Навигация
Реклама
Реклама

"Рок над Волгою" в захист "Нашого Радіо"

У Самарі, одному з найбільших міст Росії, в ніч з 7 на 8 березня 2009 року по причині нерентабельності зупинила мовлення радіостанція Наше Радіо У Самарі, одному з найбільших міст Росії, в ніч з 7 на 8 березня 2009 року по причині нерентабельності зупинила мовлення радіостанція "Наше Радіо". 24 березня московське керівництво радіостанції на чолі з Андрієм Мазовії - заступником генерального директора з розвитку News Media Radio Group вирушило в Самару для налагодження конструктивного діалогу з місцевим радіомовленням.

Переговори закінчилися позитивно. Як заявив Андрій Мазов - він може дати стовідсоткову гарантію того, що радіостанція повернеться в Самару. Але, незважаючи на теплий прийом і зацікавленість самарських бізнесменів, до сих пір не можна сказати на якій хвилі тепер відведуть місце «Нашому Радіо» по крайней мере, це вже точно не буде 102.1 FM.

Бурхливо відреагували на цю подію залишилися без улюбленої хвилі Самарцев. Тут же були створені активні групи протесту, почали збір підписів на підтримку повернення радіостанції. Але якихось відчутних результатів ці дії не принесли. Тоді Самарцев вирішили повернути рок на берега Волги іншим способом. На захист мовлення «Нашого Радіо» Було вирішено організувати рок-фестиваль за участю улюблених рок-колективів. Фестивалю було дано назву "Рок над Волгою" і відведено місце для проведення на території міського аеропорту "Смишляевка". Датою проведення було призначено 12 червня.

Повноцінні півгодинні сети вже дали обіцянку відіграти групи ДДТ, "Акваріум", "Аліса", "Арія", "Сплін", "Агата Крісті", "Чиж & Со", В. Бутусов, "Король і Шут" і "Чайф" . Гостями фестивалю стануть Кен Хенслі, один з творців британського рок-колективу Uriah Heep і Apocalyptica. Приємним сюрпризом для шанувальників рок-музики повинен стати безкоштовний вхід на фестиваль.

Взагалі, треба сказати, що ситуація на російському радіо вельми печальна. «Наше Радіо», м'яко кажучи, не є зразком гарної радіостанції, як в плані музики та інформації віщає на ній, так і в сенсі культури взагалі, але тим сумний факт, що людей диким чином позбавляють навіть такої малої радості.

Ми бачимо тут явний показник обділеності російського слухача можливістю слухати дійсно гідні станції радіомовлення, здатні виховувати в людях смак і знайомити їх з культурної, а не просто забезпечувати розважальної інформацією і попсової музикою. І якщо в Москві і Пітері ми ще маємо радіо «Джаз» і радіо «Культура», де звучить часом музика, що має право на таке високе звання, то в інших містах нашої країни ситуація значно гірша.

Що стосується музики, то, звичайно ж, культурної музикою має право називатися далеко не тільки «класика», або джаз - це може бути і punk rock зразка Джелло Біафри, the Clash, the Damned або Pere Ubu, так, на жаль, у нас крім «Короля і Шута» мало хто ще в цьому напрямку щось знає. А «КиШ», до речі, і панками-то назвати можна в більшій мірі через зовнішнього вигляду та іміджу, за всіма іншими ознаками - це звичайний говно-рок.

Так що нам, на жаль, поки що доводиться боротися за сумнівне задоволення під назвою "Наше радіо" в надії на світле культурне майбутнє.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.