Навигация
Реклама
Реклама

Паулс відмовився від участі в "Новій хвилі"

Раймонд Паулс. Фото з сайту & nbsp; visit-estonia.livejournal.com

Латвійський композитор Раймонд Паулс відмовився від участі в організації конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля", який щорічно проходить в Юрмалі. Про це він вже повідомив своєму колезі - со-голові журі конкурсу Ігорю Крутому. "Я себе там більше не бачу - там немає творчого процесу, з фінансової точки зору я нічого не виграю. Чомусь всі впевнені, що я за це отримую тисячі. Але коли-небудь я розповім, скільки я там отримував", - сказав Паулс.

Мер Юрмали Гатіс Труксніс сподівається, що через неучасть Паулса "Нова хвиля" не покине Латвію. "Юрмала дуже дорожить цим конкурсом. Ми зацікавлені в тому, щоб в нашому місті проходило якомога більше подібних заходів, які популяризують його за кордоном. У Я не маю підстав думати, що в цьому році конкурсу не буде, і немає ніяких відомостей, які підтверджували б такий розвиток подій. Місто зі свого боку робить все для того, щоб конкурс відбувся. Але останнє слово, звичайно, за організаторами ", - сказав він.

Ідея організувати музичний конкурс "Нова хвиля" народилася у композитора Ігоря Крутого і Раймонда Паулса на початку 2002 року. Головною метою музичного змагання є відкриття нових зірок. Щорічно на фестиваль в Юрмалі приїжджають світові і російські зірки, щоб підтримати молодих виконавців.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.