Навигация
Реклама
Реклама

Турбази Самари і Самарської області 2018

Турбази Самари затребувані в сезоні 2018/2019 року. Пов'язано це не тільки з тривалим економічною кризою, але і з особливістю природи самарського краю, а також великою кількістю баз відпочинку, що залишилися ще з радянських часів.

Численні хвойні і змішані ліси, річки дозволяють вибрати як ставний відпочинок на березі Волги, Соку, Кондурча, так і тихе спокійне проведення часу на турбазі в тіні дерев.
Численні хвойні і змішані ліси, річки дозволяють вибрати як ставний відпочинок на березі Волги, Соку, Кондурча, так і тихе спокійне проведення часу на турбазі в тіні дерев У рубриці зібрано опис практично всіх діючих на території губернії об'єктів для дружніх компаній, активних людей і сімей з дітьми. З численних баз відпочинку в Самарі і області, від елітних до економ класу, кожен зможе підібрати собі варіант по своєму смаку і гаманця.
Вартість путівок в сезоні 2018/2019 року на самарських турбазах починається від 500 рублів на добу з людини.

Опис турбаз, баз відпочинку, розташування, заїзди

Опис турбаз, баз відпочинку, розташування, заїзди

На турбазах Самари можна провести як тривалу відпустку, так і просто будь-які вихідні, щоб змінити обстановку і, нарешті, внести різноманітність в стандартний «вихідний» набір телевізор-прогулянка-диван. На самарські турбази легко дістатися, дорога не займе багато часу, якого і без того обмаль між ввечері п'ятниці і сумним вранці понеділка.

Бази відпочинку Самари і Самарської пропонують всілякі розваги: ​​рибалка і лазня, відпочинок на березі річки влітку і прогулянки на лижах взимку. Можна кататися на снігоходах або грати в бадмінтон, пірнати в басейн або смажити шашлик, ганяти на велосипедах по лісі або ... Все необхідне обладнання та інвентар можуть видати прямо на території.

Крім того, всі туристичні бази Самари надають умови для того, щоб туристи не ходили голодними, перебиваючись з яблук на чіпси. Скрізь є кухонне обладнання, де можна готувати самостійно, або організовується регулярне гаряче харчування, що входить у вартість.

Чудово відпочити і провести час можна на комфортабельних теплоходах в численних круїзах по Волзі. Сервіс річкові круїзи познайомить з усіма пропозиціями теплоходних компаній з відправленням з Самари по Волзі в навігацію 2019.
Санаторії Самари і області пропонують поправити своє здоров'я, а також чудово відпочити. Описи, ціни, дати заїздів в рубриці санаторії Самарської області

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.