Навигация
Реклама
Реклама

Американець обійшов всіх конкурсантів на "Новій хвилі"

Американський виконавець Джейден Фелдер став переможцем десятого Міжнародного конкурсу Нова хвиля-2011 в латвійському курортному місті Юрмала Американський виконавець Джейден Фелдер став переможцем десятого Міжнародного конкурсу "Нова хвиля-2011" в латвійському курортному місті Юрмала. Друге місце зайняла Маша Собко з України, а "бронзу" взяла російська група "Н.А.О.М.І.", пише " Велика Епоха ".

дивіться ФОТОРЕПОРТАЖ по темі.

У перший з трьох конкурсних днів учасники виконали світовий хіт, у другий - хіт своєї країни, а в третій день представили глядачам і членам журі пісню, написану спеціально для цього конкурсу. В рамках фестивалю на сцені концертного залу "Дзінтарі" виступили десятки російських і зарубіжних зірок, а також конкурсанти минулих років.

Читайте: На голову Пугачової ледь не обвалилася стеля .

"Нова хвиля", що прийшла на зміну всесоюзному фестивалю "Юрмала", стартувала 26 липня, нагадує газета "Взгляд" . Її традиційно патронують композитори Ігор Крутой і Раймонд Паулс. В цьому році в конкурсі молодих виконавців популярної музики взяли участь 16 співаків з 14 країн світу. Призовий фонд становить 100 тисяч євро, з яких 50 тисяч євро покладаються за перше місце, 30 тисяч - за друге і 20 тисяч - за третє, зазначає NovoNews .

Також будуть вручені приз глядацьких симпатій і приз від Юрмальської міськдуми. Нагородження відбудеться під час заключного концерту у неділю, 31 липня.

За десять років свого існування "Нова хвиля" відкрила для публіки таких російських виконавців, як група "Smash!", Анастасія Стоцька, Діма Білан, Поліна Гагаріна та Ірина Дубцова.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.