Навигация
Реклама
Реклама

Павелецького вокзалу В МОСКВІ: ЯК ЗНАЙТИ

 1. Послуги Павелецького вокзалу
 2. Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування
 3. З Павелецького вокзалу до аеропорту Домодєдово
 4. З Павелецького вокзалу до аеропорту Шереметьєво
 5. З Павелецького вокзалу до аеропорту Внуково
 6. З Павелецького вокзалу до аеропорту Жуковський
 7. Як дістатися з Павелецького вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви
 8. Залізничні вокзали Москви
 9. Готелі поруч з Павелецькому вокзалі

Московський Павелецького вокзалу - це сучасний технічно оснащений залізничний комплекс, який має пропускну спроможність близько 15 тисяч пасажирів на день і виконує всі види транспортних послуг.
Московський Павелецького вокзалу - це сучасний технічно оснащений залізничний комплекс, який має пропускну спроможність близько 15 тисяч пасажирів на день і виконує всі види транспортних послуг

В основному Павелецького залізничний вокзал обслуговує південний і південно-східний напрямок по Росії. Це великий транспортний вузол, що зв'язує столицю з Середнім і Нижнім Поволжям, містами Кавказу. Звідси також відправляються поїзди і в країни ближнього зарубіжжя - Алмати і Баку. По суті, це дублер Курського вокзалу.

За швидкісної транспортної системи Москва-Павелецька - Аеропорт Домодєдово вокзал пов'язує столицю з аеропортом «Домодєдово».

З Павелецького вокзалу відправляються електропоїзди до станцій Барибін і Михнево, Жілево і Яганово, Дєткова і Намисто, Кашира і Узуново.Послуги Павелецького вокзалу

У будівлі вокзалу є довідкова, продаж квитків на поїзди далекого прямування, продаж квитків на електрички, каса обміну квитків, кафе, магазини, зона відпочинку для пасажирів, кімната матері і дитини, парковка одного автомобіля до 3-х годин, розміщення в зоні підвищеної комфортності до 3-х годин, послуги носія не більше 5 речей або 100 кг, банкомати, місце для сповивання дитини, лінійний відділ поліції, медпункт. На всій території залізничного вокзалу є безкоштовний доступ до Wi-Fi. Вокзал пропонує реєстрацію авіапасажирів, яка проводиться в Червоному залі.

Розклад електропоїздів і поїздів далекого прямування

Павелецького вокзалу знаходиться за адресою: м Москва, Павелецкая пл., Д. 1А. Тел 8 (800) 775-00-00 (Єдина довідкова РЖД). Вокзал розташований недалеко від самого центру Москви, на однойменній Павелецькому площі.

Зручне розташування дозволяє без особливих труднощів дістатися до вокзалу з будь-яких районів Москви. Поруч з вокзалом знаходяться зупинки всіх видів транспорту і станція метро «Павелецька», а також автовокзал, обслуговуючий різні напрямки.

Найближчі станції метро - "Павелецька" Замоскворецької лінії (зелена лінія метрополітену) і Кільцевої лінії (коричнева лінія метрополітену).

Для зручності пасажирів з будівлі вокзалу є вхід в вестибюль станції Павелецкая (зелена гілка метрополітену). Наземних вестибюля два: південний - для проходу на станцію зеленої лінії і суміщений - для виходу на зелену і Кільцеву лінію.

Недалеко від залізничного вокзалу зупиняються автобуси № 6, 13, 106, 158, 632 (зуп. Павелецького вокзалу), трамваї № 35, 38 (зуп. Павелецького вокзалу). На тролейбусі № Б (пішки 400 метрів по вул. Дубінінській).

З Павелецького вокзалу до аеропорту Домодєдово

 • На електропоїзді або Аероекспрес, що відправляються в аеропорт Домодєдово з Павелецького вокзалу. Час у дорозі становитиме 1 година 10 хвилин на електропоїзді і 40-50 хвилин на Аероекспрес.

Відразу на вокзалі перед виходом на посадку на Аероекспрес Ви можете пройти реєстрацію на авіарейс.

 • На метро їхати до станції метро Домодєдовському (зелена линяючи метрополітену), потім на автобусі №308 або маршрутному таксі. Час у дорозі становитиме приблизно 1 годину 10 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Домодєдово ви можете тут .

З Павелецького вокзалу до аеропорту Шереметьєво

 • На Аероекспрес, котрі збираються з терміналу на Білоруському вокзалі - станція метро Білоруська (коричнева і зелена лінія метрополітену), вхід через під'їзд №3 і №4. Час в дорозі 35 хвилин, прибуття в аеропорт Шереметьєво до терміналів «D», «E» і «F». Це найшвидший і зручний шлях.

