Навигация
Реклама
Реклама

Казанський вокзал

  1. Казанський вокзал - телефони для довідок та замовлення ж / д квитків в касах вокзалу:
  2. Як дістатися до Казанського вокзалу
  3. Історична довідка Казанського вокзалу

Потяги з Казанського вокзалу відправляються за маршрутом: поїзди далекого прямування південного, східного, південно-східного напрямків Росії, Казахстану і Середньої Азії.

Дальнє повідомлення: Казахстан, Середню Азію і Китай в т.ч., Адлер, Актюбінськ, Алмати, Анапу, Астану, Барнаул, Бішкек, Бугульми, Вернадовку, Владикавказ, Волгоград, Воронеж, Горький, Грозний, Димитровград, Душанбе, Іжевськ, Йошкар -Олу, Іркутськ, Казань, Караганду, Коротчаев, Красноярськ, Курган, Леніногорськ, Магнітогорськ, Набережні, Челни, Нижній Тагіл, Новокузнецьк, Новоросійськ, Омськ, Оренбург, Орськ, Пензи, Ростов, Самару, Саратов, Свердловськ, Ставрополь, Ташкент, Тольятті, Томськ, Тинду, Тюмень, Ульяновськ, Уфу, Чебоксари, Челябінськ.

Приміське сполучення: Перово, Вихіно, Люберці-1, Биково, Раменське, Бронниці, Фаустово, Виноградово, Пл. 88 км, Воскресенськ, Піски, Голутвин, Лохвиця, Фруктова, Алпатьєва, Дівова, Рибне Пасажирське, Дягілєва, Табірний, Рязань-1.


88 км, Воскресенськ, Піски, Голутвин, Лохвиця, Фруктова, Алпатьєва, Дівова, Рибне Пасажирське, Дягілєва, Табірний, Рязань-1

Казанський вокзал - телефони для довідок та замовлення ж / д квитків в касах вокзалу:

Адреса: Комсомольська площа, будинок 2 (м. "Комсомольська")

Єдина довідкова Казанського вокзалу: (499) 264-65-56

Стіл забутих речей (Казанський вокзал) (13 вікно): (499) 266-35-94

Багажне відділення Казанського вокзалу: (495) 262-98-76

Багажна каса (Казанський вокзал): (499) 266-21-49

Камера зберігання (Казанський вокзал): (499) 266-25-20, (499) 266-35-94

Єдина довідкова служба залізничних вокзалів Москви:

8 800 775-00-00 (цілодобово, дзвінок безкоштовний)

Як дістатися до Казанського вокзалу

Схема проїзду, для збільшення, клікніть по карті

Історична довідка Казанського вокзалу

На колись простягалася Каланчевская поле зараз в Москві розташована Комсомольська площа, в народі іменується площею "Трьох вокзалів", один з яких носить назву Казанський. Спочатку, в 1862 році на місці Казанського був збудований Рязанський вокзал. Невелика дерев'яна будівля не могло впоратися з покладеними на нього функціями з обслуговування пасажирів.

До речі, якщо ви вирішили прийти на Казанкскій вокзал купити квитки на поїзд або просто перевірити розклад з Казанського вокзалу, ми настійно радимо скористатися формою розташованої вище - це на порядок швидше.

У 1864 році, архітектор Матвій Левестам запропонував нові креслення, за якими відбудували кам'яна будівля. Але воно також не змогло вразити своїми розмірами. До того ж, на функціональності споруди позначалася відсутність оригінальності архітектурних рішень.

У зв'язку із збільшенням потоком пасажирів через продовження залізного полотна в 1893-94 рр. до Казані, було потрібно нове будову пасажирського терміналу. У 1910 році, в оголошеному конкурсі з реконструкції, перемога була віддана А.В. Щусєва. Проект затвердили 29 жовтня 1911 року.

I Світова, революційні події, кривава Громадянська завадили збутися багатьом планам в будівництві вокзалу. Роботи були відновлені в 1918, в роки Радянської влади. Значно змінився Казанський вокзал в період 1987-1997 рр. Урочисте його відкриття в 1997 році було присвячено 850-річчю Москви.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.