Навигация
Реклама
Реклама

Ігор Крутой про "Нову хвилю": "Українські артисти просто бояться їхати"

Ігор Крутой.

Фото: newwavestars.eu

З 8 по 14 вересня в Сочі буде проходити музичний конкурс "Нова хвиля 2017". Композитор і головний натхненник конкурсу поспілкувався з журналістом видання "АіФ" . Інтерв'ю з'явилося на офіційному сайті "Нової хвилі".

У "Новій хвилі" візьмуть участь дві українські співачки: Світлана Лобода та Ані Лорак. Чому так мало?

- Ще буде конкурсант з України (екс-соліст групи "Інь-Янь") Артем Іванов. Сильний креативний хлопець. Частина українських артистів боїться показуватися у нас. Вони не говорять про це вголос, але на час "Нової хвилі" у них "раптом" опиняються гастролі за кордоном. Їх можна зрозуміти. Лобода і Лорак звільнилися від цих умовностей. Інші бояться. Я вважаю, що це маразм: труїти артистів за те, що вони десь виступають. Музика інтернаціональна за своєю суттю. Незалежно від того, що відбувається між країнами на політичному рівні. Артисти тут ні при чому. Зрештою, вони для людей співають.

Лободу сьогодні можна назвати головною українською артисткою?

- Можна сказати, що вона "продавила" ринок. Зараз її час. У неї є хіти, вона намацала свою "фішку", яка найближчим часом дозволить їй утримувати лідируючі позиції. У такому ж становищі знаходиться і Ані Лорак. За останній час в Україні взагалі з'явилося багато цікавих нових артистів: "Гриби", "Время и стекло", "Артик і Асті", Монатік, "Естрадарада". Вже не знаю, чим це викликано.

Більше тисячі російських артистів фігурують в списках "миротворця". Як ви до цього ставитеся?

- Це чисто політична історія. Я взагалі не прихильник санкцій ... Я впевнений, що прийде час, коли комусь буде смішно, а комусь незручно і соромно за нинішні російсько-українські відносини.

Уже другий рік Лайма Вайкуле проводить в Юрмалі фестиваль, який, по суті, зайняв нішу "Нової хвилі". Ви з нею не обговорювали, чому їй довелося цим зайнятися?

- У слові "довелося" є безісходка. А у Лайми був вибір. На неї вийшли влади міста і попросили зробити такий фестиваль. Звичайно, коли "Нова хвиля" проходила там, це було непрямої і прямої рекламою Юрмали не тільки на всю Росію, але близьке і далеке зарубіжжя. Зрозуміло, що святе місце порожнім не буває. Після того як не пустили Валерію, Газманова та Кобзона, наскільки пристойно робити проект і запрошувати туди російських артистів? Це вже нехай Лайма сама вирішує.

Це виглядає як зрада?

- Це не зрада, тому що це Лайма. Але в поведінці латвійських властей, які прибрали російських артистів і зробили свій фестиваль, на який запрошують тих же російських артистів, є щось непристойне.

Нагадаємо, Ігор Крутой також потрапив в "чорний" список "миротворця".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Чому так мало?
Лободу сьогодні можна назвати головною українською артисткою?
Як ви до цього ставитеся?
Ви з нею не обговорювали, чому їй довелося цим зайнятися?
Після того як не пустили Валерію, Газманова та Кобзона, наскільки пристойно робити проект і запрошувати туди російських артистів?
Це виглядає як зрада?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.