Навигация
Реклама
Реклама

Круїз-Хвиля - акредитований турагент провідних судновласників Росії

 1. КРУЇЗИ вихідного дня Маршрути річкових круїзів
 2. МАРШРУТИ річкові круїзи вихідного дня
 3. ДОВГОТРИВАЛІ РЕЙСИ
 4. "МОСКОВСЬКА КРУГОСВІТКА"
 5. КРУЇЗИ ПО ВОЛГЕ
 6. КРУЇЗ МОСКВА - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ
 7. КРУЇЗ на Соловецьких островах
 8. МОСКВА - ПЕРМ (КРУЇЗИ ПО РІЧЦІ КАМІ)

КРУЇЗИ вихідного дня

Маршрути річкових круїзів

Компанія «Круїз-хвиля тур» пропонує широкий спектр річкових круїзів, маршрути яких охоплюють центральні райони держави (Москва - Перм - Москва, Москва-Астрахань-Москва, Москва-Санкт-Петербург-Москва, Москва-Соловецькі острови-Москва, рейси з Казані , Нижнього Новгорода, Ростова, Санкт-Петербурга, Самари та інших міст). Ми пропонуємо найпривабливіші напрямки для подорожей, що поєднують мальовничу природу і багату екскурсійно-розважальну програму.

Веселіться на борту, відпочивайте на березі, відчуйте домашню атмосферу і турботу в річкових подорожах.

Маршрути річкових круїзів (з Москви в Углич, Перм, Ростов, Санкт-Петербург, Казань, Єлабугу, Соловецькі острови, Плесо, Астрахань) розраховані на подорожі різної тривалості. Ми можемо запропонувати як якісний відпочинок протягом 1-4 днів, так і повноцінний насичений відпустку на воді тривалістю до 23 днів.

МАРШРУТИ річкові круїзи вихідного дня

Рейси невеликої тривалості можна вписати навіть в графік дуже зайнятої людини. Річкові круїзи вихідного дня - унікальна можливість перетворити звичайний уїк-енд в незабутній відпочинок з сім'єю або друзями.

Популярні напрямки:

  • річковий круїз Москва - Углич-Москва;
  • подорож по есенинского місцях (село Константиново);
  • річковий круїз Москва - Твер;
  • річковий круїз Мосва-Мишкін-Москва
  • річковий круїз Москва-Калязін-Москва або Москва-Дубна-Москва;
  • односторонній круїз Москва-Нижній Новгород;
  • круїз з Північної столиці (Санкт-Петербургаа) на Валаам;
  • великим попитом користуються круїзи вихідного дня з Ярославля, Нижнього Новгорода, Самари, Волгограда, Ростова-на-Дону, Пермі.

Ці рейси, розраховані на три дні, дозволяють ближче познайомитися з одним з давньоруських міст і насолодитися прогулянкою на комфортабельному теплоході. У круїзах вихідного дня передбачені "зелені стоянки", на яких Вас чекає захоплююча прогулянка по берегах водоймищ в яскравий світ природи, шуму води і свіжого повітря.

Чотириденні річкові круїзи з Москви можуть включати відвідування зв'язки з двох-трьох міст Углич, Мишкін, Калязін, Твер або Константиново, Рязань, або Санкт-Петербург-Валаам-Мандроги (Стара Ладога) -Санкт-Петербург.

ДОВГОТРИВАЛІ РЕЙСИ

Популярними є маршрути річкових круїзів, що проходять по європейській частині Росії:

 • Московська кругосветка. Річковий круїз з Москви, що охоплює місця з багатою історією, найвеличнішою природою і пам'ятками архітектури (Углич, Ярослявль, Рязань і т.д.);
 • Рейси по Волзі від 5-7 днів по містам "Золотого кільця" до 22 днів по Нижній Волзі до Астрахані і Ростова-на Дону;
 • Одним з найбільш затребуваних є "класичний круїз" Москва-Санкт-Петербург-Москва з заходом на острови Валаам і Кижи тривалістю 11-13 днів або односторонній від 6 до 8 днів.
 • Москва - Перм - Москва - річковий круїз по річці Камі;

Компанія «Круїз-Хвиля тур» пропонує доступну вартість на рейси будь-якої тривалості. Якщо Вас зацікавили річкові круїзи з Ростова, Москви, Санкт-Петербурга і інші напрямки, розклад і докладну інформацію про рейсах можна знайти на нашому сайті.

"МОСКОВСЬКА КРУГОСВІТКА"

Маршрут річкового круїзу «Московська кругосветка» являє собою замкнуте кільце. Подорож починається на Південному річковому вокзалі Москви. Комфортабельний теплохід відправиться по Москві-річці, далі по Оці до Нижнього Новгорода, потім по Волзі до Іваньківський водосховища. Подорож закінчиться на каналі імені Москви, яке призведе теплохід до Північного річкового вокзалу столиці.

