якого розташована на першому поверсі після виходу з терміналу Аероекспрес (дотримуйтесь за вказівниками). Інтервал руху шаттла становить 15 хвилин і більше, а час у дорозі - 15 хвилин.

 • На метро їхати до станції Планерна (фіолетова лінія метро), потім на автобусі №817 або маршрутному таксі №948. Автобуси і маршрутки йдуть в Шереметьєво до терміналів «F», «E», «D» і «B».
 • На метро їхати до станції Річковий вокзал (зелена лінія метро), потім на автобусі №851 або на маршрутці №949. Автобус прямує за маршрутом - термінали «B», «F», «E», «D», маршрутне таксі - по маршруту термінали «F», «E», «D», «B».

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Шереметьєво ви можете тут .

З Казанського вокзалу до аеропорту Домодєдово

 • На електропоїзді або Аероекспрес, що відправляються в аеропорт Домодєдово з Павелецького вокзалу - станція метро Павелецкая (коричнева і зелена лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 1 година 10 хвилин на електропоїзді і 40-50 хвилин на Аероекспрес.
 • На метро їхати до станції метро Домодєдовському (зелена линяючи метрополітену), потім на автобусі №308 або маршрутному таксі. Час у дорозі становитиме приблизно 40 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Домодєдово ви можете тут .

З Казанського вокзалу до аеропорту Внуково

 • На Аероекспрес, який відправляється в аеропорт Внуково з Київського вокзалу - станція метро Київська (синя, блакитна і коричнева лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 35 хвилин.
 • На метро їхати до станції Південно-Західна (червона лінія метрополітену), потім на автобусі №611 або 611С - експресі, час в дорозі складе 35-40 хвилин або на маршрутному таксі №45, час в дорозі - близько 20 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Внуково ви можете тут .

З Казанського вокзалу до аеропорту Жуковський

 • Сісти на швидкісний електропоїзд «Супутник» до ж / д станція «Відпочинок». Час в дорозі 38 хвилин.

Від ж / д станції «Відпочинок» ходять шатл-баси до аеропорту, відправлення через 13 хв після прибуття «Супутника». Час в дорозі 20 хвилин.

 • доїхати до станції метро Котельники (фіолетова лінія метрополітену) і потім на автобусі експресі 441Е до аеропорту Жуковський.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Жуковський ви можете тут .

Як дістатися з Казанського вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви

 • На Ярославський і Ленінградський: пішки - через підземний перехід, який знаходиться перед будівлею вокзалу.
 • На Павелецького вокзалу: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) проїхати до станції «Павелецька» - 3 станції, далі перейти на станцію «Павелецька» Замоскворецької лінії (зелена лінія) і вже через неї вийти в місто до Павелецького вокзалу .
 • На Курський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Курська» - 1 зупинка без пересадок.
 • На Білоруський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Білоруська» - 3 станції без пересадок.
 • На Київський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Київська» - 5 зупинок без пересадок
 • На Савеловський вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Смоленська» - 2 зупинки, далі перейти на станцію «Менделеевская» (сіра лінія) і проїхати 1 зупинку до станції «Савеловський».
 • На Ризький вокзал: на метро, від станції метро «Комсомольська» (Кільцева лінія) до станції «Проспект Миру» - 1 зупинка, далі перейти на станцію «Проспект Миру» Калузько-Ризької лінії (помаранчева лінія) і проїхати 1 станцію до «Ризької ».

Схему московського метрополітену Ви можете подивитися або завантажити тут .

Залізничні вокзали Москви

Трансфер з Казанського вокзалу

Оптимальний варіант для тих, хто їде великою компанією або з об'ємним багажем, а також для тих, хто любить комфорт і хоче якомога швидше доїхати до місця призначення - це приватний трансфер . Ціна відома заздалегідь і фіксована з будь-якої точки в межах Москви. Ви можете вибрати один з 11 класів авто: від седана до 19-місцевого автобуса або преміум-авто, а якщо подорожуєте з дітьми, то можете замовити дитячі крісла або бустери.

Готелі поруч з Казанського вокзалу

Знайдіть квитки на поїзд

Якщо Ви ще не придбали квитки, то прямо зараз можете скористатися зручною формою пошуку. Все, що потрібно - це ввести місто відправлення і прибуття поїзда, передбачувану дату поїздки, кількість пасажирів і натиснути «Знайти квитки».

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.