Якщо Вам необхідні термінали «B» і «C», можна скористатися безкоштовним автобусом, зупинка якого розташована на першому поверсі після виходу з терміналу Аероекспрес (дотримуйтесь за вказівниками). Інтервал руху шаттла становить 15 хвилин і більше, а час у дорозі - 15 хвилин.

 • На метро їхати до станції Планерна (фіолетова лінія метро), потім на автобусі №817 або маршрутному таксі №948. Автобуси и маршрутки йдут в Шереметьєво до терміналів «F», «E», «D» и «B».
 • На метро їхати до станції Річковий вокзал (зелена лінія метро), потім на автобусі №851 або на маршрутці №949. Автобус прямує за маршрутом - термінали «B», «F», «E», «D», маршрутне таксі - по маршруту термінали «F», «E», «D», «B».

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Шереметьєво ви можете тут .

З Павелецького вокзалу до аеропорту Внуково

 • На Аероекспрес, який відправляється в аеропорт Внуково з Київського вокзалу - станція метро Київська (синя, блакитна і коричнева лінія метрополітену). Час у дорозі становитиме 35 хвилин.
 • На метро їхати до станції Південно-Західна (червона лінія метрополітену), потім на автобусі №611 або 611С - експресі, час в дорозі складе 35-40 хвилин або на маршрутному таксі №45, час в дорозі - близько 20 хвилин.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Внуково ви можете тут .

З Павелецького вокзалу до аеропорту Жуковський

 • На метро доїхати до Казанського вокзалу - станція метро Комсомольська (коричнева і червона лінія метрополітену) і сісти на швидкісний електропоїзд «Супутник» до ж / д станція «Відпочинок». Час в дорозі 38 хвилин.

Від ж / д станції «Відпочинок» ходять шатл-баси до аеропорту, відправлення через 13 хв після прибуття «Супутника». Час в дорозі 20 хвилин.

 • доїхати до станції метро Котельники (фіолетова лінія метрополітену) і потім на автобусі експресі 441Е до аеропорту Жуковський.

Детально ознайомитися з варіантами як дістатися до аеропорту Внуково ви можете тут .

Як дістатися з Павелецького вокзалу до інших залізничних вокзалів Москви

 • На Ярославський, Ленінградський, Казанський вокзал (маршрут до Площі трьох вокзалів): на метро, 3 станції по Кільцевій лінії, виходити на станції метро «Комсомольська». У переході вибрати відповідний вихід за вказівниками. без пересадок.
 • На Білоруський вокзал: на метро, по Замоскворецкой (зелена лінія), 5 зупинок, виходити на станції метро «Білоруська» без пересадок.
 • На Курський вокзал: на метро, від станції метро «Павелецька» (Кільцева лінія) до станції «Курська» (Кільцева лінія) - 2 зупинки без пересадок.
 • На Київський вокзал: на метро, від станції «Павелецька» (Кільцева лінія) до станції метро «Київська» (Кільцева лінія) - 4 зупинки без пересадок.
 • На Савеловський вокзал: на метро, від станції метро «Павелецька» (Кільцева лінія) до станції «Смоленська» - 5 зупинок, далі перейти на станцію «Менделеевская» Серпуховсько-Тимірязєвської лінії (сірої лінії) і проїхати 1 зупинку до станції «Савеловський» .
 • На Ризький вокзал: на метро, від станції метро «Павелецька» (Кільцева лінія) до станції «Проспект Миру» (Кільцева лінія) - 4 зупинки, далі перейти на станцію «Проспект Миру» Калузько-Ризької лінії (помаранчева лінія) і проїхати 1 станцію до станції метро «Ризька».

Схему московського метрополітену Ви можете подивитися або завантажити тут .

Залізничні вокзали Москви

Трансфер з Павелецького вокзалу

Оптимальний варіант для тих, хто їде великою компанією або з об'ємним багажем, а також для тих, хто любить комфорт і хоче якомога швидше доїхати до місця призначення - це приватний трансфер . Ціна відома заздалегідь і фіксована з будь-якої точки в межах Москви. Ви можете вибрати один з 11 класів авто: від седана до 19-місцевого автобуса або преміум-авто, а якщо подорожуєте з дітьми, то можете замовити дитячі крісла або бустери.

Готелі поруч з Павелецькому вокзалі

Знайдіть квитки на поїзд з Павелецького вокзалу

Якщо Ви ще не придбали квитки, то прямо зараз можете скористатися зручною формою пошуку. Все, що потрібно - це ввести місто відправлення і прибуття поїзда, передбачувану дату поїздки, кількість пасажирів і натиснути «Знайти квитки».

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.