Навигация
Реклама
Реклама

Волгодонськ

Волгодонськ - місто в Росії, адміністративна одиниця Ростовської області Волгодонськ - місто в Росії, адміністративна одиниця Ростовської області.

Географічне положення. Волгодонськ розташований на березі Цимлянського водосховища, між Ростовом-на-Дону і Волгоградом. Природно-географічну зону, в якій розташований Волгодонськ, здавна називають благодатним Донським краєм. Клімат континентальний, з помірно холодною, малосніжною зимою і дуже теплим і сонячним літом. У Волгодонську розташовані великі підприємства атомної промисловості, в'їзд в місто іноземних громадян можливий лише з дозволу Федеральної служби безпеки.

Населення: 171,4 тис. Жителів (2005).

Телефонний код: 86392

Місцевий час: московське

коротка історія

Місто було заснований 27 липня 1950 як селище Волгодонськ з селищ будівельників і експлуатаційників Волго-Донського судноплавного каналу ім. Леніна поблизу станиці Романовська і хутора Солоний. У 1956 Волгодонськ отримав офіційний статус міста.

Промисловість і сільське господарство

Волгодонськ - місто з багатопрофільним промисловим потенціалом. Завод енергетичного машинобудування «Атоммаш», комбінат деревних плит, дослідно-експериментальний завод дорожнього машинобудування, хімічний завод, завод радіотехнічної апаратури. У 17 км від міста розташовується Волгодонська АЕС.

У місті створена потужна будівельна індустрія, організації Волгодонська виконують будь-які загальнобудівельні і спеціальні роботи. На базі будівельного комплексу отримало розвиток виробництво будівельних матеріалів. Тут виготовляються залізобетонні та будівельні конструкції, фундаментні та стінові блоки, повні набори елементів для монтажу житлових будинків різної поверховості.

Розвинене харчове виробництво (молочні, м'ясні, консервні підприємства).

Волгодонськ - торгово-промисловий центр дванадцяти сільських районів, що мають понад 600 тис. Гектар сільгоспугідь. Основними напрямками сільськогосподарського виробництва є вирощування зернових, бобових і баштанних культур, соняшнику, кукурудзи, рису, гречки, овочів і фруктів, винограду (донські вина удостоєні ряду нагород на міжнародних виставках).

Широко розвинене тваринництво, птахівництво, ставкове рибництво та рибальство. Місцезнаходження міста в центрі великого аграрного регіону з високими потенційними можливостями з виробництва сільськогосподарської продукції, завдяки поливного землеробства, дає йому можливість стати центром по впровадженню передових технологій переробки сільгосппродукції.

транспорт

Волго-Донський судноплавний канал, що дав початок розвитку міста, дозволив йому стати великим транспортним вузлом, який включає в себе річковий порт, залізничний вузол, аеропорт, автотранспортні підприємства.

Волгодонский порт має вихід більш ніж в 100 великих портів 22 країн світу. Річковий порт здатний приймати судна типу «Річка-море» вантажопідйомністю до 5000 тонн, має 3 механізованих вантажних і один пасажирський причал, відкриті і закриті складські приміщення загальною площею 42640 кв. метрів, може розміщувати такі вантажі як вугілля, ліс, мінерально-будівельні матеріали, метал, контейнери. Технічна оснащеність порту дозволяє переробляти протягом навігації до 5 млн. Тонн різних вантажів.

Готелі
Атоммаш, Великої перемоги бульв., 2, (86392) 3-44-55
Волгодонськ, Леніна вул., 52, (86392) 2-49-16
Затишок, Жовтневе шосе, 14/1, (86392) 5-68-92


Маршрути річкових круїзів

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.