Навигация
Реклама
Реклама

Андрій Плахов - про російською кіно в Карлових Варах

Андрій Плахов   - Андрій, розкажіть, що ви думаєте про фільми, які представлені в цьому році на фестивалі Андрій Плахов - Андрій, розкажіть, що ви думаєте про фільми, які представлені в цьому році на фестивалі.

«Мені здається, що це хороша підбірка, представлені фільми різних напрямків, різних типів, режисерів різних поколінь. В цілому це дає уявлення про те, що відбувається сьогодні в російському кіно. Перш за все я говорю про конкурс. Показується картина «Інше небо» Дмитра Мамулі, це дуже цікавий дебют, який дуже добре пройшов на фестивалі «Кінотавр», отримав там два призи і вважається одним з важливих фільмів сьогоднішнього молодого російського кіно. З дуже важливою темою. Тема, пов'язана з міграцією, гастарбайтерами. Другий фільм, який бере участь в секції «На Схід від Заходу», він так і називається «Гастрабайтер» Юсупа Разикова. Таким чином, сьогоднішнє російське кіно представлено досить актуальними роботами, так само, як і фільм «Щастя моє» Сергія Лозниці, теж фільм вельми спірне, дуже суперечливі реакції, але актуальний, дуже сильний і нагороджений в Сочі теж двома почесними призами за кращу режисуру і призом Гільдії критики. Є й інші картини, але, в загальному, мені здається, що цього достатньо, уявлення про російському кіно буде дано тут. Показується ще фільм Ігоря Волошина «Я» - зовсім інше «Мені здається, що це хороша підбірка, представлені фільми різних напрямків, різних типів, режисерів різних поколінь «Рай земний» напрямок, таке суб'єктивно-поетичне кіно, теж пов'язано з якимись актуальними проблемами, тобто дійсно, досить різноманітний спектр !.

- Я знаю, що тут представлена чеська картина «Рай земний», яка була представлена на московському фестивалі. У Чехії вона отримала досить погану критику, а в Росії був успіх. З чим ви це пов'язуєте?

«Мені важко сказати, чому вона неуспішна в Чехії. У Москві він пролунав непогано. На подив непогано, можна сказати. Навіть сама актриса Вілма Цибулкова, яка виступала, була дуже втішена і здивована, що фільм настільки успішно пройшов в Москві, що її навіть викликали на закриття спеціально, щоб отримувати приз за жіночу роль, крім того, він отримав приз ФІПРЕССІ, міжнародної федерації критики. Це про щось говори ... Хоча все залежить від контексту, там він пролунав добре, а в іншому контексті може бути і немає - я не знаю ».

Ян Сверак і Кукі (Фото: ЧТК)   - А як вам чеське кіно, тут представлене Ян Сверак і Кукі (Фото: ЧТК) - А як вам чеське кіно, тут представлене?

«Ну ось я як раз зараз йду дивитися чеський фільм режисера Сверака, і мені цікаво, що він зробила на цей раз. Бачив, наприклад, картину «Нормальне», яка розглядалася для московського фестивалю, це дуже сильна картина, незвичайна ».

- А що в минулому році «Нормальне» не пройшов?

«Ні, він пройшов, потрапив на фестиваль в Шанхай, який якось перетинався з московським, вони не зуміли домовитися про копії, щось в цьому роді, якісь технічні проблеми завадили».

- Взагалі я дивлюся, що багато фільмів повторюються ...

«Звичайно, фестивалів же набагато більше, ніж фільмів, у всякому разі, хороших фільмів. Всі фестивалі борються за фільми, якщо не вдається перемогти, то вони повторюють фільми з інших фестивалів. Наприклад, тут дуже багато фільмів з Каннського фестивалю, і це зрозуміло цілком, так само «Звичайно, фестивалів же набагато більше, ніж фільмів, у всякому разі, хороших фільмів «Нормальне» було і на московському фестивалі, тому що канський фестиваль - головний. Він показує найкращі фільми, у нього завжди пріоритетний вибір, а потім ці фільми повторюються на інших фестивалях ».

- А як ви ставитеся до того, що Михалков отримає приз на фестивалі?

«Ну я б вважав за краще це не коментувати. Раз отримає, значить, фестиваль вважав це за потрібне ».

З чим ви це пов'язуєте?
А що в минулому році «Нормальне» не пройшов?
А як ви ставитеся до того, що Михалков отримає приз на фестивалі?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.