Навигация
Реклама
Реклама

Огляд цін на круїзні тури по річці Волзі | Інформаційно-довідковий портал Білорусі - interfax.by

  1. дводенні тури
  2. чотириденні тури
  3. шестиденні тури
  4. Восьмиденні і більш тури

Волга - найбільша річка Європи і одна з найкрасивіших водних систем усього світу Волга - найбільша річка Європи і одна з найкрасивіших водних систем усього світу. І просто гріх не прокотитися на круїзному лайнері або теплоході по водам прекрасної Ітілі - так називали Волгу в XIV - XVI століттях. У Білорусі такі тури пропонують кілька компаній, одна з яких спеціалізується на річкових круїзах.

Відправитися в подорож по Волзі можна з двох пунктів - Москви і Санкт-Петербурга. З Мінська або будь-якого іншого міста Білорусі в російську столицю вам доведеться добиратися самостійно. На залізничному вокзалі вам запропонують трансфер до річкового порту, звідки і почнеться круїз (як правило, трансфер включається в вартість туру). Максимальна тривалість круїзу - 14 днів, мінімальна - 1 день. Маршрути варіюються за кількістю міст, повз яких лежить шлях теплохода, - від двох до десяти населених пунктів. оглядач www.interfax.by дізнався ціни таких турів.

дводенні тури

Під час туру вихідного дня (в суботу та неділю) на теплоході особливо далеко не прокотитися Під час туру вихідного дня (в суботу та неділю) на теплоході особливо далеко не прокотитися. В основному пропонується виїзд з Нижнього Новгорода (до Макарьева, Городця, Прогулянки) або Казані (до Болгар). Менше пропозицій по маршруту Москва - Хвойний бор - Москва. Вартість таких міні-круїзів не перевищує Br300 000 на одну персону. Екскурсії не включені у вартість туру.

Пропонується також нічна прогулянка по Москві-річці до Казані або Нижнього Новгорода. Така подорож займе у вас всього одну ніч. Вартість нічної прогулянки коливається від Br150 000 до Br200 000 на одну персону. За цю суму організатори туру обіцяють вам романтичну вечерю, а також розважальну програму на борту теплохода. Місця на дві персони в каюті на першому ярусі і постільні приналежності, зрозуміло, включені в рахунок.

чотириденні тури

Це трохи розширений варіант попередніх турів Це трохи розширений варіант попередніх турів. За ці дні можна відвідати не два, а то і чотири, і п'ять міст. Найпопулярніші маршрути - з Москви у напрямку до Ярославської області (Москва - Углич - Мишкін - Рибінськ - Москва і Москва - Сосонки - Углич - Мишкін - Москва). Задоволення коштує приблизно Br1 200 000 для однієї людини. Найдешевше пропозицію - маршрут Москва - Углич - Ярославль - Москва. Br900 000 на одну персону.

Якщо ж ви вирішили обрати пунктом відправлення не столичне місто, а, наприклад, Нижній Новгород, Казань або Самару, то ціна туру буде відсотків на 20% дешевше. Однак врахуйте, що будуть потрібні додаткові витрати, щоб дістатися до обласних міст Росії, які по відношенню до Білорусі знаходяться трохи східніше, ніж Москва чи Санкт-Петербург.

шестиденні тури

Один з найцікавіших маршрутів в турах тривалістю до 6 днів - Москва - Углич - Мишкін - Тутаєв - Ярославль - Калязін - Тверь (Торжок, Мідне) - Хвойний бор - Москва Один з найцікавіших маршрутів в турах тривалістю до 6 днів - Москва - Углич - Мишкін - Тутаєв - Ярославль - Калязін - Тверь (Торжок, Мідне) - Хвойний бор - Москва. Оптимальний час перебування на лайнері і доступна ціна задоволення зробили подорож по цьому маршруту досить привабливим - тури моментально розкуповуються. Бронювати місце на теплоході, який виходить на воду по цьому маршруту, необхідно за два місяці до старту туру. Вартість туру для однієї людини - не більше Br1 700 000.

Найдешевше подорож серед різноманітних турів на 6 днів і 5 ночей - Москва - Плесо - Москва (теплохід «Микола Щорс») - обійдеться в Br750 000 на персону. Відправитися з Санкт-Петербурга можна також за маршрутом Санкт-Петербург - Свирьстрой - Петрозаводськ - Кижи - Мандроги - Валаам - Санкт-Петербург, який особливо рекомендували оглядачеві www.interfax.by в туристичному агентстві.

Ось програма названого вище подорожі.

Перший день

18.00 - Санкт-Петербург, реєстрація на теплоході.

20.00 - Відправлення теплохода на о. Валаам, вечеря на теплоході, дискотека.

Другий день

10.00-12.00 - Лодєйне Поле, сніданок на теплоході

14.00-17.00 - Свирьстрой, обід на теплоході. Автобусна екскурсія в Свято-Троїцький Олександра Свірського чоловічий монастир.

17.00 - Відправлення теплохода, вечеря на теплоході, дискотека.

Третій день

9.00-13.00 - Петрозаводськ, сніданок на теплоході. Пішохідна екскурсія по місту.

17.00-21.00 - Кижи. Пішохідна екскурсія по острову

21.00 - Відправлення теплохода, вечеря на теплоході, дискотека.

Четвертий день

12.00-17.30 - Мандроги, сніданок на теплоході, обід-пікнік на березі. Вільний час

17.30 - Відправлення теплохода, вечеря на теплоході, дискотека.

п'ятий день

8.00-20.30 - Валаам, сніданок на теплоході. Одна з екскурсій: пішохідна екскурсія в Центральну садибу Спасо-Преображенського Валаамського чоловічого монастиря або Пішохідна екскурсія "Скити Валаама".

14.30 - Відправлення теплохода, обід на теплоході.

шостий день

7.00 - Санкт-Петербург, закінчення круїзу.

Зверніть увагу, що у вартість будь-якого туру, як правило, не включаються: додаткові екскурсії (в разі наявності таких в програмі круїзу), телефонні переговори, напої і закуски в барах, користування пунктами прокату і додатково наданими послугами (сауна, масаж та ін. ) на борту.

Восьмиденні і більш тури

У столичних турагентствах найбільше пропозицій за довгостроковими подорожам. Найпопулярніші маршрути: Санкт-Петербург - Валаам - Мандроги - Петрозаводськ - Ярославль - Нижній Новгород - Казань - Самара (8 днів); Москва - Калязін - Тутаєв - Ярославль - Кинешма - Юр'евец - Нижній Новгород - Ядрин (р. Сура) - Чебоксари - Козьмодемьянськ - Нижній Новгород - Городець - Плесо - Кострома - Мишкін - Углич - Москва (11 днів).

Ціни таких турів коливаються від Br1 700 000 до Br4 000 000 на одну персону в двомісному номері на першому ярусі теплохода. Однак вже сьогодні деякі тури на липень і середину серпня вже викуплені повністю. Для того щоб знайти подорож по кишені, вам необхідно зайнятися пошуками завчасно. Бажано в середині весни, якщо хочете покататися по волзьких хвилях в червні-липні.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.