Навигация
Реклама
Реклама

Вітебський вокзал (м.Санкт-Петербург)

  1. Про Вітебськом вокзалі
  2. Телефони та адреса Вітебського вокзалу
  3. Вітебський вокзал, схема
  4. Розклад станції Вітебський вокзал

Про Вітебськом вокзалі   Вітебський вокзал до цієї пори є чинним і облужівают жд поїзди далекого прямування

Про Вітебськом вокзалі

Вітебський вокзал до цієї пори є чинним і облужівают жд поїзди далекого прямування. Це найперший російський вокзал - найперше дерев'яна будівля вокзалу була зведена в 1837-му році. Вокзал назвали Царскосельским - по імені кінцевої станції. У 1849-1852 роках дерев'яна будівля була зруйнована і відбудована з фундаменту, на цей раз з більш довговічного матеріалу - каменю.

Будівля сучасного Вітебського вокзалу було побудовано в 1904-му році. Відрізняється величезних розмірів вестибюлем, колонадами, дебаркадерами, годинниковою вежею. Для свого часу проект вокзалу володів видатними технологічними новинками, такими як ліфти, транспортери, використання електрики.

В ході програми глобальної реставрації вокзалів міста Санкт-Петербурга, приуроченої до трьохсотріччя міста були проведені роботи відновлення історичного вигляду і реставрації вокзалу.

Телефони та адреса Вітебського вокзалу

Адреса: м Санкт-Петербург, Заміський проспект, 52 (ст. М. Пушкінська)
Довідка: +7 (812) 457-59-39 (розклад поїздів, наявність місць, вартість залізничних квитків на поїзд)
Начальник вокзалу +7 (812) 457-55-58
Відділення міліції: +7 (812) 457-53-42
Медичний пункт: +7 (812) 457-59-76

Вітебський вокзал, схема

Скориставшись цим схематичним зображення Вітебського вокзалу ви можете орієнтуватися на вокзалі і заощадити час на пошуку того чи іншого шляху / платформи або камери схову.

Розклад станції Вітебський вокзал


На сторінці розміщена найбільш повна інформація першої необхідності про Вітебськом вокзалі в Санкт-Петербурзі, така як розклад відправлення і прибуття поїздів далекого і ближнього прямування, адреса місця розташування (включаючи інтерактивну карту), телефони служб, схема планування вокзалу.

Купити залізничні квитки на потяги, що відправляються з Вітебськом вокзалу можна прямо з цієї сторінки. Щоб зробити це натисніть кнопку Купити квиток напроти потрібного залізничного маршруту в розкладі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.