Навигация
Реклама
Реклама

Червона вовчиця з'явилася в зоопарку Алтайського краю

7 квітня 2011 р

Вікторія потрапила сюди з приватної колекції любителя тварин.

Колишній господар продав вовчицю зоопарку через брак м'яса для неї, повідомляє агентство «Інтерфакс» з посиланням на директора зоопарку в місті Барнаулі Сергія Писарєва.

«Ми завжди хотіли зібрати в зоопарку в основному представників саме алтайської флори і фауни. Червоні вовки водяться в ареалі від Індії до Алтайського краю. Зовні вовчиця більше нагадує лисицю, тому що має рудий і більш пухнастий забарвлення, довгий хвіст. Взагалі, в образі тварини поєднуються риси вовка, лисиці та шакала », - сказав він.

Вовчицю доставили в Барнаул разом з будиночком, в якому вона жила раніше. «Як правило, всі тварини відчувають стрес, коли змінюють місце проживання. Тому Вікторію ми привезли разом з її будиночком. Однак тварина все-таки перебуває у стресовому стані, бігає по клітці. Думаю, через пару днів Вікторія адаптується », - уточнив Сергій Писарєв.

Нову жительку зоопарку розмістили у вольєрі по сусідству зі звичайним сірим вовком Митей, якій також поводиться неспокійно. «Митя здивований, що по сусідству з'явилося тварина, дуже схоже на нього. Він теж бігає по клітці, постійно стежить за Вікторією. Вовчиця ж відчуває себе в безпеці, так як знаходиться в своєму старому будиночку », - підкреслив директор зоопарку.

Тим часом живуть в Барнаульском зоопарку яки і олень незабаром за програмою обміну відправляться в зоопарк Москви. На їх місце директор зоопарку планує придбати пару рисей. Всього в зоопарку Барнаула живуть понад 200 тварин різних видів.


7 квітня 2011 р   Вікторія потрапила сюди з приватної колекції любителя тварин

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.