Цей річковий круїз з міста Москва дозволяє відвідати Углич, Ярославль, Кострому - красиве місто Поволжя, древній російський місто Муром, Касимов, найбільше місто на Оці - Рязань, батьківщину Сергія Єсеніна - село Константиново, старовинне російське місто - Коломну. У 2019 на цьому напрямку представлені теплоходи: С. Образцов, Бородіно, М. Пирогов, В. Чапаєв, Алдан, А. Свєшніков.

Завдяки спеціальному навігаційного обладнання теплохід-театр Сергій Образцов буде здійснювати круїзи по річці Оці весь сезон!

Цікаві маршрути, такі як "Вся річка Ока", "Московська кругосветка, Чувашія і Татарстан", "Вятський гранд круїз", представляє в 2019 році знаменитий теплохід Василь Чапаєв!

КРУЇЗИ ПО ВОЛГЕ

Волга - найбільша водна артерія Європи і найближча російському серцю річка нашої країни. Чудові, різноманітні пейзажі, багата флора і фауна Приволжья, старовинні міста відкриються перед туристами під час проходження маршруту річкового круїзу.

Головний туристичний рейс бере свій початок на Північному річковому вокзалі столиці, далі по каналу імені Москви і по Волзі аж до Астрахані.

КРУЇЗ МОСКВА - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ

Теплохід відправиться по Волго-балтійського водного шляху, перетне найбільші озера Європи - Онезьке і Ладозьке. Перед Вами відкриються перлини російської півночі - острова Валаам і Кижи і, звичайно, незрівняний в своїй красі Санкт-Петербург. З Москви в 2019 році на 11-14 днів такі круїзи будуть виконувати теплоходи: Дві столиці, Д. Фурманов, К. Маркс, Ф. Дзержинський, Г. Жуков, І. А. Крилов, Н. Новгород, М.Булгаков, А .Радіщев, І.Муромец, Лебедине озеро, М. Карамзін, Л. Соболєв, К. Симонов, М. Шолохов. З Санкт-Петербурга з поверненням в Санкт-Петербург на 3-6 днів теплоходи: Кронштадт, Д. Фурманов, В. Бєлінський, Місячна соната, К. Маркс, Санкт-Петербург, А. Суворов, В. Бєлінський, А. Попов, Ю. Андропов.

Великою популярністю користуються у туристів односторонні круїзи Москва-Санкт-Петербург або Санкт-Петербург-Москва тривалістю від 6 до 10 днів, які відбуваються в травня по жовтень 2019 року. На початку і наприкінці сезону надається сезонна знижка і діє пенсійний тариф. Під час подорожі між Москвою і Санкт-Петербургом у Вас є можливість більш детально познайомитися з двома столицями Росії, що актуально для наших туристів з інших регіонів Росії. За бажанням, можна збільшити перебування в містах до 2-3 днів, з проживанням на борту теплохода під час його стоянки. Під час перебування в Москві і Санкт-Петербурзі Вас чекає розширена екскурсійна програма. Ви можете замовити додаткові екскурсії, придбати квитки в театр, на концерт або в цирк, відвідати музеї. Дане спецпропозиція позбавить від необхідності додатково оплачувати готель, здійснювати зайві переїзди, шукати екскурсії і піклується про харчування. Все це Ви можете отримати на борту свого теплохода, як і під час самого круїзу.

КРУЇЗ на Соловецьких островах

Унікальний маршрут, що включає відвідини Білого моря і Соловецьких островів. Теплохід пройде по трьох каналах: каналу імені Москви, Волго-Балтійського і Беломоробалтійскому каналах. У 2019 річкові круїзи на Соловецькі острови здійснюють теплоходи І. А. Крилов, Сонячне місто, К. Тімірязєв, Русь Велика, М. Булгаков, А. Попов з Нижнього Новогорода, К. Маркс з Санкт-Петербурга і Москви.

МОСКВА - ПЕРМ (КРУЇЗИ ПО РІЧЦІ КАМІ)

Москва - Перм - Москва, річковий круїз по річці Кама, тривалість якого становить 16-18 днів. Під час рейсу надається можливість відвідати безліч старовинних російських міст і взяти участь у розважальній програмі на борту теплохода. У 2019 такий круїз можна зробити на теплоходах А. Бенуа, Сонячне місто, С. Образцов, М. Булгаков, Ф. Дзержинський, Г. Жуков, В. Чапаєв.

З Н. Новгорода, Казані, Ярославля до Пермі і Єлабуга в 2019 році можна відправитися на теплоходах К. Гагарін, А. Пушкарьов, Д. Пожарський. Також з Пермі до Березняків та Нижнього Новгорода в 2019 році вперше представлений теплохід Рідна Русь.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.